Квіти в інтер’єрі: 22 ідеї для дизайну з фотошпалерами

Квіти в інтер'єрі: 22 ідеї для дизайну з фотошпалерами

Автор: Канарка Канта

Дата:

1. Квіти в 3D

2. Квіткові фотосюжети

3. Арт-композиції

Існує більше 1 мільйона стильних інтер’єрів з фотошпалерами. З кожним днем ​​їх стає все більше – дизайнери створюють нові цікаві сюжети. Але є фотошпалери, які обирають частіше за інші. Як правило, це сюжети з напрямків “Архітектура”, “Квіти”, “3D”. Сьогодні ми розповімо про квіткові панно і покажемо як вони поєднуються з різними колірними рішеннями і стилями інтер’єру.

Квіти в 3D

Об’ємні квіткові інсталяції виглядають ефектно і надзвичайно. Такий декор допоможе створити дивовижні ілюзії і додасть простору глибини.

шпалери з орхідеєю

Квітуча орхідея на геометричному тлі обрана для оформлення обідньої зони. У цій композиції ретельно продумано колірну гамму. Рожеві суцвіття виконують роль акцентної деталі, коричневі стебла гармонують з дерев’яними елементами інтер’єру. Тривимірна композиція підібрана не випадково – сюжет додає об’єму кімнаті і візуально збільшує її.

популярні шпалери з квітами

Інтер’єр, виконаний в теплих відтінках, гармонує з бежево-коричневою палітрою фрески. 3D троянди з ефектом паперового декору створюють ілюзію глибини, тепла гамма додає атмосфері затишку і формує потрібний настрій.

шпалери квітковий барельєф

Інсталяція “Квітковий барельєф” прикрасила стіну за диваном у вітальні. Простий, без зайвої деталізації сюжет добре поєднується з лаконічним європейським інтер’єром.

шпалери квіти айстра

Зображення Айстра 3D обрано для вітальні в стилі мінімалізм. Лаконічна композиція в біло-рожевих відтінках не конфліктує з естетикою стилю, додає простору затишку.

фотошпалери квіти орхідея

Гілки орхідеї на об’ємному тлі з орнаментом – вдалий вибір для декору стіни в мінімалістичному інтер’єрі. Тривимірна композиція не тільки візуально розширює приміщення, а й оживляє black&white інтер’єр.

Квіткові фотосюжети

У цьому напрямку популярні фотошпалери з трояндами, орхідеями, квітучими садами. Представлено фото з перспективою, картини в стилі гіперреалізм, квіткові фони. Кожне зображення створить свій, особливий ефект в інтер’єрі. Подивіться, як квіткові фотопанно перетворюють житлові і громадські інтер’єри.

фотошпалери з квітами в спальні на шафі

Представлений дизайн – відмінний приклад того, як можна вдало застосувати вузькі фотошпалери. Невелика, але правильно підібрана вставка “працює” не менш ефективно, ніж великі панно на всю стіну. Такі композиції часто використовують, щоб створити фальш-вікно, задекорувати меблеві фасади, розділити простір на функціональні зони. В даному випадку шпалери прикрашають шафу і виконують роль акцентної деталі в палітрі інтер’єру.

фотошпалери квітуча арка

Є два найпоширеніші способи прикрасити вітальню фотошпалерами: розмістити їх на стіні за телевізором або на протилежній стіні, наприклад, над диваном. Для декорування цього інтер’єру був обраний другий спосіб. Чималу роль у виборі місця відіграла особливість сюжету – композиція з перспективою буде виграшно виглядати на вільній стіні.

квітучий сад шпалери в офісі

Мальовничий сад біля водоспаду став головною оздобою для luxury інтер’єру приймальні. З таким декором дизайн громадського приміщення не виглядає суворим і формальним. Флористичне панно формує сприятливу атмосферу і додає яскравих барв композиції.

фотошпалери з кульбабами в спальні

Власники цієї спальні віддають перевагу натуральним матеріалам і базовим відтінкам. Колористика інтер’єру вийшла легкою і світлою – оббивка меблів, текстиль та декоративні аксесуари виконані в сіро-білій гамі, для стін і підлоги використано вибілене дерево. В якості активного кольору обрано чорний. Він присутній на картині біля ліжка і на фотошпалерах. Панно з кульбабами підкреслює природність і простоту, які лягли в основу дизайну.

фотошпалери з жовтим кульбабою

Для оформлення вітальні також використано фото з кульбабою. Але цей декор – повна протилежність попередньому. Сонячно-жовта кульбаба немов осяює кімнату, додає їй світла і простору.

фотошпалери орхідея в спальні

Білі суцвіття орхідеї на блідо-блакитному тлі гармонійно поєднуються з пастельною гамою інтер’єру. Приклад вдало обраного декору для класичного дизайну – лаконічна композиція, не перевантажена деталями, виглядає витончено і ненав’язливо. Подібні сюжети універсальні – правильно підібрана фреска вдало поєднується і з класичними, і з модерновими стилями.

фотошпалери орхідея в вітальні

Сюжети з білими орхідеями – одні з універсальних в добірці квіткових фотошпалер, як і троянди. Декор вибирають для житлових і громадських приміщень, для сучасних і класичних інтер’єрів, для різних колірних рішень.

білі і рожеві троянди фотошпалери

Макро фото “Білі і рожеві троянди” перетворилося в масштабне фонове панно для зони відпочинку у вітальні. Колористика сюжету добре поєднується з колірним рішенням: м’які пастельні відтінки гармонують з бежево-сірої гамою.

фотошпалери з трояндою в спальні

Фотошпалери з трояндами часто вибирають для прикраси спалень. Завдяки великій різноманітності колірної гами, можна знайти ідеальне доповнення для кожного інтер’єру. Наприклад, такий сюжет, виконаний в режимі макрозйомки, став оптимальним рішенням для оформлення в біло-сірих відтінках.

Базові кольори зручно використовувати тому що їх можна поєднувати з різними відтінками. Вибір переважаючого відтінку для декору, як правило, визначається бажаним результатом. Напримклад, створити романтичний настрій допоможе рожева гама декору.

фотошпалери з трояндою в спальні

фотошпалери з трояндою в вітальні

“Вінтажна троянда” підкреслила естетику витонченого і романтичного дизайну вітальні. Застосування ефекту зістареного фото дозволило створити вдалу колірну пару з пастельною палітрою інтер’єру.

шпалери з трояндою

Оптимальним рішенням для декорування стіни за ліжком стало панно “Троянди і перли”. Палітра композиції підібрана в тон до інтер’єру, який виконано в відтінках бежевого з акцентами сірого і металіка. Цей сюжет вибирають також для декорування віталень, їдалень, громадських інтер’єрів.

Наступний приклад наочно демонструє, як недорого і зі смаком оновити дизайн. Невелика акцентна вставка з трояндами, розміщена в ніші над ліжком, додала естетики непримітному спочатку інтер’єру.

фотошпалери з трояндами в ніші

панно лілії і метелики

Панно “Лілії та метелики” використано для маскування розділяючої вітальню і їдальню перегородки. Оптимальне рішення для тих, хто хоче не тільки розділити простір, але і нетривіально прикрасити інтер’єр. Фреска з квітами на димчастому тлі відмінно доповнила оформлення виконане в темних відтінках.

Арт-композиції

Крім об’ємних картинок і фото, в число популярних потрапили квіткові арт-композиції. Ви знайдете сюжети з імітацією малюнка фарбами і дизайнерську графіку. Такі фотошпалери вдало доповнюють різні стилі – від молодіжного гламурного до консервативного скандинавського. У наступному проекті сюжет “Фея і метелики” підібрано для еклектичного дизайну. Кольорове рішення побудовано на гармонійному поєднанні яскравих відтінків рожевого.

фотошпалери фея і метелики

фотошпалери політ в саду

Повітряна акварельна замальовка “Політ в саду” прикрасила стіну біля ліжка. Приклад вдало обраного декору – композиція додає романтичності стриманому скандинавському інтер’єру. Спальня витримана в стриманих холодних відтінках, які продубльовані в палітрі фрески.

Наступний інтер’єр міг вийти “рафінованим” через відсутність акцентів. Але завдяки правильно фресці цього вдалось уникнути. У цій вітальні, виконаній в біло-сірої палітрі, єдиним яскравим елементом стали бузкові квіти. Завдяки напівпрозорості акварельного живопису декор виглядає легко і створює правильний колірний баланс.

фотошпалери квіти аквареллю

Популярні фотошпалери з квітами від “Walldeco” представлені великою різноманітністю сюжетів. У їх числі – 3D зображення, мальовничі фото та арт-композиції. Фрески з успіхом застосовуються в декоруванні житлових і громадських приміщень. У добірці каталогу ви знайдете ідеальне доповнення для різних стилів інтер’єру – від історичних до сучасних.

Кошик