рус

укр

0
0

(044) 392 30 11

ТУТ ТІЛЬКИ

КРАЩІ

ЗОБРАЖЕННЯ

ДЛЯ КАРТИН

НА ЗАМОВЛЕННЯ

обрати картину
картина з квітами в інтер'єрі спальні

Ми зібрали кращі зображення для картин на полотні

Кожне зображення в каталогах ретельно відбирається нашими фахівцями для того, щоб догодити вашим побажанням. Дизайнери компанії щодня працюють над створенням цікавих колекцій, тому наші каталоги поповнюються новими зображеннями для друку. Для зручності картини на полотні відсортовані за категоріями і кольором.

Наші фахівці завжди готові допомогти купити картину і вибрати оптимальний варіант для друку, а дизайнери – поліпшити його на вашу вимогу. До ваших послуг також надано пошук по сайту фотобанку Shutterstok, де вам доступні мільйони зображень на будь-яку тематику. Вам не доведеться купувати потрібну картинку & ndash; наш фахівець завантажить її для вас безкоштовно.

Кожну картину робимо індивідуально

Наш інтернет магазин картин не займається серійним виробництвом, а працює з кожним клієнтом особисто, враховуючи його запити та те, чому він віддає перевагу. Ви вказуєте необхідні розміри і форму полотна, самостійно обираєте сюжет, а наші дизайнери надають візуалізацію декількох варіантів готового полотна. Ви можете створити композицію з декількох картин будь-якої форми і розміру - так звані модульні картини.

модульна картина з пейзажем в інтер'єрі спальні
фотографія на полотні в інтер'єрі спальні
Фотографуй - друкуй - вішай

До сих пір зберігаєте фотографії в альбомах або в фоторамках? У нас є більш оригінальна і сучасна альтернатива & ndash; друк картин на полотні з яскравими моментами вашого життя. Знімки з ваших комп'ютерних архівів і смартфонів тепер доступні в новому форматі. Все що вам необхідно & ndash; це завантажити на сайт ваші улюблені фотографії, вказати необхідний розмір полотна і купити картину.

Допомога дизайнера

Будь-яке зображення з каталогу або наданого вами особисто наш дизайнер може змінити за Вашим запитом: поміняти кольори, стиль, зробити колаж з декількох фото і ще багато іншого. Малюнок пензлем або олівцем, портрет в стилі поп-арт & ndash; будь-яке зображення ми готові перетворити на витвір мистецтва. Для тих, хто не може визначитися з остаточним варіантом, дизайнер може надати візуалізацію інтер'єру з вибраними картинами і допомогти вибрати найкращий варіант для замовлення.

картини на полотні в інтер'єрі кабінету

Завантаж
свою фотографiю

i ми виготовимо картину спецiально для тебе!