Обратная связь
рус

укр

0
0

безкоштовна лінія

0 800 300 322

Матеріали та якість

Матеріали для друку фотошпалер Walldeco

текстура  гладь

Гладь

Гладка текстура особливо точно і яскраво передає сюжет. Матеріал - паперова основа щільністю 120 г / кв.м. Особливість текстури - поєднання доступної ціни і високої якості. Ідеальний варіант для передачі яскравих фарб. Найчастіше паперові фотошпалери застосовуються в спальнях, вітальнях, офісах і громадських будівлях. Не рекомендується до розміщення в приміщеннях з високою вологістю. Текстуру "Гладь" необхідно клеїти на ідеально рівну поверхню стіни.

Стандарт: 219 грн/м кв.

Преміум: 290 грн/м кв.

текстура бриз

Бриз

Найбільш легка текстура, яку ми пропонуємо для шпалер. Спеціальна флізелінова основа дозволяє стінам дихати. Бриз не містить будь яких полімерів, тільки целюлозне волокно, що робить їх найкращим виробом з найбільшою екологічністю. Найбільш підходить для легких, повітряних зображень.

Стандарт: 265 грн/м кв.

Преміум: 355 грн/м кв.

текстура штукатурка

Штукатурка

Вінілові фотошпалери «Штукатурка» мають зернисту фактуру - ідеальний варіант для стін з шорсткою нерівною поверхнею. Неоднорідна поверхня і щільність основи в 135 г / кв.м дозволять приховати дрібні недоліки стіни. Матеріал стійкий до впливу UV- променів, вологості і механічних пошкоджень. Незважаючи на високу щільність, матеріал повітропроникний і легкий.

Стандарт: 329 грн/м кв.

Преміум: 439 грн/м кв.

текстура базальт

Базальт

Вінілові фотошпалери на флізеліновій основі мають високу щільність 210 г / кв.м і імітують великі й дрібні піщинки. Щільна поверхня дозволяє приховувати нерівності і шорсткості стіни. Дану текстуру вибирають для додання зображенню на фотошпалерах додаткового об'єму і глибини. Основа матеріалу забезпечує фотошпалерами відмінні експлуатаційні характеристики, робить їх простими у догляді. Флізелінова складова матеріалу дозволяє легко монтувати шпалери: вони не розтягуються при поклейке.

Стандарт: 360 грн/м кв.

Преміум: 480 грн/м кв.

текстура деко

Деко

Основа виготовлена з вінілу високої щільності. Фактура надає зображенню ефект фрески, що може викликати спогади про собори Риму та вулочки Греції. Найбільш підходить до зображень старого міста.

Стандарт: 360 грн/м кв.

Преміум: 480 грн/м кв.

текстура фрост

Фрост

Основа виготовлена з вінілу високої щільності. Фактура найменш виражена серед шпалер з вініловою основою. Найбільш підходить для сюжетів з великою кількістю елементів, таких як модерне місто. Лак, яким додатково можуть бути покриті шпалери зробить кольори ще більш насиченими.

Стандарт: 360 грн/м кв.

Преміум: 480 грн/м кв.

текстура моне

Моне

Основа виготовлена з вінілу високої щільності. Фактура нагадує холст і пасує художнім та квітковим сюжетам. Яким буде додавати більшу художність та образність. Основа Моне може бути вкрита лаком, що додає кольорам більшої насиченості.

Стандарт: 360 грн/м кв.

Преміум: 480 грн/м кв.

Льон

Легка і приємна текстура вирізняється відмінною передачею кольору, що, власне, дозволяє друкувати на ній будь-які зображення без втрати якості. Фотошпалери "Льон" - чудовий вибор для вітальні та передпокою. Текстура в поєднанні з яскравим сюжетом дозволить створити унікальну деталь в оформленні вашого інтер'єру. Матеріал - вінілові шпалери на флізеліновій основі, щільність - 120 г/м2

Стандарт: 235 грн/м кв.

Преміум: 325 грн/м кв.

Пісок

Прекрасна повітропроникність і екологічність - відмінні риси текстури "Пісок". Легка і якісна текстура, стійка до дрібних подряпин, чудово підійде для дизайну дитячої кімнати. Кольорові перепади передає добре. Матеріал - вінілові шпалери на флізеліновій основі. Щільність - 120 г/м2.

Стандарт: 250 грн/м кв.

Преміум: 340 грн/м кв.

Лоск глянцевий

Відмінний вибір для поціновувачів глянцевого блиску. Глянцеві ПВХ шпалери "Лоск" мають клейку зворотну сторону, що максимально спрощує їх використання. Добре підійдуть для обклеювання скла, дверей і будь-яких інших гладких поверхонь. За необхідності, плівку завжди можна замінити, а після демонтажу не залишиться слідів.

Матеріал - ПВХ шпалери з клейкою зворотною стороною щільністю 160 г/м2.

Стандарт: 240 грн/м кв.

Преміум: 330 грн/м кв.

Лоск матовий

Матові ПВХ шпалери "Лоск" з приємною фактурою мають клейку базу. Вони дуже добре підходять для обклеювання рівних поверхонь великої площі. Максимально точно передають всю колірну палітру малюнка на поверхню.

Матеріал - ПВХ шпалери з клейкою зворотною стороною щільністю 160 г/м2.

Стандарт: 240 грн/м кв.

Преміум: 330 грн/м кв.

текстура фреска для фотошпалер

Фреска

Матеріал має характерну для фресок фактурність, що імітує поверхню з хаотичними мазками. Текстура вінілова на флізеліновій основі. Має високу міцність та яскраві декоративні властивості.

Стандарт: 400 грн/м кв.

Преміум: 520 грн/м кв.

текстура дрібний пісок

Дрібний пісок

Текстура досить легка і приємна на дотик. Фактура дрібної зернистості, яка нагадує пісок. Дана текстура прекрасно поєднується з природними мотивами і сюжетами у вінтажному стилі, фресками. Матеріал - вінілові шпалери на флізеліновій основі, щільність 260 г / м2.

Стандарт: 360 грн/м кв.

Преміум: 480 грн/м кв.

текстура жаккард

Жаккард

«Жаккард» - приємна текстура, яка схожа з текстурою Моне, але з набагато більш дрібною фактурою. На цьому матеріалі прекрасно виглядають зображення природи, макрознімки з квітами і нестандартні картинки з категорій Мистецтво і Арт. Матеріал - вінілові шпалери на флізеліновій основі, щільність 220 г / м2.

Стандарт: 280 грн/м кв.

Преміум: 380 грн/м кв.