Квіти

колекцiя:
Квіти
колір:
Всi
12»
72 товарів
12»

Штори з квітами від ТМ Walldeco

Гармонійно підібраний текстиль доповнить стиль і кольорову гаму інтер'єру, створить в приміщенні необхідну атмосферу та настрій. Штори з квітами - універсальний декор для приміщень різного стилю і призначення. Ромашки, троянди, лаванда, маки, осінні, польові квіти та багато іншого - в нашій колекції ми підібрали різноманітні сюжети для вашого інтер'єру.

Фотоштори флористчної тематики завдяки сучасним можливостям друку яскраві, з чіткими деталями, не вигоряють на сонці, витримують багаторазові прання, довгий час зберігають первинний вигляд.

Штори з квітами в інтер'єрі

Декор з флористичною тематикою широко використовується для оформлення домашнього інтер'єру. Штори квіти максимально гармонійно впишуться в спальню, вітальню, кімнату дівчинки - підлітка. Соняшники, червоні маки або польові квіти на фотошторах - ваш щоденний заряд позитивними емоціями, яскравий декор на вашій кухні або в їдальні.

Крім домашнього інтер'єру, фотоштори з квітами можна зустріти в сучасних салонах, магазинах, студіях і тематичних закладах. Купити штори з квітами будь-якого розміру і способу кріплення ви можете на сайті або за тел: (044) 392 30 10.