Обратная связь
рус

укр

Обратный звонок
зараз
працюємо
Допомога

Питання та відповіді

1. Друк на полотні - що це?

Друк на полотні є перенесенням зображення на натуральне полотно за допомогою технологій струменевого друку. При виготовленні деталі і чіткість фото зберігаються, кольори не спотворюються, картина виглядає реалістично. Фарби на полотні з друком не розчиняються під водою, поверхня зносостійка, довгий час зберігає кольори навіть під впливом ультрафіолетових променів.

2. Як зробити замовлення?

Для вашої зручності ми пропонуємо різні варіанти замовлення товару: ви можете здійснити покупку онлайн на сайті, зв'язатися з менеджером по телефону або купити картину, завітавши до офісу компанії в вашому місті. У кожному з випадків з вами індивідуально працює наш фахівець, який допомагає на всіх етапах замовлення, розрахує остаточну вартість товару. Після підтвердження усіх деталей замовлення, картина відправляється на друк і протягом декількох днів буде готова до відправки на вашу адресу.

3. Що таке галерейна натяжка?

На відміну від натяжки під багет, де торець картини залишається білим під колір полотна, галерейна натяжка є більш сучасним і цікавим варіантом. При цьому способі зображення закриває торець і підгинається під підрамник, при цьому немає необхідності в багеті для картини.

4. Для чого потрібен підрамник?

Підрамник - це каркас, на який здійснюється натяжка полотна. Завдяки йому картина надалі кріпитися на стіну. У нашому інтерні-магазині ви можете замовити картину на підрамнику різної форми і перетину.

5. Для чого картину покривають лаком?

Лакування поверхні полотна покращує його експлуатаційні характеристики, він менше схильний до дії вологи, ультрафіолетових променів, механічних пошкоджень. Тим більше, що при покритті лаком картина набуває глянцевий ефект, кольори яскравіші та більш насичені. Звертаємо увагу, що при замовленні картини з лакуванням на її виготовлення потрібно 5-6 днів, щоб два шари лаку остаточно просохли.

6. Чи можу я замовити картину нестандартного розміру?

Завдяки виробництву на власному обладнанні ми надаємо нашим покупцям можливість вказати необхідні розміри майбутньої картини. Таким чином, ви сміливо можете замовити полотно самого нестандартного розміру. Наші фахівці врахують ваші побажання та розрахують вартість замовлення, а наші майстри зроблять все можливе, що картина максимально відповідала вашим побажанням.

7. Як знайти ваш офіс та чи можна замовити картину в інше місто?

Після затвердження деталей замовлення ваша картина надходить на друк. Далі готова продукція відправляється за вказаною покупцем адресою. Ми відправляємо картини по всій країні зручним для вас способом. На сторінці контактів ви знайдете подробиці про перевізників, з якими ми працюємо, а також адреси наших офісів в вашому місті.