рус

укр

Обратный звонок
зараз
працюємо

Друк на полотні в Одесі

Загрузите свою картинку:
Вы можете прикрепить файлы следующих форматов: jpeg, jpg, png,tiff, eps, pdf

Как с Вами связаться?
phone
mail

Мы приняли ваш запрос!

Пожалуйста, ожидайте.

Скоро с вами свяжется менеджер.

phone

Послуги, що надаються для друку на полотні

Портрет в образі
Художня обробка
Цифрова відрисовка фото
Портрет в стилі Love Is
Стилізація під живопис

Приклади робіт фото на полотні в Одесі

друк на полотні весільного портрета друк на полотні портрета друк на полотні в Києві друк фото на полотні, весільний портрет друк фото на полотні, весільний портрет

красивий поп-арт на полотні друк фото стіни гарна картина зі свого фото арт портрет на полотні
широкоформатний друк сімейного фото на полотні гарний весільний портрет на полотні арт картина на полотні картина по фото на полотні

Матеріали

натуральне полотно
неткане полотно

Ціни

Наша компанія виготовляє продукцію на власному устаткуванні, тому у вас є можливість замовити полотно будь-якого розміру і форми. У такому разі ціна картини розраховується індивідуально, а підсумкова вартість залежатиме від різних чинників. Хочемо відзначити, що консультація, доопрацювання знімка і тематика каталога ніяк не впливають на остаточну суму і є безкоштовними.

Можливості нашої компанії дозволяють істотно полегшити завдання з вибором і отримати картину своєї мрії. Поки ви роздумуєте над ідеальним зображенням для друку, хочемо розповісти про чинники, які впливають на ціни на картини від ТМ Walldeco.

Висота х Ширина, см

Неткане полотно*, грн

Натуральне полотно, грн

20х30

166

228

30х30

234

327

40х40

385

548

40х60

424

599

50х70

555

790

60х90

681

967

70х80

701

1087

100х100

750

1046

100х130

945

1331

130х160

1420

2029

Допомога менеджера
Допомога менеджера
phone

Відгуки наших клієнтів

Валерія

Замовляла картину на полотні зі своєю фотографією. За ціною все влаштувало, так як вийшло недорого. Брала в розмірі 70 * 100. Переживала, щоб картина вийшла чітка і довго вибирали відповідні фото. Показали як все буде виглядати, мені сподобалося. Швидке виготовлення. Картина якісна. Хороша передача кольору, чітке зображення

Марія

Замовляла кілька картин на полотні для фотостіни в цій компанії. Якраз потрапила на знижки. Картини тут дійсно на будь-який колір і смак. Дизайнер підредагував мої фото, картини вийшли просто шикарними. Доставка була швидкою. Дякую!

Олександра

Після ремонту я хотіла на стіні повісити виставку з сімейних фотографій, але мені друзі підказали, що є фірми, які можуть зробити картину з будь-якої моєї фотографії. Зателефонувавши, мені консультант швидко і доступно все пояснив, що неможливого нічого немає, запропонував зробити на натуральному полотні і я відправила в роботу знімок дитини. Незабаром мені подзвонили і запропонували забрати ... Я до сих пір в захваті !!! Всім раджу!

Анастасія

Магазин мені сподобався, великий асортимент картин і я з задоволенням замовила тут портрет. Сподобалося обслуговування, і допомога дизайнера була дуже до речі, так що я покупкою своєю задоволена, картина якісна і виглядає дуже гарно. Так що рекомендую іншим заглянути сюди.

Тетянa

Замовляла в цій компанії друк сімейних фото на полотні. Оформляла все на їхньому сайті. Завантажила там фото і обрала розмір друку. Потім мені передзвонили і все уточнили. Перед друком показали макет для затвердження. Результат мені сподобався. Фото у вигляді картин виглядають дуже гарно. Я задоволена.

Аліна

Замовляла кілька картин. Тут за ціною вийшло недорого і до того ж великий вибір в плані розмірів. Зробили швидко. За якістю все відмінно. Вони яскраві, чіткі, колір не спотворений (за це найбільше переживала). Ставлення до клієнтів на рівні. Претензій немає у мене. Всім задоволена.

Прикраса стін панно або картинами давно застосовується дизайнерами в якості стилістичних рішень. Сьогодні абсолютно кожна людина може замовити таку послугу як друк на полотні в Одесі, втілюючи в життя свою мрію або ідею про індивідуальний інтер'єр. Друк картин на полотні досить недорога послуга, але затребувана. Фото картини будь-якого розміру будуть доречно виглядати як в спальні, вітальні, так і в офісі.

Можливості друкованого творіння

Графічні елементи з фото або будь-яких якісних зображень переносять за допомогою інноваційних технологій на полотно, таким чином виходять картини на полотні, які за вартістю не сильно обмежують сімейний бюджет.

Виготовити можна полотна на будь-який смак, навіть найбільших розмірів. За кілька десятиліть такий тип друку настільки удосконалився, що далеко не всі люди зможуть відрізнити портрет, написаний фарбами від друку фотографій на полотні.

Друк фото на полотні в Одесі є популярною послугою, так як ціна з фото на полотні в кілька разів нижче, ніж замовляти портрет у сучасних художників. Виготовити можна такі види зображень:

Процес виготовлення картини або фото на полотні

Проводиться вибір картинки художнього полотна або фото. Потім відбувається підготовка фото до друку на полотні, а наступним етапом уже переноситься або друкується зображення на полотно. Надалі полотно покривається міцним лаком, і останнім етапом закріплюється на рамці. В Одесі можна замовити термінову широкоформатний друк з високою роздільною здатністю, яка радувати буде довгі роки власника. Відгуки людей, які вже мають такі полотна із зображеннями вдома носять тільки позитивний характер.