Обратная связь
рус

укр

0
0

безкоштовна лінія

0 800 300 322

Ціни

Ціни на фотошпалери від ТМ Walldeco

Матеріали для друку

Ціну на фотошпалери за твоїми розмірами можна розрахувати за допомогою калькулятора на цій сторінці та при оформленні замовлення. Вартість фотошпалер залежить від їх розміру, обраної текстури і типу шпалер. Окремо оплачується клей і послуга покриття лаком. Вибір того чи іншого зображення не впливає на вартість.

Дізнатися докладніше про характеристики матеріалів
клей Флізелін: 70 грн/упак. Вініл: 100 грн/упак.
Лак Вартість: 100 грн/м кв.
текстура  гладь Гладь Стандарт: 219 грн/м кв. Преміум: 290 грн/м кв.
текстура бриз Бриз Стандарт: 265 грн/м кв. Преміум: 355 грн/м кв.
текстура штукатурка Штукатурка Стандарт: 329 грн/м кв. Преміум: 439 грн/м кв.
текстура базальт Базальт Стандарт: 360 грн/м кв. Преміум: 480 грн/м кв.
текстура деко Деко Стандарт: 360 грн/м кв. Преміум: 480 грн/м кв.
текстура фрост Фрост Стандарт: 360 грн/м кв. Преміум: 480 грн/м кв.
текстура моне Моне Стандарт: 360 грн/м кв. Преміум: 480 грн/м кв.
Льон Стандарт: 235 грн/м кв. Преміум: 325 грн/м кв.
Пісок Стандарт: 250 грн/м кв. Преміум: 340 грн/м кв.
Лоск глянцевий Стандарт: 240 грн/м кв. Преміум: 330 грн/м кв.
Лоск матовий Стандарт: 240 грн/м кв. Преміум: 330 грн/м кв.
текстура фреска для фотошпалер Фреска Стандарт: 400 грн/м кв. Преміум: 520 грн/м кв.
текстура дрібний пісок Дрібний пісок Стандарт: 360 грн/м кв. Преміум: 480 грн/м кв.
текстура жаккард Жаккард Стандарт: 280 грн/м кв. Преміум: 380 грн/м кв.

Замовлення фотошпалер від ТМ Walldeco: що впливає на остаточну вартість продукції

Обраний сюжет, колірна гамма зображення і застосування до нього графічних фільтрів ніяк не вплине на остаточну суму замовлення. Ось основні фактори, що впливають на вартість фотошпалер:

- Розмір полотна. Ми працюємо за індивідуальним замовленням і друкуємо фотошпалери з урахуванням зазначених покупцем розмірів. Ви можете вибрати абсолютно довільну ширину і висоту фотошпалер.

- Клей. Для твого зручності ми пропонуємо придбати клей в необхідній кількості відразу з фотошпалерами. Для правильного та ефективного монтажу ми пропонуємо два різних види: для вінілових та паперових фотошпалер.

- Текстура і тип шпалер. Ознайомтеся з цінами і властивостями матеріалів, підбирайте необхідний варіант, враховуючи функціональність, особливість приміщення і бажаний ефект від фотошпалер.

- Покриття лаком. Нанесення лаку на поверхню полотна забезпечить тривалий термін експлуатації і естетичний зовнішній вигляд шпалер на довгі роки. Ламінація запобігає можливості появи цвілі і грибкових уражень покриття.

Калькулятор вартості

ширина

см

висота

см

матеріал

Вартість:

0 грн

Наша компанія надає широкий спектр можливостей інтер'єрного друку та індивідуальну роботу з кожним покупцем. Ви можете надати своє зображення, вказати нестандартний розмір, самостійно вибрати матеріал і тип друку. Від цих складових буде залежати остаточна ціна фотошпалер.

У розділі з матеріалами ви можете ознайомитися з властивостями текстур та їх вартістю. Необхідно відзначити, що паперові, флізелінові і вінілові шпалери мають різні властивості та експлуатаційні можливості, тому їх вартість істотно розрізняється.

Купити фотошпалери недорого, прорахувавши самостійно остаточно вартість замовлення, ви можете онлайн на сайті. Вибирайте вподобане зображення з наших каталогів і натискайте кнопку «замовити». Вибравши необхідний матеріал і вказавши розміри, ви самостійно можете вплинути на суму замовлення, яка буде ідеальною для вашого бюджету.

Фотошпалери - ціна індивідуального замовлення

Якщо у вас є ідеї, готові сюжети для друку або ви хочете створити фотопанно нестандартного розміру, ми готові здійснити самі неординарні дизайнерські задумки. Вам всього лише необхідно буде надати зображення в хорошій якості і вказати розміри. З усіма іншими деталями вам допоможуть наші менеджери. Для прорахунку індивідуального замовлення та консультації з усіх питань телефонуйте нашим фахівцям за тел .: (044) 392 47 78.

вартість фотошпалер на замовлення, ціна