Розфарбування по цифрам – новий спосіб прикраси свого будинку!

Розфарбування по цифрам - новий спосіб прикраси свого будинку!

Автор: Канарка Канта

Дата:

Бачачи, як діти розфарбовують мультиплікаційних героїв або малюють черговий шедевр на асфальті, дорослим теж хочеться взяти в руки крейду або олівець. Сьогодні індустрія розваг націлена на пробудження творчих здібностей: багато товарів спонукають людей згадати про своє творче «я», взяти участь в розфарбовуванні маленького шедевра. Розмальовка по цифрам – новий тренд в індустрії хенд-мейд. Спочатку він захопив дітвору, але сьогодні і дорослі з задоволенням розфарбовують маленькі фрагменти, щоб прикрасити стіну картиною власного виготовлення!

розмальовка по номерах сова

Пробуємо малювати по цифрам – в чому суть ідеї

Малювання позитивно впливає на наше самопочуття і настрій. Не кожному дано малювати так само ідеально, як Рубенс і Леонардо да Вінчі, тому сьогодні великого поширення набули картини по номерах. На полотні нанесені контури відомого живописного полотна і спеціальна розмітка з цифрами (вони служать підказкою, який фрагмент яким кольором фарбувати). У наборі додаються пензлики і необхідні фарби. Не потрібно нічого купувати – можна приступити до роботи відразу!

Розфарбування по цифрам - новий спосіб прикраси свого будинку!

Зверніть увагу! Набори створені таким чином, щоб працювати з матеріалом було просто. Полотно натягнуте на підрамник, є технологічний отвір для кріплення. Картина фактично готова – залишилося тільки розфарбувати її.

Картини по номерах – нове захоплення для дітей і дорослих

Чому живопис по цифрам став таким популярним? Є кілька пояснень:

  • • Робота з фарбами позитивно впливає на наш емоційний і психічний стан, допомагає впоратися зі стресом;
  • • малювання по номерах – заняття просте і в той же час дуже захоплююче; воно підійде як людям, які розбираються в мистецтві, так і далеким від світу живопису;
  • • розмальовувати по цифрам – відмінний спосіб провести час разом з дитиною, долучити всю сім’ю до декорування приміщення!

розмальовка по номерах з пензлями та фарбами

Розфарбування по цифрам - новий спосіб прикраси свого будинку!

Важливо! Роботу можна виконувати поетапно, не жертвуючи своїм особистим або робочим часом. Це особливо важливо для зайнятих людей.

Розпис по номерам як елемент естетичного виховання

Малюнки по цифрам – це гра. У той же час вона є важливою частиною естетичного виховання підростаючого покоління. Багатьом дітям нудно ходити по музеях і дивитися здалеку на картини, до яких навіть не можна підійти! У той же час можливість доторкнутися до справжнього полотна, взяти в руки фарби пробуджує творчі амбіції: «я теж так можу!».

Малюнки за номерами – відмінний спосіб прищепити дітям почуття прекрасного, а також важливий спосіб соціалізації маленької людини. Вивчати полотна по каталогу або малювати картинки самостійно – це велика різниця! Створюючи річ своїми руками, дитина стає вище в своєму естетичному, емоційному, соціальному розвитку. Також вдосконалюється його моторика і просторове мислення!

картина по цифрам з фарбами

Розмальовувати по цифрам – це дуже просто!

Для дорослих робота з фарбами – це своєрідна терапія. Знімає втому, допомагає відволіктися від сумних думок, отримати заряд бадьорості та енергії. Якщо ви мріяли прикрасити своє житло картиною Дега чи Сальвадора Далі, чому б не зробити це своїми руками? Малювати по номерах відомі полотна – непросто, але дуже цікаво. Ті, хто не вірить, що з чорно-білого малюнка з цифрами вийде повноцінний живопис, переконуються: картина розбита на фрагменти таким чином, що поетапне розфарбовування призводить до очікуваного результату!

Розфарбування по цифрам - новий спосіб прикраси свого будинку!

Важливо! Полотна відрізняються рівнем складності, розмірами та кількістю фрагментів. У наборі обов’язково є зразок, так що ви спочатку будете знати, який вийде результат!

Малюнок по номерах як новий елемент декору

Естетичні речі, зроблені своїми руками, здавна служать прикрасою інтер’єру. Сьогодні індустрія handmade особливо пожвавилася – стало з’являтися безліч промислових товарів, які дозволяють виявити своє творче «я». Розмальовки по числах дуже вдало вписалися в тренди сучасного життя. Це чудове заняття для тих, хто:

  • – шукає спосіб відволіктися від гаджетів і соцмереж,
  • – створити стильний декор для вітальні, передпокою, спальні;
  • – зайняти себе і членів своєї сім’ї креативною творчою справою.

Що стосується вибору теми і сюжету, то сьогодні можна знайти картини на будь-який смак: із зображенням персонажів мультфільмів, квітами і візерунками, абстракцією, ієрогліфами, морськими і гірськими пейзажами. Також легко придбати живописні полотна відомих майстрів з колекцій відомих музеїв і арт-галерей.

розмальовки по номерах, приклади картин

Розфарбування по цифрам - новий спосіб прикраси свого будинку!

Це цікаво! Масляний живопис на полотні завжди вважався елітною прикрасою інтер’єру. Залишається він таким і зараз. Сьогодні, поряд з друком на полотні, стають популярні копії професійних полотен, виконані своїми руками. Вони подарують справжню радість творчості та оригінальну прикрасу для затишного будинку!

Кошик