Фотошпалери для хрущовок – як вибрати ефектний декор для невеликих квартир

Колір і малюнок шпалер впливають на візуальне сприйняття площі приміщення. Знання професійних прийомів вмілого добору декоративного покриття допоможе успішно замаскувати огріхи планування. Дизайнери компанії Walldeco створюють спеціальні фотошпалери для хрущовок, які представлять у вигідному світлі маленьку квартиру.

Панельні будинки 60-х – 80-х років ХХ століття виростали, немов гриби після дощу і ощасливили безліч сімей наявністю житлової площі. При цьому планування приміщень в таких будівлях залишає бажати кращого і підносить безліч «сюрпризів» під час ремонту. Як вибрати настінне покриття для таких компактних кімнат?

фотошпалери в хрущовку

шпалери для хрущовок

Сьогодні ви дізнаєтеся відповідь на це питання – рекомендації фахівців допоможуть перетворити скромні квадратні метри в стильні апартаменти. І для цього зовсім не будуть потрібні значні витрати або масштабні перетворення. Поклеїти фотошпалери в хрущовці – це простий і доступний спосіб зробити чарівні зміни.

Які завдання допомагають вирішити фотошпалери для хрущовок?

Використовуйте для створення потрібного ефекту інтер’єр хрущовки з фотошпалерами. Виготовлені за індивідуальним замовленням вони зможуть:

– візуально збільшити розміри кухонь і кімнат;

– розширити вузькі коридори;

– “витягнути” низькі стелі.

Створюємо по-справжньому стильний інтер’єр навіть в хрущовці

Всього місяць тому команда компанії трудилася над повномасштабним зміною інтер’єру хрущовки з фотошпалерами. І ось з якою ситуацією ми зіткнулися.

Господарі квартири довгий час не наважувалися на кардинальні зміни оздоблення стін. Справа в тому, що вони вважали однотонне оформлення оптимальним варіантом. Природно, що, таким чином, недоліки не були замасковані, до того ж за кілька років мешканцям будинку набрид такий безликий дизайн. Сімейна пара звернулася до нас з таким питанням: чи можна використовувати фотошпалери в хрущовці? Адже кімнати маленькі і хочеться уникнути ефекту перевантаженості.

Наш вердикт: скромні 5-10 квадратів можна і навіть потрібно прикрашати! Показуємо, як це нам вдалося.

Фотошпалерами на кухні в хрущовці ми оформили зону кухонного фартуха. Панорамне зображення створює ефект додаткового простору і додає яскравих фарб інтер’єру.

Фотошпалери в коридорі хрущовки реалізують флористичні мотиви. Фоновий колір панно підібраний на декілька відтінків світліше підлоги і протилежної стіни. Такий прийом дозволяє візуально розширити вузький прохід.

Для оформлення стінових поверхонь в спальні господарі вибрали один з варіантів, запропонованих дизайнером – стилізований малюнок квітів. У композиції акцент зроблений на вертикальне розташування елементів. Стебла немов ростуть, створюють ілюзію руху. У цій спальні назавжди забули про ефект нависаючого стелі.

інтер'єр з фотошпалери

декор стін фотошпалерами

фрески для хрущовок

настінне декорування хрущовок

Ось кілька порад, які допоможуть ефектно оформити стіни в хрущовці:

– Вибирайте панно з поздовжніми лініями для абстракцій і патернів, вертикальне розташування сюжету – для картин. Такий декор допоможе “витягнути” стіни.

– Панорамні знімки і малюнки з перспективою створюють ілюзію додаткового простору, візуально збільшуючи площу кімнати.

Замовляйте фотошпалери для хрущовки вже зараз – отримуйте безкоштовну підготовку і коригування фото до друку!

Кошик