Обратная связь
рус

укр

Обратный звонок
зараз
онлайн 24/7
Фотокартини

Фотокартини - ідеальний декор для вашого інтер'єру

Стильною прикрасою інтер'єру квартири або будинку можна вважати фотокартини. Різноманітність представлених варіантів для створення декору приголомшує уяву. Практично будь-яке зображення підійде для створення неповторного предмета мистецтва. Це може бути, як фотографія, так і зображення природи. Купити фотокартини на власний смак можна на нашому сайті, також замовникам доступна послуга друку на полотні.

Що таке фотокартини і як вони виробляються

фотокартина в інтер'єрі пейзаж


Фотокартина являє собою сучасний предмет декору, синтез картини і професійної фотографії. Головною особливістю є технологія виробництва. На відміну від звичайних картин, які малюють художники, даний вид мистецтва створюється шляхом застосування сучасних технологій друку на полотні. Спеціальний принтер переводить обране зображення на заздалегідь підготовлене полотно. В результаті чого в найкоротші терміни виходить гарна якісна фотографія, але не на звичайному папері, а на полотні. Використання полотна замість паперу дозволяє зробити предмет декору більш довговічним. Барвистість та яскравість при цьому не буде губитися, чіткість зображення залишиться на високому рівні. Важливо, щоб витратні матеріали мали високу якість, тоді результат буде приголомшливим.

До позитивних якостей такого предмета декору можна віднести відсутність токсичності та гіпоалергенність, тому їх можна вішати в будь-якому приміщенні, навіть в дитячій кімнаті.

Різновиди фотокартин

фотокартина в інтер'єрі нічне місто

Існує кілька різновидів фотокартин на полотні:

Якщо ви вирішили зробити подарунок близькій людині, то зверніть власну увагу на фотокартину на полотні. Такий сюрприз точно запам'ятається оригінальністю. Цінність подібних подарунків полягає в першу чергу в індивідуальності підходу.

Фотокартини від «Walldeco»

Інтернет-магазин «Walldeco» є найбільшим виробником фотокартин в Києві. На даний момент часу, компанія не тільки створює готові варіанти, але й також виробляє друк на полотні на замовлення. Замовнику лише необхідно принести власну фотографію або зображення у високій якості, розповісти про власні побажання, що стосуються фінального результату і далі очікувати якісну картину.

фотокартина в інтер'єрі квіти

До позитивних рис співпраці з нами можна віднести:

Купити фотокартину в інтернет-магазині «Walldeco» досить просто. Якщо у вас з'явилися питання, що стосуються вибору або здійснення замовлення, то можете дзвонити за вказаним на сайті номером телефону. Також у нас є форма зворотного зв'язку, просто введіть контактні дані і наш оператор зв'яжеться з вами в найкоротший термін.