Фотошпалери для підлітка. Розширюємо простір кімнати тінейджера

Підлітки – вже не діти. Підбираючи декор в кімнату тінейджера, вже не варто звертати увагу на сюжети з рожевими феями, піратами або героями мультфільмів. Найчастіше вибираючи фотошпалери для підлітка, кімната прикрашається постерами, фотошпалерами з флористичної тематикою або чорно-білої графікою.

Порада від фахівців компанії Walldeco: декоруйте кімнату підлітка, використовуючи фотошпалери, що розширюють простір. Таким чином, Ви візуально розширите життєвий простір, якого дітям завжди так не вистачає.

Які ж сюжети фотошпалер в кімнату підлітка допоможуть візуально збільшити простір?

Багато не залишаться байдужими до зображень природних пейзажів. Вони досить універсальні, але при виборі необхідно пам’ятати про важливі моменти. Якщо, наприклад, Вас приваблюють гірські сюжети, не забувайте про те, що зображення гір поруч, можуть призвести назад протилежний ефект і візуально зменшити простір. Враховуйте цей момент при виборі інших зображень, таких як: морський простір, лісова стежка, що йде в гущавину лісу. Не забувайте також про правильному підборі тону, порадьтеся з дизайнером, Ви ж не хочете, щоб зображення виглядало безглуздо?!

фотошпалери для підлітків

декор інтер'єру шпалерами для підлітка

Безсумнівно, знайдуться любителі архітектурних пейзажів і міських сюжетів. У нашому каталозі зібрано безліч ідей для таких фотошпалер. Дійсно багато з таких фотошпалер для підлітків в інтер’єрі зможуть створити прекрасну ілюзію, при якій кімната буде виглядати більш просторою. Перспектива в даному випадку, є найбільш важливим елементом. Вулиці Венеції, Ейфелева вежа в Парижі, римський Колізей – вибирайте що завгодно Вашій душі! Але обов’язковою повинна бути наявність перспективи – “дороги”, ведучою до центрального об’єкту сюжету. Також цікаво може виглядати відкрите вікно або двері, яка виходить на красивий лісовий пейзаж, сад, або проспект історичній частині міста. Прикладіть трохи фантазії, використовуйте свою фотографію з недавнього вікенду в горах, на природі і купуйте фотошпалери на замовлення від ТМ Walldeco.

підліткові фотошпалери

Дійсно, підліткові фотошпалери на стіну, що розширюють простір – це цікавий і незвичайний спосіб декорування, що володіє практичним застосуванням. Ви зможете відчути реальні переваги застосування фотошпалер в інтер’єрі, завдяки використанню нами якісних і екологічних матеріалів.

Купити фотошпалери в кімнату підлітка хлопчика чи дівчинки, Ви можете в нашому інтернет-магазині. Вони можуть стати тим елементом декору, який стане базовим для всього інтер’єрного рішення і задасть тематику і настрій кімнати дитини.

шпалери для підлітків

кімната підлітка з фотошпалерами

Ми вже розглянули в цілому, які сюжети слід вибрати для фотошпалер в кімнату підлітка, якщо Вашою метою варто збільшення простору. Проте варто врахувати ще кілька важливих деталей. Необхідно вибирати фотошпалери, де не багато насичених і виразних деталей, предметів, яскравих фарб, щоб не створювалося враження надмірно захаращеного простору і безладу. Звичайно, якщо це спочатку не задумано. Вибирайте нейтральні тони і ненастирливі сюжети. Щоб Ви відчували себе комфортно і невимушено, світло і затишно. Фотошпалери на текстурах допоможуть відмінно завуалювати можливі вади і дефекти стін. Пам’ятайте також про вибір колірної гами. Найбільш підходящі для ефекту розширення простору, кажучи про фотошпалери для дівчинки підлітка, – ніжні пастельні тони. До кімнати хлопчика – холодні відтінки. Тобто, слід використовувати фотошпалери з переважанням блакитного кольору, світло-синього, світло-зеленого і світло-сірого тонів, а також білого і бежевого тону. Приберіть всі зайві предмети з кімнати, використовуйте дзеркала і більше природних джерел світла.

Не пропустіть можливість зробити кімнату ваших дітей в кілька разів більше всього за кілька годин!

Кошик