Працюємо заради перемоги
Обратная связь

Фотошпалери в інтер'єрі

Фотошпалери в інтер'єрі: функціональність приміщення та тематичний декор

Реалізувати оригінальні задумки, змінити сприйняття простору та відтворити стильний дизайн - втілити такі різноманітні художні рішення в оформленні життєвого простору допоможуть тематичні фрески. При цьому важливо підібрати сюжет так, щоб в результаті вийшла цілісна композиція. Як задіяти фотошпалери в інтер'єрі різних кімнат і створити стильний дизайн - про це читайте далі.

Тематичні фотошпалери в інтер'єрі спальні, вітальні, кухні

Вибір напрямку для декору стін найчастіше продиктований призначенням кімнати, стилем дизайну і тим, яку атмосферу ви хочете сформувати. Наприклад, в спальні важливо створити сприятливі умови для сну і відпочинку. Звичайно ж, у кожного з нас свої смаки і естетичні уподобання, які ми намагаємося висловити в оформленні особистого простору, але існують загальні рекомендації - вони і допоможуть визначити, які фотошпалери в інтер'єрі спальні вам краще розмістити.

Традиційними в оздобленні стін спальної зони вважаються рослинні та природні мотиви. Композиція панно може бути виконана у вигляді орнаментів або реалістичних фотосюжетів. Це можуть бути барвисті зображення садових і екзотичних рослин, натюрмортів. Популярні фотошпалери Квіти в інтер'єрі - це троянди і тюльпани, гілки квітучої сакури і яблуні, орхідеї, лілії і кульбаби.

Художні акценти для залу передбачають дещо іншу специфіку. Тут доречні яскраві, ефектні панно. Колекції фотошпалер для інтер'єру вітальні представлені великою різноманітністю мотивів, серед яких найбільш популярні архітектурні, рослинні, зооморфні.

Найчастіше для декорування стіни у вітальні вибирають зображення міст. Відмінним рішенням стане застосування панорамних фотошпалер Місто в інтер'єрі маленької кімнати, такі фрески візуально додають простору. Цікаві художні ефекти виходять з абстрактними композиціями. Подібні постери, як правило, вибирають для сучасних та креативних дизайнів.

Гарні образи також актуальні в декоруванні стін столових та кухонь. Фотошпалери в інтер'єрі кухні виконують не тільки естетичну роль, але й допомагають оптимально організувати простір, змінити сприйняття приміщення. Слід сказати, що розширити простір за допомогою настінних панно можна не тільки на кухні - в кожній кімнаті можна зробити несподівані перетворення.