рус

укр

Обратный звонок
зараз
онлайн 24/7

Друк на полотні в Харкові

Загрузите свою картинку:
Вы можете прикрепить файлы следующих форматов: jpeg, jpg, png,tiff, eps, pdf

Как с Вами связаться?
phone
mail

Мы приняли ваш запрос!

Пожалуйста, ожидайте.

Скоро с вами свяжется менеджер.

phone

Послуги, що надаються для друку на полотні

Портрет в образі
Художня обробка
Цифрова відрисовка фото
Портрет в стилі Love Is
Стилізація під живопис

Приклади робіт фото на полотні

друк на полотні весільного портрета друк на полотні портрета друк на полотні в Києві друк фото на полотні, весільний портрет друк фото на полотні, весільний портрет
красивий поп-арт на полотні друк фото стіни гарна картина зі свого фото арт портрет на полотні
широкоформатний друк сімейного фото на полотні гарний весільний портрет на полотні арт картина на полотні картина по фото на полотні

Матеріали

натуральне полотно
неткане полотно

Ціни на фото на полотні в Харкові

Наша компанія виготовляє продукцію на власному устаткуванні, тому у вас є можливість замовити полотно будь-якого розміру і форми. У такому разі ціна картини розраховується індивідуально, а підсумкова вартість залежатиме від різних чинників. Хочемо відзначити, що консультація, доопрацювання знімка і тематика каталога ніяк не впливають на остаточну суму і є безкоштовними.

Можливості нашої компанії дозволяють істотно полегшити завдання з вибором і отримати картину своєї мрії. Поки ви роздумуєте над ідеальним зображенням для друку, хочемо розповісти про чинники, які впливають на ціни на картини від ТМ Walldeco.

Висота х Ширина, см

Неткане полотно*, грн

Натуральний холст*, грн

20х30

166

246

30х30

234

354

40х40

399

620

40х60

424

649

50х70

555

857

60х90

681

1049

70х90

753

1164

100х100

750

1132

100х130

945

1441

136х200

1814

2839

Допомога менеджера
phone

Відгуки наших клієнтів

Валерія

Замовляла картину на полотні зі своєю фотографією. За ціною все влаштувало, так як вийшло недорого. Брала в розмірі 70 * 100. Переживала, щоб картина вийшла чітка і довго вибирали відповідні фото. Показали як все буде виглядати, мені сподобалося. Швидке виготовлення. Картина якісна. Хороша передача кольору, чітке зображення

Марія

Замовляла кілька картин на полотні для фотостіни в цій компанії. Якраз потрапила на знижки. Картини тут дійсно на будь-який колір і смак. Дизайнер підредагував мої фото, картини вийшли просто шикарними. Доставка була швидкою. Дякую!

Олександра

Після ремонту я хотіла на стіні повісити виставку з сімейних фотографій, але мені друзі підказали, що є фірми, які можуть зробити картину з будь-якої моєї фотографії. Зателефонувавши, мені консультант швидко і доступно все пояснив, що неможливого нічого немає, запропонував зробити на натуральному полотні і я відправила в роботу знімок дитини. Незабаром мені подзвонили і запропонували забрати ... Я до сих пір в захваті !!! Всім раджу!

Анастасія

Магазин мені сподобався, великий асортимент картин і я з задоволенням замовила тут портрет. Сподобалося обслуговування, і допомога дизайнера була дуже до речі, так що я покупкою своєю задоволена, картина якісна і виглядає дуже гарно. Так що рекомендую іншим заглянути сюди.

Тетянa

Замовляла в цій компанії друк сімейних фото на полотні. Оформляла все на їхньому сайті. Завантажила там фото і обрала розмір друку. Потім мені передзвонили і все уточнили. Перед друком показали макет для затвердження. Результат мені сподобався. Фото у вигляді картин виглядають дуже гарно. Я задоволена.

Аліна

Замовляла кілька картин. Тут за ціною вийшло недорого і до того ж великий вибір в плані розмірів. Зробили швидко. За якістю все відмінно. Вони яскраві, чіткі, колір не спотворений (за це найбільше переживала). Ставлення до клієнтів на рівні. Претензій немає у мене. Всім задоволена.