Обратная связь
рус

укр

Обратный звонок
зараз
працюємо
Каталог

Галерея картин - різноманітні сюжети для друку

Сьогодні картини на полотні не просто елемент декорації інтер'єру, який додає приміщенню затишок і шарм, але й чудовий презент з будь-якого радісного приводу. У галереї картин на нашому сайті представлено сотні зображень різної тематики, щоб ви змогли знайти підходящий і доречний знімок для подарунка або декору.

У наших каталогах картин крім тематичних зображень представлені репродукції відомих художників і сучасних майстрів, талановиті роботи наших дизайнерів. Каталоги постійно оновлюються виходячи із запитів і замовлень наших покупців, останніх модних течій в дизайні інтер'єрів.

Можливості цифрового друку дозволяють перенести знімок на полотно без втрати яскравості фарб, зберігаючи чіткість деталей. А графічні редактори зможуть перетворити будь-яке зображення, щоб домогтися бажаного ефекту: змінити колір, стиль, «зістарити» його, додати ефект масляного живопису та багато іншого.

Робіть замовлення онлайн: для цього просто обирайте зображення, що сподобалось, з каталогу і натискайте кнопку «Замовити». Після невеликої форми замовлення, наш співробітник зв'яжеться з вами, щоб уточнити деталі замовлення.