Фотошпалери в інтер’єрі кухні: ламаємо стереотипи про непрактичність

Хто з нас не замислювався про фотошпалери в інтер’єрі кухні? Адже це стильно і недорого, до того ж можна підібрати сюжет, який зможе на кілька метрів збільшити простір маленької кухоньки. Однак, в наступну хвилину приходить думка про сумнівну практичності такого декору, адже кухня – це місце де кожен день поверхні піддаються впливу вологи і жирних бризок. І ми знову звертаємо наш погляд на безликий кахель.

Так чи є місце фотошпалерами в інтер’єрі кухні? Фахівці ТМ «Walldeco» впевнено заявляють «Так!»

Компанія «Walldeco» пропонує Вам друк фотошпалер і покриття їх поверхні лаком. Такі фотошпалери максимально практичні, адже поверхня стійка до стирання і впливу вологого середовища. Покрити лаком можна фотошпалери, надруковані за допомогою будь-якого типу чорнила, на будь текстурі.

фотошпалери для кухні

декор кухні фресками

Фотошпалери в інтер’єрі кухні ТМ «Walldeco» з лаковим покриттям, мають такі переваги:

– однорідність блиску. Вся поверхнею має однорідний гарний блиск, який робить відтінки більш насиченими і дозволяє тим самим зробити дизайн кухні з фотошпалерами унікальним і стильними;

– фотошпалери з лаковим покриттям, легко миються за допомогою звичайної губки і води. За шпалерами легко доглядати, так як стійке покриття дозволяє неодноразово мити шпалери. Це дуже зручно, особливо для фотошпалер в кухні, в дитячій кімнаті або коридорі. Ви можете не боятися, що пошкодите шпалери під час прибирання;

– шпалери мають стійку до стирання і ультрафіолетовим променям поверхню. Лак створює на фотошпалерах захисне покриття, тому Ви можете бути впевнені в тому, що фотошпалери в інтер’єрі кухні прослужать Вам довгий час і не втратять свій первинний вигляд;

– лак дозволяє змінити передачу кольору. Лаковані фотошпалери мають соковиті насичені кольори. Це дуже красиво, якщо Ви вибрали яскраве зображення і хочете, щоб фотошпалери оживили інтер’єр і виділялися на його фоні яскравим акцентом. А якщо Ви вибрали фотошпалери на кухню, що розширюють простір, то можете бути впевнені, що лакування зробить сюжет максимально реалістичним;

– покриття лаком робить фотошпалери стійкими до потрапляння води і вологи. Це дозволяє використовувати фотошпалери в інтер’єрі ванної кімнати або кухні. Вони не втратять свій зовнішній вигляд, незважаючи на те, що в цих приміщеннях підвищена вологість.

шпалери на кухню

нтер'єр кухні з фотошпалерами

Якщо Ви хочете, щоб Ваш інтер’єр заблискав новими фарбами – фотошпалери із застосуванням цієї технології стануть Вашим кращим вибором. Ваш будинок завжди буде красивим і стильним, а фотошпалери прослужать максимально довгий час.

Кухня з фотошпалерами прованс, модерн або класика, – не сумнівайтеся, фотошпалери з лаковим покриттям підійдуть до інтер’єру в будь-якому стилі!

Купити фотошпалери для кухні легко і просто в магазині «Walldeco». Вам тільки потрібно вибрати вподобане зображення з нашого каталогу, розмір шпалер, тип друку (УФ, латексна або екосольвентний), текстуру і замовити покриття лаком поверхні шпалер після друку.

Кошик