Фотошпалери Камін – символ домашнього вогнища і затишку

З давніх часів полум’я домівки об’єднувало представників родини, племені, роду. Їх вечора осявало тепло яскравого полум’я вогню. Можливо, в людині сучасності говорить не що інше як генетична пам’ять, адже в столітті передових технологій багато хто з нас можуть годинами дивитися на вогонь немов заворожені. Для всіх, кому близька енергетика вогненної стихії, художники дизайн-студії випустили колекцію тематичного декору. Фотошпалери Камін – ілюстрації, які перетворюють звичайні вечора в романтичні і дружні.

фотошпалери камін

В оформленні інтер’єру, крім органічного поєднання всіх елементів композиції, важливо створити настрій. Фотошпалери з каміном – той декор, який наповнює дизайн сімейної, по-домашньому затишною атмосферою. Обстановка отримує самобутній центральний образ, що привертає увагу, а панно виграшно виглядає і в домашньому інтер’єрі, і в залах кафе, ресторанів.

Тематичні фотошпалери Імітація каміна представлені широким розмаїттям сюжетів. Залежно від того, в якому стилі витриманий інтер’єр приміщення варто і вибирати панно. Наприклад, класичний і розкішний дизайни отримують елегантне доповнення у вигляді каміна, прикрашеного ліпниною. Зовсім інше оформлення каміна на фотошпалерах підійде для сільської тематики в інтер’єрі і стилізацій в дусі кантрі. Тут висловити самобутність допоможуть необроблені фактури натуральних матеріалів фасаду каміна.

фотошпалери з каміном

Доповніть фотошпалери із зображенням каміна оздоблювальними матеріалами – так ви додасте реалістичності декору. Найчастіше для оформлення композиції використовують цегляну кладку, вставки мармуру або граніту. Багато в чому вибір облицювання для фальш-каміна залежить від загального стилю композиції. Якщо хочеться уникнути трудомістких процесів і надати декору завершений вигляд, використовуйте молдинги. Також посилити ефект можна за допомогою полін, зв’язки дров.

Фотошпалери Камін в інтер’єрі: де їх розмістити?

фотошпалери імітація каміну

У багатьох довгі зимові вечори асоціюються з затишними посиденьками біля каміна, де так приємно зустріти гостей, загорнувшись у плед, почитати книгу або подивитися фільм. І якщо вибудувати справжній камін може виявитися важкоздійснюваним завданням, то розмістити фотошпалери камін в інтер’єрі вітальні під силу кожному. Таке панно не просто стане родзинкою оформлення, воно створить теплу сімейну атмосферу.

Символ домашнього вогнища досить часто розміщують в спальні і кухні. Тут важливо вибрати місце не заставлене меблями. Добре виглядає панно на стіні між вікон, а стилістичне оформлення малюнка можна продовжити в дизайні штор.

Кошик