Обратная связь
Про компанію Walldeco

Про компанію Walldeco

офіс компанії Walldeco у Дніпрі

ТМ Walldeco займається розробкою та виготовленням фотошпалер, картин на полотні, фотоштор та іншої продукції із цифровим друком. Як правило, такі товари виготовляються під замовлення. Для них спеціально підбирається малюнок, тип друку, матеріал, розміри.

Європейські стандарти

Завдяки європейському обладнанню і новим виробничим технологіям, якість продукції постійно вдосконалюється. В роботі застосовується сублімаційний, ультрафіолетовий і екологічно чистий латексний друк.

Що стосується латексного друку, то він дуже часто використовується для виготовлення настінних декоративних матеріалів в Європі і схвалений вітчизняними та зарубіжними санітарно-епідеміологічними службами.

Багаторічний досвід і професіоналізм співробітників дозволив компанії Walldeco вийти на новий якісний рівень. Продукція даного бренду володіє такими характеристиками як яскравість, екологічність, стійкість до знебарвлення.

Як приклад, виготовлення скіналі найчастіше залежить від усіх перерахованих вище факторів. Оскільки сам матеріал в більшості випадків піддається частому механічному впливу, скорочується термін експлуатації виробу.

інтер'єр компанії Волдеко

Наша місія - це створення практичних декоративних матеріалів для вашого інтер'єру.

Відчуйте красу, гармонію та домашній затишок разом з компанією Walldeco. Ми будемо раді привнести у ваш власний маленький світ багато світлих і радісних миттєвостей!

Юридичні дані:

Товариство з обмеженою відповідальністю «Клєвєр»
ЄДРПОУ 31780602 ІПН №317806004654 Свідоцтво №200087614
п/р 26004610125896 в АТ «ПроКредит Банк» м. Київ МФО 320984
проспект Поля, 10, м. Дніпро, 49101
адреса для листів: вул. Канатна, 126 м. Дніпро, 49006