Фотошпалери в японському стилі в сучасному інтер’єрі

Фотошпалери в японському стилі в сучасному інтер'єрі

Автор: Канарка Канта

Дата:

Інтер’єр в японському стилі вважається одним з найактуальніших варіантів мінімалізму. Він не передбачає великої кількості меблів та архітектурних надмірностей, тому легко відтворюється в умовах більшості сучасних квартир. Щоб отримати в результаті відчуття східного колориту досить лише кількох акцентуючих деталей, і незамінними в цій справі будуть, в першу чергу, фотошпалери в японському стилі.

інтер'єр кухні в японському стилі з фотошпалерами

Японський стиль в інтер’єрі: основні принципи та ідеї

Обстановка в дусі Країни висхідного сонця базується на простих, але гармонійних засадах:

  • натуральність;
  • функціональність;
  • лаконічність;
  • любов до природи.

Все що виходить за рамки цих основ тут виглядає зайвим і не доречним. Так, цей дизайн вимагає м’якого природного освітлення та натуральної кольорової гами обробки. Базову палітру становлять відтінки білого, пісочного, сірого, коричневого та чорного кольору. Всі предмети в основному мають прямокутну і квадратну форму, а в якості матеріалів використовується дерево, текстиль, бамбук, папір та глина. У такій обстановці особливо гармонійно виглядає підлога, облицьована ламінатом і паркетною або бамбуковою дошкою, в поєднанні зі світлими килимами або циновками. Особливою родзинкою стануть розсувні двері.

У чистому вигляді дизайн настільки рафінований, що часом здається нудним. Внести в нього свою частку чарівності допомагають невеликі рослини, карликові дерева бонсай, ікебани, а також лаконічні вази та світильники. Посилити бажаний ефект можна за допомогою традиційних в Японії ляльок нінгьо, віял та каліграфії з ієрогліфами. Але навіть при дотриманні всіх цих правил інтер’єр буде виглядати недостатньо органічно при відсутності коханої на Сході близькості до природи. В таких умовах добре заповнюють недолік природних пейзажів шпалери в японському стилі.

інтер'єр вітальні в японському стилі з фотошпалерами

Дизайн інтер’єру в японському стилі за допомогою фотошпалер

Вибираючи в якості декору шпалери, варто враховувати, що вибір їх малюнка обмежується певним набором тем:

  • квітуча сакура або лотос;
  • храми, замки та ворота Торіі;
  • японські сади і парки;
  • вид на гору священну Фудзі;
  • водойми з коропами і мости;
  • ієрогліфи, парасольки, віяла та інші атрибути життя гейш.

японські фотошпалери в інтер'єрі

Подібні зображення закликають до споглядання і умиротворення та універсально підходять для самих різних приміщень. Фотошпалери з улюбленими на Сході квітками сакури, лотоса, хризантеми та півонії добре підійдуть для оформлення спальні та вітальні. Також добре впишуться в ці кімнати шпалери в японському стилі з фото садів, парків і храмів які не тільки прикрашають інтер’єр, але й візуально збільшують простір, наповнюючи його повітрям.

Залежно від виду обробки кухні та їдальні тут будуть органічно виглядати японські фотошпалери з пейзажами, квітами, традиційними стравами або простими стеблами бамбуку чи очерету.

Щоб шпалери виглядали доречно і гармонійно необхідно уникати великої кількості декору. Кращим варіантом буде прикраса ними тільки однієї стіни чи зонування кімнати і розстановка акцентів в нішах. При цьому для решти приміщення слід віддати перевагу однотонним видам обробки і низьким меблям приглушених кольорів. При бажанні створити ще більш спокійний інтер’єр можна виключити яскраві зображення на користь монохромних ієрогліфів, абстрактних орнаментів та візерунків, намальованих тушшю.

Цікаві фотошпалери в японському стилі можна купити також для дитячої кімнати і робочого кабінету. Вибір на користь такого оформлення допоможе створити в квартирі казковий острівець спокою та створить відчуття порядку і безтурботності.

шпалери в японському стилі в інтер'єрі вітальні

Кошик