рус

укр

Обратный звонок
зараз
працюємо

Друк на полотні в Запоріжжі

Загрузите свою картинку:
Вы можете прикрепить файлы следующих форматов: jpeg, jpg, png,tiff, eps, pdf

Как с Вами связаться?
phone
mail

Мы приняли ваш запрос!

Пожалуйста, ожидайте.

Скоро с вами свяжется менеджер.

phone

Послуги, що надаються для друку на полотні в Запоріжжі

Портрет в образі
Художня обробка
Цифрова відрисовка фото
Портрет в стилі Love Is
Стилізація під живопис

Приклади робіт фото на холсті в Запоріжжі

друк на полотні весільного портрета в Запоріжжі друк на полотні портрета Запоріжжя друк на полотні в Запоріжжі друк фото на полотні Запоріжжя, весільний портрет друк фото на полотні в Запоріжжі, весільний портрет
красивий поп-арт портрет на полотні в Запоріжжі друк фото на холсті в Запоріжжі гарна картина зі свого фото в Запоріжжі арт портрет на полотні в Запоріжжі
широкоформатний друк сімейного фото на полотні Запоріжжя гарний весільний портрет на полотні в Запоріжжі арт картина на полотні в Запоріжжі картина по фото на полотні в Запоріжжі

Матеріали

натуральне полотно
неткане полотно

Ціни друку фото на полотні в Запоріжжі

Висота х Ширина, см

Неткане полотно*, грн

Натуральне полотно, грн

20х30

166

228

30х30

234

327

40х40

385

548

40х60

424

599

50х70

555

790

60х90

681

967

70х80

701

1087

100х100

750

1046

100х130

945

1331

130х160

1420

2029

Допомога менеджера
phone

Відгуки наших клієнтів

Валерія

Замовляла картину на полотні зі своєю фотографією. За ціною все влаштувало, так як вийшло недорого. Брала в розмірі 70 * 100. Переживала, щоб картина вийшла чітка і довго вибирали відповідні фото. Показали як все буде виглядати, мені сподобалося. Швидке виготовлення. Картина якісна. Хороша передача кольору, чітке зображення

Марія

Замовляла кілька картин на полотні для фотостіни в цій компанії. Якраз потрапила на знижки. Картини тут дійсно на будь-який колір і смак. Дизайнер підредагував мої фото, картини вийшли просто шикарними. Доставка була швидкою. Дякую!

Олександра

Після ремонту я хотіла на стіні повісити виставку з сімейних фотографій, але мені друзі підказали, що є фірми, які можуть зробити картину з будь-якої моєї фотографії. Зателефонувавши, мені консультант швидко і доступно все пояснив, що неможливого нічого немає, запропонував зробити на натуральному полотні і я відправила в роботу знімок дитини. Незабаром мені подзвонили і запропонували забрати ... Я до сих пір в захваті !!! Всім раджу!

Анастасія

Магазин мені сподобався, великий асортимент картин і я з задоволенням замовила тут портрет. Сподобалося обслуговування, і допомога дизайнера була дуже до речі, так що я покупкою своєю задоволена, картина якісна і виглядає дуже гарно. Так що рекомендую іншим заглянути сюди.

Тетянa

Замовляла в цій компанії друк сімейних фото на полотні. Оформляла все на їхньому сайті. Завантажила там фото і обрала розмір друку. Потім мені передзвонили і все уточнили. Перед друком показали макет для затвердження. Результат мені сподобався. Фото у вигляді картин виглядають дуже гарно. Я задоволена.

Аліна

Замовляла кілька картин. Тут за ціною вийшло недорого і до того ж великий вибір в плані розмірів. Зробили швидко. За якістю все відмінно. Вони яскраві, чіткі, колір не спотворений (за це найбільше переживала). Ставлення до клієнтів на рівні. Претензій немає у мене. Всім задоволена.

Як фотографію зробити повноцінною картиною? У нашому інтернет-магазині Walldeco можна замовити друк на полотні в Запоріжжі будь-яких розмірів.

Друк фото на полотні в Запоріжжі

Перед нанесенням зображення дизайнери виконують підготовку фото до друку на полотні. Для цього знімки проходять цифрову обробку.

друк на полотні запорожье

Ви можете купити недорого фото картини в рамці в офіс або квартиру в будь-якої вподобаної вам стилістиці:

Ми можемо обробити знімки зі стилізацією під живопис, а також надрукувати модульне фото, що складається з декількох фрагментів. У нас ви можете замовити широкоформатний друк картин на полотні розміром 3,1 м.

Часто виникає питання, чим покривається зображення. Від вологи та ультрафіолету картина захищена лаком.

Ціна вказана на сторінці. Вартість друку фото на полотні в Запоріжжі залежить від розміру, виду обробки і покриття. Замовлення ми можемо виконати терміново. Всі відгуки ви знайдете у відповідному розділі сайту.