Обратная связь

Оферта

Гарантії та умови купівлі в інтернет-магазині walldeco.ua

Основні поняття

Відвідувач сайту - особа, що відвідала сайт walldeco.ua без мети розміщення Замовлення.

Користувач - фізична особа, відвідувач сайту, що приймає умови користувальницької угоди і бажає оформити замовлення на сайті walldeco.ua.

Покупець - користувач, який згоден з даною угодою та готовий оформити замовлення на сайті walldeco.ua в цілях придбання товару для особистих потреб.

Продавець - юридична особа або фізична особа-підприємець, товар яких розміщений в інтернет-магазині.

Інтернет-магазин - інтернет-сайт, розташований у мережі Інтернет за адресою walldeco.ua, де представлені товари, запропоновані продавцем для придбання, а також умови оплати і доставки товарів покупцям.

Сайт - walldeco.ua

Сторінка продавця - сторінка сайту, що містить відомості про умови продажу, доставки і повернення товарів, що реалізуються продавцями.

Товар - фотошпалери та картини вироблені за індивідуальним замовленням покупця.

Замовлення - належним чином оформлений запит покупця на придбання та доставку за вказаною покупцем адресою товарів, вибраних на сайті.

1. Загальні Положення

1.1. Продавець здійснює продаж товарів через інтернет-магазин за адресою walldeco.ua.

1.2. Замовляючи товари через інтернет-магазин, користувач погоджується з умовами продажу товарів, викладеними нижче (далі - умови продажу товарів). У разі незгоди користувач зобов 'язаний негайно припинити використання сервісу і покинути сайт walldeco.ua.

1.3. Справжні умови продажу товарів, а також інформація про товар, представлена на сайті, є публічною офертою.

1.4. Справжні умови можуть бути змінені продавцем в односторонньому порядку без повідомлення псевдоніма / покупця. Нова редакція умов набуває чинності з моменту її опублікування на сайті, якщо не буде передбачено інше.

1.5. Угода користувача (далі - угода) вступає в силу з моменту оформлення покупцем замовлення на сайті, а також з моменту прийняття від покупця замовлення.

Повідомляючи продавцю свої дані, відвідувач сайту / Користувач/ Покупець дає згоду на використання зазначених даних Продавцем, а також третіми особами, що залучаються їм для цілей виконання зобов 'язань перед Відвідувачами сайту / Користувачами / Покупцями, про передачу замовлення в службу доставки, а також іншу інформацію, безпосередньо пов' язану з виконанням зобов 'язань Покупцем в рамках справжньої публічної оферти. Здійснюючи замовлення, Користувач / Покупець погоджується з тим, що Продавець може доручити виконання Договору третій особі, при цьому залишаючись відповідальним за його виконання.

2. Предмет угоди

2.1. Предметом угоди є надання можливості користувачеві здобувати для особистих, сімейних, домашніх і інших потреб, не пов ’ язаних зі здійсненням підприємницької діяльності, товари, на сайті інтернет-магазину за адресою walldeco.ua.

2.2. Угода поширюється на всі види товарів і послуг, представлених на Сайті, поки такі пропозиції з описом присутні в каталозі інтернет-магазину.

3. Товар і порядок здійснення купівлі

3.1. Продавець виготовляє замовлення Покупця після підтвердження за допомогою телефонного дзвінка оператора call-центру або за допомогою електронної пошти.

3.2. Покупець несе повну відповідальність за надання хибних даних, що спричинило за собою неможливість належного виконання Продавцем своїх зобов 'язань перед Покупцем.

3.3. У разі скасування повністю або частково передплаченого замовлення вартість анульованого товару вертається Продавцем Покупцеві способом, який узгоджений з Продавцем.

.4. Замовлення Покупця оформляється у відповідності з процедурами купівлі товару.

4. Доставка замовлення

4.1. Товар доставляється поштовим оператором у вигляді поштового відправлення. Конкретні терміни доставки можуть бути погоджені Покупцем з оператором call-центру при підтвердженні замовлення.

4.2. Територія доставки товарів, представлених на Сайті, не обмежена межами України.

4.3. Затримки в доставці можливі зважаючи на непередбачених обставин, що відбулися не з вини Продавця.

4.4. При доставці замовлення вручається Покупцеві або третій особі, вказаним в замовленні в якості одержувача (далі Покупець і третя особа іменуються "Одержувач").

4.5. Ризик випадкової загибелі або випадкового пошкодження товару переходить до Покупця з моменту передачі йому замовлення і проставлення Одержувачем замовлення підписи в документах, що підтверджують доставку замовлення.

4.6. Задля уникнення випадків шахрайства, а також для виконання взятих на себе зобов 'язань, зазначених у пункті 4.4. цієї угоди, вручення передплаченого Замовлення особа, яка здійснює доставку Замовлення, вправі зажадати документ, що засвідчує особу адресата, а також вказати тип і номер наданого одержувачем документа на квитанції до Замовлення. Продавець гарантує конфіденційність і захист персональних даних Отримувача.

4.7. Вартість доставки кожного Замовлення розраховується індивідуально, виходячи з ваги Товару, регіону і способу доставки.

.8. Обов 'язок Продавця передати товар Покупцеві вважається виконаною у момент отримання Покупцем відправлення, як цей момент визначається у відповідності з діючими правилами поштового зв' язку. Порядок доставки та розкриття відправлень, що містять Товар, визначається діючими правилами поштового зв 'язку.

4.9. При прийнятті Замовлення від кур ’ єра, Одержувач зобов 'язаний оглянути доставлений Товар і перевірити його на відповідність заявленій якістю, асортиментові та комплектності Товару, а також перевірити цілісність упаковки. У разі відсутності претензій до доставленому краму, Одержувач розписується в "бланку доставки замовлень". Підпис у постачальних документах свідчить про те, що претензій до Товару Одержувачем не заявлено і Продавець повністю і належним чином виконав свій обов 'язок з передачі Товару.

4.9.1. Колір готових фотошпалер може відрізнятися від зображення на екрані монітора. Це залежить від налаштувань монітора.

4.10. Уточнити дату, час і при необхідності маршрут доставки, можна у менеджера, який зв 'язується з Покупцем для підтвердження Замовлення. Покупець приймає і погоджується, що дата, час і маршрут доставки Товарів, залежить від служби доставки, при цьому співробітники і фахівці call-центру Продавця зобов 'язуються надавати будь-яке можливе сприяти і брати залежне від них заходів для надання Покупцю інформації, яка стосується доставки.

4.11. Користувач розуміє і погоджується з тим, що: здійснення доставки - окрема послуга, який не є невід 'ємною частиною товару, що купується Покупцем, виконання якої закінчується на момент отримання Одержувачем Товару і здійснення платежу за нього.

5. Оплата товару

5.1. Ціна товару вказується в гривнях і включає в себе податок на додану вартість у разі, якщо відповідний Продавець застосовує загальну систему оподаткування.

5.1.1. Сума замовлення складається з вартості замовлених товарів.

5.2. Ціна Товару вказується на сайті. У разі невірного зазначення ціни Замовленого Покупцем Товару, Продавець інформує про це Покупця для підтвердження Замовлення за виправленої ціною або анулювання Замовлення. При неможливості зв 'язатися з Покупцем дане Замовлення вважається анульованим.

5.3. Ціна Товару на сайті може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем Товар зміні не підлягає.

5.4. Оплата товару здійснюється Покупцем:

5.4.1. готівкою грошовими коштами при отриманні Замовлення в сумі, відповідній сумі Замовлення, представленої на сайті з урахуванням знижок;

5.4.2. безготівковими грошовими коштами з використанням банківських карток при оформленні Замовлення в сумі, відповідній сумі Замовлення, представленої на сайті з урахуванням знижок.

5.5. Продавець має право надавати знижки на Товари і встановлювати програму бонусів. Види знижок, бонусів, порядок і умови нарахування визначаються Продавцем самостійно і вказані на сайті і можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку.

5.6. Продавець веде статистику оформлених Покупцем замовлень. Продавець вправі в односторонньому порядку визначати способи оплати, доступні відповідному Покупцеві, грунтуючись на статистиці дій, скоєних Покупцем у взаєминах з Продавцем.

6. Повернення Товару і грошових коштів

6.1. Повернення Товару здійснюється відповідно до умов повернення.

6.2. Повернення Товару належної якості:

6.2.1. Повернення Товару належної якості можливий у разі, якщо товар не використовувався, збережено його товарний вигляд і він запакований у заводську упаковку.

6.2.2. При відмові Покупця від Товару згідно з п. 6.2.1. Продавець повертає йому вартість повернутого Товару, протягом 30 днів з дати надходження повернутого Товару на склад Продавця разом з заповненою Покупцем заявою на повернення та копією квитанції про оплату Товару. Повернення коштів вартості товару здійснюється виключно особі, зазначеній у Замовленні на Товар, за умови надання такою особою копії його (її) національного паспорту, квитанції про оплату Товару, за який повертаються кошти. У разі, якщо Покупець у замовленні вказав невірні дані, або не надав для повернення грошових коштів всі документи, перераховані вище, Продавець залишає за собою право відмовити такому Покупцеві в повернення коштів.

6.3. Повернення Товару неналежної якості:

6.3.1. Під Товаром неналежної якості мається на увазі фотодрук з явним браком у вигляді отворів, потертості зображення, видимих з відстані більше одного метра фізичних дефектів або зображення, яка не співпадає з зображенням, до замовленим Покупцем.

6.3.2. Товар що потрапляє під дію пункту 4.9.1. не є Товаром неналежної якості, за що поверненню та обміну не підлягає.

6.3.3. Зовнішній вигляд та комплектність Товару, а також комплектність всього замовлення повинні бути перевірені Одержувачем в момент доставки товару.

6.3.4. Після отримання Замовлення претензії до зовнішніх дефектів Товару, його кількості, комплектності і товарного виду не приймаються.

6.3.5 Вимоги про повернення сплаченої за Товар грошової суми підлягають задоволенню протягом 30 днів з дня пред 'явлення відповідної вимоги.

6.4. Повернення коштів здійснюється поверненням вартості оплаченого Товару поштовим чи банківським переказом.

6.5. Гарантійний термін на Товари встановлюється виробником і зазначається на етикетці або на ярлику. Продавець забезпечує належне застосування, використання Товарів протягом гарантійного терміну.

Продавець не відповідає за недоліки товару, якщо вони виникли після його передачі Покупцеві внаслідок порушення Покупцем правил користування або зберігання товару, дій третіх осіб, або непереборної сили.

7. Конфіденційність і захист інформації

7.1. Персональні дані Користувача/ Покупця обробляється відповідно Закону України "Про захист персональних даних" №2297-VI від 01.06.2010. Особисті дані збираються виключно з метою дотримання вимог, що діють у сфері регулювання податкових відносин, відносин у сфері бухгалтерського обліку та відносин у сфері реклами. Термін зберігання та обробки персональних даних становить 5 років.

7.2. Надаючи свої персональні дані при реєстрації на Сайті,Користувач погоджується на їх обробку Продавцем, у тому числі і в цілях просування Продавцем Товарів і послуг.

7.3. Продавець використовує персональні дані псевдоніма / покупця:

- для виконання своїх зобов 'язань перед Користувачем / Покупцем;

- для оцінки та аналізу роботи Сайту;

- для визначення переможця в акціях, що проводяться Продавцем.

7.3.1. Продавець має право відправляти інформаційні, у тому числі рекламні повідомлення, на електронну пошту і мобільний телефон Користувача/ Покупця з його згоди. Користувач/Покупець має право відмовитися від отримання рекламної та іншої інформації без пояснення причин відмови. Сервісні повідомлення, що інформують Користувача/ Покупця щодо замовлення та етапах його обробки, відправляються автоматично і не можуть бути відхилені Користувачем / Покупцем.

7.4. Продавець вправі використовувати технологію "Cookies". "Cookies" не містять конфіденційну інформацію і не передаються третім особам.

7.5. Продавець отримує інформацію про ip-адреси відвідувача сайту walldeco.ua. Дана інформація не використовується для встановлення особи відвідувача.

7.6. Продавець не несе відповідальності за відомості, надані Користувачем / Покупцем на сайті у загальнодоступній формі.

7.7. Продавець вправі здійснювати записи телефонних розмов з Користувачем / Покупцем. При цьому Продавець зобов 'язується: запобігати спробам несанкціонованого доступу до інформації, отриманої в ході телефонних переговорів, та / або передачу її третім особам, які не мають безпосереднього відношення до виконання Замовлень.

8. Термін дії публічної оферти

8.1. Справжня публічна оферта набуває чинності з моменту її акцепту Відвідувачем Сайту / Покупцем, та діє до моменту відкликання акцепту Публічної оферти.

9. Додаткові умови

9.1. Продавець вправі переуступати або яким-небудь іншим способом передавати свої права і обов ’ язки, що випливають з його відносин з Покупцем, третім особам.

9.2. Інтернет-магазин та сервіси, що надаються  можуть тимчасово частково або повністю недоступні з причини проведення профілактичних чи інших робіт або з будь-яких інших причин технічного характеру. Технічна служба Продавця має право періодично проводити необхідні профілактичні чи інші роботи з попереднім повідомленням Покупців або без такого.

9.3. До відносин між Користувачем / Покупцем і Продавцем застосовуються Положення законодавства України.

9.4. У разі виникнення питань і претензій з боку Користувача/ Покупця він повинен звернутися до Продавця по телефону чи іншим доступним способом. Всі суперечки, що виникають, сторони будуть намагатися вирішити шляхом переговорів, при не досягненні угоди суперечка буде передана на розгляд в судовий орган відповідно до чинного законодавства України.

9.5. Визнання судом недійсності будь-якого Положення цієї угоди не тягне за собою недійсність інших положень.

9.6. У разі оплати Замовлення способом, зазначеним у п. 5.4.2. Оферти, можливо списання додаткової комісії банком-емітентом.