Дитячі

колекцiя:
Дитячі
колір:
Всi
12»
25 товарів
12»

Дитячі фотоштори - ідеї щодо вибору сюжету в спальню вашої дитини

Гармонійно підібраний текстиль і декор відіграє важливу роль при оформленні інтер'єру спальні дитини та створення «кімнати мрії». За допомогою дитячих фотоштор ви зможете доповнити тематичний інтер'єр, підкреслити стиль, додати яскравих акцентів, створити особливу атмосферу.

Герої улюблених казок і мультиків, карти, ілюстрації, акварельні малюнки та багато іншого - вибирайте ідеальний сюжет для дитячої, а наші фахівці допоможуть визначитися з матеріалами та розміром фотоштор.

Фотоштори в дитячу - яке зображення вибрати для друку?

Фотоштори для дитячої повинні, перш за все, подобатися вашій дитині, підходити її віку та захопленням. Наприклад, для кімнати новонароджених та самих маленьких дітей ідеально підійдуть зображення світлих тонів з простим сюжетом: патерни, візерунки, ілюстрація або малюнки аквареллю.

Дошкільнята та учні молодших класів досить активні і допитливі, для їх кімнат можна вибрати, як сюжет з улюбленою казкою або мультиком, так і пізнавальні карти, космічні пейзажі, фантазійні сюжети.

Сюжет в кімнату дітей постарше або підлітків краще вибирати разом з дитиною, врахувати її захоплення та інтереси. Купити дитячі фотоштори ви можете на нашому сайті або за тел: (044) 392 30 10.