Працюємо заради перемоги
Обратная связь

Ціни на фотошпалери від ТМ Walldeco

Калькулятор вартості

ширина

см

висота

см

матеріал

Вартість:

0 грн
Гладь Стандарт: 219/грн.м кв. Преміум: 299/грн.м кв.

Допомога менеджера

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Наша компанія надає широкий спектр можливостей інтер'єрного друку та індивідуальну роботу з кожним покупцем. Ви можете надати своє зображення, вказати нестандартний розмір, самостійно вибрати матеріал і тип друку. Від цих складових буде залежати остаточна ціна фотошпалер.

У розділі з матеріалами ви можете ознайомитися з властивостями текстур та їх вартістю. Необхідно відзначити, що паперові, флізелінові і вінілові шпалери мають різні властивості та експлуатаційні можливості, тому їх вартість істотно розрізняється.

Купити фотошпалери недорого, прорахувавши самостійно остаточно вартість замовлення, ви можете онлайн на сайті. Вибирайте вподобане зображення з наших каталогів і натискайте кнопку «замовити». Вибравши необхідний матеріал і вказавши розміри, ви самостійно можете вплинути на суму замовлення, яка буде ідеальною для вашого бюджету.

Фотошпалери - ціна індивідуального замовлення

Якщо у вас є ідеї, готові сюжети для друку або ви хочете створити фотопанно нестандартного розміру, ми готові здійснити самі неординарні дизайнерські задумки. Вам всього лише необхідно буде надати зображення в хорошій якості і вказати розміри. З усіма іншими деталями вам допоможуть наші менеджери. Для прорахунку індивідуального замовлення та консультації з усіх питань телефонуйте нашим фахівцям за тел .: (044) 392 47 78.

вартість фотошпалер на замовлення, ціна