Працюємо заради перемоги
Обратная связь

Замовте фотошпалери зі своїм зображенням

Завантажте свою картинку:
Вибрати...

Ви можете додати файли
наступних форматів:
jpeg, jpg, png,tiff, eps, pdf

Як з вами зв'язатись?

Ми прийняли ваш запит!

Будь ласка, чекайте.

Скоро з вами зв'яжеться менеджер.

Допомога менеджера

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Створіть ексклюзивний елемент декору!

Завантажуйте свою фотографію, улюблене зображення або картинку з особистого архіву і ми перетворимо її на унікальне фотошпалери для вашого інтер'єру. Підкресліть свою індивідуальність і перенесіть дорогоцінні моменти вашого життя на інтер'єр. Фотошпалери зі своєї фотографії стануть центром уваги у вашому домі.

Для якісного результату рекомендуємо завантажувати зображення з високою роздільною здатністю. Формати файлів для завантаження: JPEG, TIFF, PSD, EPS, PDF, PNG, ZIP, RAR.


Після того, як ви заповнили форму і відправили нам запит, на вашу пошту прийде лист з підтвердженням. Далі за роботу беруться наші професійні дизайнери. Візуалізацію майбутніх фотошпалер з фотографій і всі питання по замовленню ми направимо вам на пошту. Ми працюємо з кожним індивідуально і ніколи не приймаємо рішення про друк продукції без попереднього узгодження з замовником!

Всі умови узгоджені, справа залишилася за малим. Нам потрібно всього 1-2 дні на виробництво фотошпалер на замовлення по фото і до 2 днів на доставку. Ми на зв'язку на всіх етапах замовлення!