Недорогі фотошпалери на стіну: 5 натхнень від Walldeco

Ви все ще думаєте, що створення стильного інтер’єру вимагає значних зусиль і вичавить останні ресурси з сімейного бюджету? Представляємо вашій увазі ефектний компонент сучасного дизайну – недорогі фотошпалери на стіну. Мільйони інтер’єрних композицій у різних куточках країни вже знайшли самобутнє звучання, і сьогодні ми продемонструємо їх потенціал в дії.

недорогі фотошпалери

Естетично виправляємо огріхи планування. Тривимірні зображення створюють в маленькій кімнаті ілюзію додаткового простору. Відкрийте в спальні вихід до узбережжя Тихого океану або романтичні види Ейфелевої вежі. Приймати ванну серед морських глибин або снідати біля підніжжя гори Фудзіяма – просто! Реалістичні декорації в даному випадку вирішують кілька завдань – візуально розширюють приміщення і виступають у ролі акцентної деталі.

недорогі шпалери в інтер'єрі

Перетворюємо стіни в арт-об’єкт. Варіант добре впишеться в апартаменти творчих натур. Ви можете заощадити, вибираючи паперову основу для друку і створити креативні ілюстрації для всіх стін у кімнаті. Дешеві фотошпалери на замовлення – це нестандартні інсталяції, які порадують бунтарський дух підлітка, припадуть до смаку шанувальникам альтернативних способів декорування життєвого простору. Сюжет можна підібрати для будь-якої кімнати.

фрески та фотошпалери в інтер'єрі

Додаємо яскраві фарби. Ваші улюблені кольори і відтінки – ідеальне фон для позитивних емоцій. А що може бути краще, ніж персональний джерело відмінного настрою в стінах рідного дому?

Підкреслюємо стиль. Недорогі фотошпалери, ціна яких залежить від розміру, матеріалу і типу друку запросто можуть стати ключовим чином дизайну. Наприклад, ексклюзивне оздоблення для класичного інтер’єру – трендовий флористичний патерн.

Розставляємо акценти. “Кімната оформлена начебто нормально і все ж чогось не вистачає” – ви часто помічаєте за собою такі думки? Причина може “ховатися” у відсутності яскравих акцентів. Їхня роль – огранити композицію, виступити завершальним штрихом. Недорогі фотошпалери на стіну – декор, який справляється з поставленим завданням на “відмінно”, завдяки широким можливостям дизайну.

Де можна фотошпалери на стіну купити недорого?

Ви зайняті вирішенням питання покупки фотошпалер на стіну недорого? Звертайтеся безпосередньо до виробника настінного декору – компанію Walldeco. Такий спосіб співпраці передбачає доцільне використання коштів сімейного бюджету. Ви не переплачуєте за послуги торговельних організацій і отримуєте індивідуальне виготовлення настінного покриття.

бюджетні фотошпалери

недорогі фотошпалери для декора

Тепер ви знаєте, що купити фотошпалери в інтернет-магазині недорого і додати інтер’єру сучасне оформлення просто. Головне – вибрати ідеальний сюжет, який гармонійно доповнить композицію. Надсилайте нам фото своєї кімнати і ми підберемо гарний декор.

Замовляйте виготовлення панно вже зараз і ви отримаєте в подарунок послугу дизайнера з підготовки фото до друку у великому форматі!

Кошик