Summertime – 2017: яскраві відтінки Pantone

Summertime – 2017: яскраві відтінки Pantone

Автор: Канарка Канта

Дата:

1. Lapis Blue

2. Синій лазурит: гра на контрастах

3. Primrose Yellow

4. Жовта примула: сонячний настрій в інтер’єрі

5. Pink Yarrow

6. Інтерпретація рожевого

7. Flame

8. Flame: енергія кольору

Експерти з Pantone Color Institute представили 10 модних відтінків 2017 року – саме вони стали орієнтиром для стилістів, художників і дизайнерів в нинішньому сезоні. Колекція максимально близька до природи – фахівців з Інституту кольору надихали простори полів і весняні квіти, барви заходу та глибини океану, красиві пейзажі і сонячні дні.

Ми вибрали 4 яскравих відтінки з палітри – з ними дизайн інтер’єру не тільки отримає стильну інтерпретацію, але стане по-справжньому літнім і барвистим.

Lapis Blue

Один з активних і самих темних відтінків – синій лазурит. Глибокий і насичений, він немов випромінює легке сяйво і миттєво привертає увагу. Цей відтінок увібрав в себе енергію кольору нічного неба і космічних далей, океанських глибин і польових квітів.

синя палітра декору

Інтенсивний відтінок, названий на честь мінералу ляпіс-лазур, привносить в інтер’єр необхідних динамічних ритмів, задає настрій. Дизайнери розробили масу способів збагатити композицію модною палітрою – від найпростіших прийомів до складних поєднань кольорів і фактур.

інтер'єр вітальні в синьомуЕклектичний інтер’єр вітальні в синьому кольорі: складна композиція, продумана до дрібниць

інтер'єр спальніПравильне співвідношення відтінків в оформленні спальні: трохи синього в пастельній рожевої палітрі

Синій лазурит: гра на контрастах

Яскравий, але легкий для сприйняття, Lapis Blue вдало застосовується в різних варіаціях – від акцентних вкраплень до ефектних колірних рішень. Освіжити інтер’єр допоможуть невеликі деталі – подушки, ковдри, декоративні аксесуари, посуд. Красиво виглядають картини і постери. Всім, хто не боїться сміливих рішень декоратори пропонують пофарбувати стіни або поклеїти шпалери. Оптимальний варіант – виділити одну стіну або ділянку, задекорувати нішу.

картини і фотошпалериСюжети для настінного декору та домашнього текстилю

Декор у синій гаммі органічно виглядає на тлі білого, сірого, приглушеного жовтого і блакитного. Lapis Blue поєднується з іншими відтінками із запропонованої палітри. Невеликі штрихи світло-жовтого, помаранчево-червоного і яскраво-рожевого створять з ним гарні контрасти.

фотошпалери пори рокуФотошпалери з принтом “Пори року” – просто і стильно

сині шпалери у вітальніКонтрастне поєднання синього і помаранчевого в оформленні вітальні

Primrose Yellow

Повна протилежність глибокому синьому, легкий і світлий Primrose Yellow випромінює тепло і життєву силу. В минулому році головним жовтим був гірчичний, в 2017 відтінок посвіжішав, набрався сонячної енергії і був представлений увазі фешн-спільноти як Жовта примула.

відтінок жовта примула pantone в інтер'єрі

“Захоплюючи своїм теплим сяйвом, цей радісний жовтий відтінок миттєво переносить нас в райський куточок, де живуть веселощі, гарний настрій і сонячні дні”. Лора Прессман, Pantone Color Institute.

Жовта примула: сонячний настрій в інтер’єрі

ідеї для картин і фотошпалерІдеї для картин і фотошпалер

Позитивний і оптимістичний колір покликаний дарувати оточуючим гарний настрій. Дизайнери обирають відтінок весняного первоцвіту для декоративних аксесуарів, текстилю, меблів. Особливо ефектно і незвично в сонячному жовтому виглядають великі деталі інтер’єру.

жовті мебліВкраплення жовтого – оптимальне рішення для інтер’єрів, виконаних в білому

жовтий в чорно-білому інтер'єріПольові квіти в чорно-білому дизайні

жовта примула і лазурит в оформленні вітальніЖовта примула і Лазурит в оформленні вітальні

Pink Yarrow

“Тропічний і святковий, чудернацький відтінок Pink Yarrow просто не може не привертати увагу, він вабить і спонукає до дії. Сміливий і відвертий, він викликає сильні емоції, захоплює яскравістю, піднімає настрій і підвищує адреналін”. Лора Прессман, Pantone Color Institute.

відтінок рожевий деревій в інтер'єрі

Інтерпретація рожевого

Рожевий деревій – насичений і багатогранний відтінок, який ефектно доповнює естетику різних стилів. Майстерне компонування фактур і форм декору дає приголомшливий візуальний ряд. Дизайнери створюють неординарні еклектичні композиції – вікторіанська крісло, люстра ар-деко, старовинний килимок в яскраво-рожевій гаммі отримують нову інтерпретацію в інтер’єрі – 2017.

картина ейфелева вежаКартина “Ейфелева вежа” у відтінку Pink Yarrow

Один з простих способів зробити стильним життєвий простір передбачає використання настінного декору. Картини, постери, фотошпалери в модному відтінку від Pantone в лічені секунди перетворять звичайне помешкання на елітні апартаменти. Незважаючи на те, що Pink Yarrow тісно пов’язаний з естетикою молодіжного і гламурного дизайну, в класичному інтер’єрі він може виглядати не менш ефектно.

сюжети для картин і фотошпалер рожевого кольоруПринт “Листя”, Ейфелева вежа і квіти – надихаючі образи для стильного дизайну

Flame

Колір заходу сонця і вогню у нинішньому сезоні увійшов в число трендових яскравих відтінків. Енергійний і самодостатній, він не вимагає доповнення і часто застосовується в якості єдиного колірного акценту. При вмілому поєднанні можна створити складні колірні композиції в парі з синім, блакитним, сірим, ліловим, білим, чорним.

помаранчевий декор в дизайні інтер'єру

Flame: енергія кольору

Червоно-помаранчевий – активний та насичений колір, його часто застосовують, щоб оживити оформлення. Для цього достатньо буде задіяти пару-трійку декоративних елементів. Вибір великий – це можуть бути картини, шпалери, текстиль та посуд. Іноді на помаранчевій гамі вибудовується композиція всієї кімнати, таке рішення доречно застосовувати у вітальнях, їдальнях та в деяких громадських інтер’єрах.

картини в сірому інтер'єріПриклад вдалого поєднання сірого і помаранчевого

фотошпалери з квіткоюОб’ємне панно “Метелик і квітка” для затишної атмосфери у їдальні

картини у вітальніАбстрактні картини підібрані в тон до колірного рішення інтер’єру

помаранчеві фотошпалери і картиниFlame в сюжетах картин і фотошпалер

Колірна гамма Pantone для сезону весна-літо – це феєрія насичених відтінків, які нагадують про красу навколишнього світу, відсилають до джерел, відображають прагнення людей до єднання з природою, і надихають на нові звершення.

Кошик