Дитячі

колекцiя:
Дитячі
колір:
Всi
12»
24 товарів
12»

Дитячі покривала - тематичний декор для кімнати дитини

Кімната дитини будь-якого віку - це приміщення з особливим характером і настроєм, інтер'єр якого повинен бути продуманий до дрібниць. Завдяки можливостям фотодруку на текстилі ви можете придбати дитяче покривало з будь-яким сюжетом, щоб гармонійно доповнити інтер'єр по стилю, кольору і тематиці. Наша компанія пропонує покривала на дитяче ліжко стандартних параметрів, а також можливість друку будь-якого сюжету на текстилі нестандартного розміру.

Покривало для дитячої - ідеї щодо вибору сюжету для друку

Покривало в дитячу з нашої тематичної колекції - це улюблені казкові і мультяшні персонажі, герої коміксів, ілюстрації і патерни, тварини і рослини.

– спеціально для кімнати дівчинки ми підібрали зображення з принцесами і феями, милі ілюстрації з котами і єдинорогами, казковими палацами та квітковими полями;

– космос, піратські кораблі, персонажі коміксів і мультиків - для кімнати хлопчиків також знайдеться безліч різноманітних ідей для друку;

– для дітей старшого віку і підлітків ми пропонуємо безліч сюжетів для друку з каталогів на нашому сайті: море, природа, квіти. Вибирайте зображення для друку разом.