Міста світу: 20 інтер’єрів з популярними фотошпалерами

Міста світу: 20 інтер'єрів з популярними фотошпалерами

Автор: Канарка Канта

Дата:

1. New York, New York…

2. Символи Лондону

3. I Love Paris

4. Екзотика Сходу

5. Сонячна Італія

Міста світу можуть бути старовинними і романтичними, консервативними і модерновими, екзотичними і незвичайними … Кожен з них унікальний по-своєму. Іноді вони запам’ятовуються не самобутньою архітектурою або мальовничими ландшафтами, а чимось невловимим, що витає в повітрі і змушує миттєво закохатися в місто. Цю особливу атмосферу можна відтворити і в своєму життєвому просторі. Представляємо вам 20 ідей, як за допомогою архітектурних фотошпалер прикрасити дизайн будь-якої кімнати.

“New York, New York…”

Як і музична тема з однойменного фільму, фотошпалери з ландшафтами Нью-Йорка встигли стати класикою у своєму жанрі. Сюжети представлені мільйонами варіацій  вони привертають увагу незвичайними ракурсами, різноманітністю колірної гами, різними художніми ефектами. Завдяки цьому тематичний декор можна побачити в найрізноманітніших за стилем і настроєм інтер’єрах.

шпалери з нью-йорком

Класичний інтер’єр зі ставкою на мінімалізм отримав гармонійне доповнення у вигляді фрески, виконаної в тонах сепії. Приклад правильно побудованої колірної композиції  оббивка меблів, текстиль та стінові панелі підібрані в тон. Ефектність декору досягається за рахунок космічного мотиву  планет, що нависли над містом.

післяполудневий нью-йорк

Представлений дизайн  повна протилежність попередньому, в якому вся колористика побудована на темних приглушених відтінках. Тут світлий європейський інтер’єр дарує відчуття свободи і великого простору, а панно “Післяполудневий Нью-Йорк” додає сонячного настрою і оптимізму. Фреска в даному випадку не тільки допомогла сформувати яскраву атмосферу, але і візуально додала об’єму вітальні.

нью-йорк в скандинавському интер'єрі

Барвисті сюжети добре гармонують зі світлою гамою. Такий акцент виграшно підкреслює колірне рішення інтер’єру в білому кольорі. Скандинавський дизайн виглядає динамічним, залишаючись при цьому домашнім і затишним.

Ще один популярний напрям в даній темі – “black&white”. Ефектні монохромні панорами найчастіше вибирають для лаконічних інтер’єрів, виконаних в чорно-білих і сірих відтінках.

нью-йорк чорно-білый

Підкреслена лаконічність ліній і форм, мінімум аксесуарів і чистота палітри є домінуючими в нашому наступному прикладі. Побудований на таких принципах інтер’єр міг би вийти нецікавим і рафінованим, якби не правильно підібраний настінний декор. Композиція вміло вплетена в канву дизайну, додає елегантності і динаміки інтер’єру в цілому.

чорно-білі шпалери з нью-йорком

Улюблений сюжет з Бруклінським мостом також представлений в монохромного гамі. Декор виглядає ефектно за рахунок того, що використано фото нічної зйомки  вогні великого міста створюють потрібний настрій.

монохромний нью-йорк

Крім яскравих і масштабних панорам, уваги заслуговують і менш видовищні фото Нью-Йорка. Ось, наприклад, такий сюжет, на якому зображено старі будинки на околиці, ефектно підкреслив перехід в вінтажну стилістику.

шпалери околиці нью-йорка

Символи Лондону

Карта Лондона вже давно збагатилася такими незмінними атрибутами всіх мегаполісів, як футуристичні хмарочоси, бізнес-центри і ділові райони. Проте, для багатьох столиця Англії так і залишилася берегинею королівських традицій. Багато хто вибирає фотошпалери зі старими районами міста щоб надати простору вишуканості. Наприклад, ось така фреска повністю змінила сприйняття робочого кабінету  тепер він виглядає цікаво і стильно.

фотошпалери в кабінеті

Біг-Бен, звичайно, відомий символ міста, але крім нього існують ще два яскравих образи  червоні двоповерхові автобуси і телефонні будки. Подивіться, як один з них виглядає в оформленні вітальні.

фотошпалери лондон у вітальні

“I Love Paris”

Любов до Парижу, талановито оспівана Еллою Фіцджеральд, об’єднує мільярди людей по всьому світу. Чим любов не ідея для стилізації життєвого простору? Батьківщина Едіт Піаф, Коко Шанель і Софі Марсо, а також багатьох творчих особистостей дуже популярна в якості мотиву тематичних фресок. Пейзажі Парижа надають елегантності, романтики і чарівності багатьом інтер’єрам. Наприклад …

ейфелева вежа

Ейфелева вежа в мініатюрі гарно виглядає в сучасних апартаментах в стилі лофт. Такий інтер’єр, напевно, припаде до смаку волелюбним творчим особистостям, для яких, крім комфорту і самовираження при облаштуванні життєвого простору дуже важлива і естетична складова.

ейфелева вежа шпалери

Вдалий приклад того, як можна естетично зонувати простір. Незмінний символ Парижа  гарна ідея для оформлення міжкімнатної перегородки в квартирі-студії. Функціональне навантаження декору полягає не тільки в тому, щоб замаскувати розділяючу кімнати панель  фреска додає дизайну елегантності, гармонує з колірним рішенням і візуально додає простору глибини.

Екзотика Сходу

Крім європейської архітектури і хмарочосів Нью-Йорка, в сучасних інтер’єрах можна побачити унікальні споруди родом зі східних країн. У числі популярних можна назвати фрески з пейзажами Стамбула.

фотошпалери мечеть

Фотопейзаж “Мечеть”, розміщений на стіні біля узголів’я, – відмінний приклад того, як правильно підібрати сюжет для спальні. Завдяки легкому серпанку сюжет виглядає розмитим, що створює комфортне візуальне сприйняття. Шпалери виконані в теплих світло-коричневих відтінках і складають гармонійну пару з інтер’єром.

фотошпалери істанбул

“Вечірнє небо Стамбула” в оформленні обідньої зони для двох створює правильну атмосферу і гармонує з колірним рішенням. Насичена колірна гамма композиції підібрана в тон до відтінків меблів і підлоги.

Сонячна Італія

Італія багата вражаючими видами  це і архітектурні пам’ятники, і морські узбережжя, і романтичні провінції. Завдяки такій різноманітності, сюжети представленого напрямку можна вдало поєднувати з багатьма інтер’єрами.

італія шпалери

Монументальний Колізей красиво виглядає в дизайні вітальні. Виразний сюжет надає динаміки інтер’єру і створює з ним цілісну композицію. Округла стіна підтримує естетику форм в інтер’єрі  у всьому простежується плавність обрисів, плинність ліній, відсутність гострих кутів.

венеція фотошпалери

Надихаючий венеціанський пейзаж став чудовою ідеєю для оформлення зони відпочинку. Приклад вміло складеної колірної пари  оббивка меблів гармонічно поєднується з відтінками фасадів на фресці, яскравий синій створює виразну контрастну пару з білим покриттям підлоги.

шпалери з вулицею міста

Сюжет з вулицею в інтер’єрі класичної вітальні гармонує з колірним рішенням. Пастельні кремові і сірі відтінки в оформленні продубльовані на фотошпалерах. Фотокартина приморського міста створює настрій і візуально збільшує простір.

італійська панорама

Розкішна італійська архітектура на фресці співзвучна обраному стилю для вітальні: купола і башти, прикрашені ліпниною і скульптурами, акцентують увагу на дизайні в дусі сучасного необароко. Широкоформатне фото створює ілюзію багатовимірного простору і додає об’єму кімнаті.

мультипанно венеція

Мальовниче мультипанно “Міст у Венеції”  відмінна ідея для історичного інтер’єру. Ефект зістареного полотна додає самобутності і гармонує із загальною стилістикою.

фотошпалери міст ріальто

Реалістична панорама “Міст Ріальто” цікаво виглядає в оформленні зони відпочинку. Лаконічний інтер’єр збагатився видом на красиву архітектуру одного з найромантичніших міст світу. Панно виконане в синьо-фіолетовій палітрі і вигідно виглядає на тлі сіро-білого інтер’єру.

шпалери площа сан марко

Композиція “Площа Сан-Марко” отримала цікаве втілення в апартаментах в стилі конструктивізм. Пейзаж став тією естетичною складовою, якої так не вистачало суворому і раціональному оформленню.

Гарні міські пейзажі органічно виглядають в багатьох інтер’єрах: від історичних до сучасних. Успішність декорування багато в чому залежить від того, як поєднується гамма декору і колірне рішення простору. Великий декоративний потенціал зробив представлені фрески одними з найпопулярніших.

Кошик