Обратная связь
рус

укр

0
0

безкоштовна лінія

0 800 300 322

Фотошпалери зі свого фото

Замовте фотошпалери зі своїм зображенням

ЗАВАНТАЖУЙ ВЛАСНУ
ФОТОГРАФІЮ

та отримай унікальні фотошпалери!

Створіть ексклюзивний елемент декору!

Завантажуйте свою фотографію, улюблене зображення або картинку з особистого архіву і ми перетворимо її на унікальне фотопанно для вашого інтер'єру. Підкресліть свою індивідуальність і перенесіть дорогоцінні моменти вашого життя на фотошпалери. Фотошпалери зі своєї фотографії стануть центром уваги у вашому домі.

Для якісного результату рекомендуємо завантажувати зображення з високою роздільною здатністю. Формати файлів для завантаження: JPEG, TIFF, PSD, EPS, PDF, PNG, ZIP, RAR.

Після того, як ви заповнили форму і відправили нам запит, на вашу пошту прийде лист з підтвердженням. Далі за роботу беруться наші професійні дизайнери. Візуалізацію майбутніх фотошпалер і всі питання по замовленню ми направимо вам на пошту. Ми працюємо з кожним індивідуально і ніколи не приймаємо рішення про друк продукції без попереднього узгодження з замовником!

Всі умови узгоджені, справа залишилася за малим. Нам потрібно всього 1-2 дні на виробництво і до 2 днів на доставку. Ми на зв'язку на всіх етапах замовлення!

Вкажіть розмір
Завантажте зображення
Ширина (см)
Висота (см)
Ім'я
Електронна пошта
Номер телефону
Додати файл
Вибрати...

Ви можете додати файли
наступних форматів: jpeg, png, tiff,
psd, eps, ai, doc, pdf, rar, zip, txt

Ваше повідомлення