Працюємо заради перемоги
Обратная связь

Матеріали для друку фотошпалер Walldeco

Економ

Переваги матеріалу:

Низька ціна

Недоліки матеріалу:

Не можна мити легко дряпаються

Погана передача кольору

Складно клеїти і стикувати не фахівцеві

Стандарт: 210.00 грн/м кв.

Преміум: 300.00 грн/м кв.

текстура  гладь

Гладь

Гладка текстура особливо точно і яскраво передає сюжет. Матеріал - паперова основа щільністю 120 г / кв.м. Особливість текстури - поєднання доступної ціни і високої якості. Ідеальний варіант для передачі яскравих фарб. Найчастіше паперові фотошпалери застосовуються в спальнях, вітальнях, офісах і громадських будівлях. Не рекомендується до розміщення в приміщеннях з високою вологістю. Текстуру "Гладь" необхідно клеїти на ідеально рівну поверхню стіни.

Стандарт: 240.00 грн/м кв.

Преміум: 330.00 грн/м кв.

текстура бриз

Бриз

Найбільш легка текстура, яку ми пропонуємо для шпалер. Спеціальна флізелінова основа дозволяє стінам дихати. Бриз не містить будь яких полімерів, тільки целюлозне волокно, що робить їх найкращим виробом з найбільшою екологічністю. Найбільш підходить для легких, повітряних зображень.

Стандарт: 330.00 грн/м кв.

Преміум: 420.00 грн/м кв.

текстура базальт

Базальт

Вінілові фотошпалери на флізеліновій основі мають високу щільність 210 г / кв.м і імітують великі й дрібні піщинки. Щільна поверхня дозволяє приховувати нерівності і шорсткості стіни. Дану текстуру вибирають для додання зображенню на фотошпалерах додаткового об′єму і глибини. Основа матеріалу забезпечує фотошпалерами відмінні експлуатаційні характеристики, робить їх простими у догляді. Флізелінова складова матеріалу дозволяє легко монтувати шпалери: вони не розтягуються при поклейке.

Стандарт: 400.00 грн/м кв.

Преміум: 490.00 грн/м кв.

текстура деко

Деко

Основа виготовлена з вінілу високої щільності. Фактура надає зображенню ефект фрески, що може викликати спогади про собори Риму та вулочки Греції. Найбільш підходить до зображень старого міста.

Стандарт: 430.00 грн/м кв.

Преміум: 520.00 грн/м кв.

Лоск

Матові ПВХ шпалери "Лоск" з приємною фактурою мають клейку базу. Вони дуже добре підходять для обклеювання рівних поверхонь великої площі. Максимально точно передають всю колірну палітру малюнка на поверхню.

Матеріал - ПВХ шпалери з клейкою зворотною стороною щільністю 160 г/м2.

Стандарт: 300.00 грн/м кв.

Преміум: 390.00 грн/м кв.

текстура фреска для фотошпалер

Фреска

Матеріал має характерну для фресок фактурність, що імітує поверхню з хаотичними мазками. Текстура вінілова на флізеліновій основі. Має високу міцність та яскраві декоративні властивості.

Стандарт: 480.00 грн/м кв.

Преміум: 570.00 грн/м кв.

текстура волокно

Волокно

Легка і якісна текстура є ніжне перетин дрібних ниток приємних на дотик. Особливість даної текстури полягає в її підвищеної стійкості до зовнішніх впливів. У поєднанні з улюбленим зображенням створить неповторну атмосферу в вашому домі. Основою послужили шпалери з вінілу на флізеліновій основі, щільність становить 210 г / м2.

Стандарт: 400.00 грн/м кв.

Преміум: 490.00 грн/м кв.

текстура жаккард

Жаккард™

Жаккард ™ є оригінальною текстурою відмінної якості. Ми являємося єдиним виробником фотошпалер на текстурі Жаккард в Україні. Остерігайтеся підробок.

Жаккард™ - приємна текстура, яка схожа з текстурою Моне, але з набагато більш дрібною фактурою. На цьому матеріалі прекрасно виглядають зображення природи, макрознімки з квітами і нестандартні картинки з категорій Мистецтво і Арт. Матеріал - вінілові шпалери на флізеліновій основі, щільність 220 г / м2.

Стандарт: 390.00 грн/м кв.

Преміум: 480.00 грн/м кв.

текстура Дрібний пісок з блискітками

Дрібний пісок з блискітками

Дана текстура представлена з вкрапленням дрібних і ніжних блискіток, яка в поєднанні з такими зображеннями як квіти, нічне місто або 3D буде виглядати цікаво і неповторно. Матеріал - вінілові фотошпалери на флізеліновій основі. Щільність матеріалу складає 210 г / кв.м

Стандарт: 420.00 грн/м кв.

Преміум: 510.00 грн/м кв.