Ідея для дому – декорування меблів фотошпалерами

1. Фотошпалери в техніці декупаж

2. Що можна оформити фотошпалерами у вашій квартирі?

3. Як клеяться фотошпалери на меблі за 8 кроків?

Декор меблів фотошпалерами – цікаве і доступне рішення, яке допоможе урізноманітнити будь-який інтер’єр та оновити меблі. Подібне виконання є логічним продовженням техніки декупаж. Ця назва походить від французького слова «découper», в перекладі означає «вирізати». За допомогою спеціальних лакофарбових засобів вирізані фрагменти наклеювалися на меблі та інші предмети побуту, потім декорувалися лаком. Витоки сучасних фотошпалер в інтер’єрі відносяться до Середньовіччя, але пік захоплення доводиться на XVII століття, коли вирізані зображення стали замінювати більш дорогу інкрустацію.

декор меблів шпалерами

Фотошпалери в техніці декупаж

Основні переваги сучасного декорування в стилі декупаж складаються в спрощенні технології. Фотошпалери для меблів виконуються на спеціальній, зносостійкої плівці, яка повністю закриває площину і не вимагає додаткової обробки. На особливу увагу заслуговує міцність клейового складу фотошпалер – створений зразок можна наклеїти практично на будь-яку поверхню з гарантією якості. Використовуючи фотошпалери, можна створювати будь-які образотворчі композиції в інтер’єрі, повністю відповідні до ідеї дизайну інтер’єру та обраної кольорової палітри.

фотообои на тумбе, декупаж с фотообоями

Запропоновані в продажу фотошпалери на меблі застосовні в інтер’єрі практично будь-якого стилю, додаючи цікаві і нестандартні акценти до декоративного оформлення. З їх допомогою можна створювати цікаві просторові ефекти, що візуально збільшують кімнату. Особливо цікаво виглядають на створках шафи-купе, дверях, де часто застосовуються на фотошпалерах «оманливі» сюжети, що додають цікаву нотку до стандартного дизайну. У дитячій можна створити свій власний вхід в країну «Нарнія», а в спальні – на меблях розмістити фотошпалери в східному стилі або імітувати морський вид.

Можна обрати фотошпалери на шафу, скориставшись готовими рішеннями або виконавши повністю авторський дизайн. Вже на момент 3D проектування та візуалізації можна точно уявити, як буде виглядати ваша кімната і підібрати максимально відповідну колірну гаму, проекцію та сюжет. Різноманітність фотоматеріалу фотошпалер дає широкий простір для фантазії.

фотошпалери на двері в інтер'єрі ванної

Що можна оформити фотошпалерами у вашій квартирі?

Фотошпалери в інтер’єрі – це відмінний та недорогий варіант, щоб оформити і оновити меблі. Звичайно, для цих цілей можна використовувати звичайну ультраглянцевую плівку насичених відтінків, доступну в продажу, але набагато цікавіше застосувати візуальні ефекти в квартирі. У нашому інтернет-магазині можна придбати на меблі:

  • фотошпалери для шафи – запропоновані підготовлені варіанти оформлення купе в стилі модерн, арт-деко, мінімалізм, мотиви для меблів в стилі Прованс і шейбі-шик;

фотошпалери для шафи

  • фотошпалери для столу є цікавим варіантом декорації на кухні та у вітальні. Найпопулярнішим способом оформлення є квіти, але наші художники запропонували й інші вражаючі ідеї.

фотошпалери для столу

Декор меблів своїми руками – це доступна можливість для кожної людини оновити обстановку в своїй квартирі. Навіть якщо давно використовувані меблі перевозяться на дачу або заміський будинок, вони можуть «зазвучати» по-новому завдяки цьому варіанту реставрації, що відрізняється доступністю. Ключовою перевагою є зносостійкість покриття з фотошпалер, міцність клею по всій площині обклеювання меблів, включаючи кути та зрізи, а також можливість подальшого оновлення в іншому стилі або виконанні. Міняйте свої меблі кожен ремонт і створюйте принципово новий інтер’єр своїми руками завдяки фотошпалерам.

Як клеяться фотошпалери на меблі за 8 кроків?

 1. При замовленні вибирайте розмір шпалер з запасом по периметру 5 см.
 2. Протріть обклеювану площину розчинником, знімаючи забруднення та залишки жиру.
 3. Нанесіть клей ПВА на обклеювану поверхню.
 4. Розмістіть шпалери на поверхні.
 5. Акуратно приклейте один край та вирівнюйте шпалери за допомогою банківської картки – це дуже зручно та швидко.
 6. Акуратно заклейте кути меблів
 7. Покрийте поверхню оклеяну шпалерами лаком
 8. Коли все висохне додатково торці можна зафіксувати захисними планками (наприклад, на столі).

стіл з фотошпалерами

Кошик