Обратная связь
Матеріали та якість

Матеріали для друку фотошпалер Walldeco

текстура  гладь

Гладь

Гладка текстура особливо точно і яскраво передає сюжет. Матеріал - паперова основа щільністю 120 г / кв.м. Особливість текстури - поєднання доступної ціни і високої якості. Ідеальний варіант для передачі яскравих фарб. Найчастіше паперові фотошпалери застосовуються в спальнях, вітальнях, офісах і громадських будівлях. Не рекомендується до розміщення в приміщеннях з високою вологістю. Текстуру "Гладь" необхідно клеїти на ідеально рівну поверхню стіни.

Стандарт: 219 грн/м кв.

Преміум: 299 грн/м кв.

текстура бриз

Бриз

Найбільш легка текстура, яку ми пропонуємо для шпалер. Спеціальна флізелінова основа дозволяє стінам дихати. Бриз не містить будь яких полімерів, тільки целюлозне волокно, що робить їх найкращим виробом з найбільшою екологічністю. Найбільш підходить для легких, повітряних зображень.

Стандарт: 299 грн/м кв.

Преміум: 399 грн/м кв.

текстура базальт

Базальт

Вінілові фотошпалери на флізеліновій основі мають високу щільність 210 г / кв.м і імітують великі й дрібні піщинки. Щільна поверхня дозволяє приховувати нерівності і шорсткості стіни. Дану текстуру вибирають для додання зображенню на фотошпалерах додаткового об′єму і глибини. Основа матеріалу забезпечує фотошпалерами відмінні експлуатаційні характеристики, робить їх простими у догляді. Флізелінова складова матеріалу дозволяє легко монтувати шпалери: вони не розтягуються при поклейке.

Стандарт: 360 грн/м кв.

Преміум: 480 грн/м кв.

текстура деко

Деко

Основа виготовлена з вінілу високої щільності. Фактура надає зображенню ефект фрески, що може викликати спогади про собори Риму та вулочки Греції. Найбільш підходить до зображень старого міста.

Стандарт: 389 грн/м кв.

Преміум: 499 грн/м кв.

Лоск

Матові ПВХ шпалери "Лоск" з приємною фактурою мають клейку базу. Вони дуже добре підходять для обклеювання рівних поверхонь великої площі. Максимально точно передають всю колірну палітру малюнка на поверхню.

Матеріал - ПВХ шпалери з клейкою зворотною стороною щільністю 160 г/м2.

Стандарт: 270 грн/м кв.

Преміум: 370 грн/м кв.

текстура фреска для фотошпалер

Фреска

Матеріал має характерну для фресок фактурність, що імітує поверхню з хаотичними мазками. Текстура вінілова на флізеліновій основі. Має високу міцність та яскраві декоративні властивості.

Стандарт: 440 грн/м кв.

Преміум: 540 грн/м кв.

текстура волокно

Волокно

Текстура досить легка і приємна на дотик. Фактура дрібної зернистості, яка нагадує пісок. Дана текстура прекрасно поєднується з природними мотивами і сюжетами у вінтажному стилі, фресками. Матеріал - вінілові шпалери на флізеліновій основі, щільність 260 г / м2.

Стандарт: 360 грн/м кв.

Преміум: 480 грн/м кв.

текстура жаккард

Жаккард™

Жаккард ™ є оригінальною текстурою відмінної якості. Ми являємося єдиним виробником фотошпалер на текстурі Жаккард в Україні. Остерігайтеся підробок.

Жаккард™ - приємна текстура, яка схожа з текстурою Моне, але з набагато більш дрібною фактурою. На цьому матеріалі прекрасно виглядають зображення природи, макрознімки з квітами і нестандартні картинки з категорій Мистецтво і Арт. Матеріал - вінілові шпалери на флізеліновій основі, щільність 220 г / м2.

Стандарт: 330 грн/м кв.

Преміум: 430 грн/м кв.

текстура Дрібний пісок з блискітками

Дрібний пісок з блискітками

Дана текстура представлена з вкрапленням дрібних і ніжних блискіток, яка в поєднанні з такими зображеннями як квіти, нічне місто або 3D буде виглядати цікаво і неповторно. Матеріал - вінілові фотошпалери на флізеліновій основі. Щільність матеріалу складає 210 г / кв.м

Стандарт: 380 грн/м кв.

Преміум: 500 грн/м кв.