Працюємо заради перемоги
Обратная связь

Допомога

1. Що таке друк фотошпалер за індивідуальним замовленням?

Завдяки можливостям широкоформатного друку ти можеш замовити фотошпалери з будь-яким зображенням необхідного розміру.  Обраний знімок наноситься на основу чорнилом, яке нетоксичне і безпечне для здоров'я. Властивість матеріалів і якість зображення не поступаються готової продукції і традиційним шпалерам. Переваги індивідуального замовлення – можливість самостійно вибрати зображення з каталогу, надати своє фото для друку, вибрати матеріал і вказати необхідні розміри.

2. Як купити фотошпалери, якщо в моєму місті немає вашого офісу?

На нашому інтернет-сайті ти можеш здійснити замовлення в онлайн форматі, вибравши необхідне зображення з каталогу і заповнивши просту форму з даними про покупку. У найкоротші терміни наші менеджери зв'яжуться з тобою для уточнення деталей замовлення, дадуть відповіді на питання, що цікавлять, проконсультують щодо варіантів оплати та доставки.  Ми надаємо можливість отримати готову продукцію за допомогою кур'єрської і поштової служби, здійснюємо доставку в будь країни.

3. Що таке покриття лаком?

Покривши фотошпалери лаком, можна надати їм більш естетичний вигляд, додати яскравості і продовжити термін експлуатації. Ламінація допоможе уникнути проникнення вологи в основу, запобіжить можливість відшаровування верхнього шару, утворення грибка на поверхні покриття. Дане додаткове покриття поверхні має практичне застосування в приміщеннях з підвищеною вологістю, розширює можливості використання фотошпалер в якості обробки, наприклад, для розміщення у ванній кімнаті або на робочому фартусі кухні.

4. Як вибрати зображення?

Ми пропонуємо тобі кілька варіантів вибору сюжету для друку. Шукай необхідний знімок серед тисяч в наших тематичних каталогах, так само тобі доступні мільйони зображень партнерського фотобанку shutterstock.com.  Якщо ти не знайшов необхідне зображення або тобі складно визначитися, то звертайтеся за консультацією до нас. Ми з радістю підберемо для тебе кілька варіантів для друку. Крім того, ти можеш надати нам своє зображення в хорошій якості з побажаннями з доопрацювання.

5. Як зрозуміти, що моя фотографія підходить на потрібний розмір шпалер?

Надійніше всього відправити файл із зображенням нашому фахівцеві, який вкаже максимально можливий розмір полотна і допоможе підібрати оптимальний варіант. Визначити якість зображення дистанційно, скажімо, в телефонному режимі - неможливо.

6. Як правильно поклеїти фотошпалери на стіну без залучення фахівців?

Використання фотошпалер у якості настінного декору – доступний і простий спосіб для самостійного ремонту. Завдяки індивідуальним розмірам і можливості друку сюжету на єдиному полотні або на невеликій кількості листів значно скорочує проблему «з'єднання стиків».  У розгорнутій статті та інструкції на нашому сайті ми детально розповідаємо про етапи поклейки і рекомендацій по ремонту. Також для твоєї зручності ми зробили можливим додатково додати до замовлення необхідну кількість клею для вашого типу фотошпалер.

менеджер компанії Walldeco каталог текстур процес виготовлення фотошпалер

Друк фотошпалер ТМ Walldeco здійснюється на сучасному обладнанні з застосуванням останніх технологій і можливостей широкоформатного друку. Друк проводиться двома способами на різних матеріалах. Ти можеш вибрати основу полотна і її текстуру, в розділі «Матеріали» ознайомся докладніше з характеристиками і практичними особливостями матеріалів для друку. Зображення наноситься із застосуванням чорнила, які безпечні для вашого здоров'я і відповідають вимогам чинного санітарного законодавства України.

текстура базальт текстура глянець текстура пісок