Фотошпалери на балкон: вибираємо якісну і стильну обробку

Естетичність в оформленні балкона не менш важлива, ніж в інших кімнатах. Погодьтеся, випити чашку ранкової чаю або кави в красивому і затишному куточку завжди більш приємно, ніж споглядати стоси речей або абияк оформлення стіни. А створити гармонійне оздоблення навіть у такій маленькій кімнаті зовсім просто. Допоможуть у цьому ділі фотошпалери на балкон – мальовничі, креативні, трендові … Рішення використовувати декоративне покриття з фотодруком на балконі знайде успішну реалізацію, якщо враховувати особливості матеріалів і максимально використовувати можливості дизайну панно. І зараз ви дізнаєтеся, як успішно оновити інтер’єр лоджії.

фотошпалери на балкон

декор балкона фотошпалерами

Балкон і фотошпалери: правила вдалої комбінації

Від яких факторів залежить термін служби фресок? Балкон і фотошпалери створять тандем на довгі роки, якщо правильно вибрати складові, а саме:

фотошпалери для балкона

1. Матеріал.
Від паперових покриттів краще відмовитися. Зупиніть свій вибір на жорстких і щільних матеріалах – вінілових або флізелінових. Зробити це коштує з практичних міркувань. По-перше, панно відмінно замаскують тріщини, зернистість і шорсткості. По-друге, поверхня вінілу і флізеліну менш схильна до зараження і поширенню грибків, цвілі.

2. Характеристики приміщення.
Температура на балконі не повинна опускатися нижче – 5. Приміщення під обробку шпалерами повинно бути засклене і утеплено. Так ви зведете до мінімуму ризик відшаровування обробки від поверхні стіни.

3. Тип друку.
Фарби панно будуть довго радувати і деталі зображення не втратять своєї чіткості, якщо для друку фотошпалер для лоджії обраний УФ спосіб нанесення чорнила.

4. Захисне покриття.
Забезпечує декору легке очищення, знижує ризик появи механічних пошкоджень, попереджає розвиток цвілі. Естетичність фрески не порушать прикрі плями і забруднення, якщо замовити покриття лаком. Так ви зможете всього за кілька хвилин за допомогою губки надати настінному покриттю презентабельний вигляд.

шпалери для балкону

інтер'єр балкону з фотошпалерами

Фотошпалери на балконі – фото для панно

Незліченна безліч – ось, скільки існує рішень дизайну такого декору, як фотошпалери на балконі. Фото для друку панно ви знайдете в тематичному каталозі на сайті, у фотобанку shutterstock.com. Більш 50000000 якісних рідкісних знімків та авторської графіки, креативних патернів і модних принтів – вибирайте що сподобалося зображення, і дивовижні перетворення не змусять довго чекати. І ось кілька ідей для інтер’єрної композиції :

1. Настінна фреска-настрій. Плануєте переобладнати балкон в місце для дружніх посиденьок? Зарядити атмосферу позитивними нотами допоможуть барвисті сюжети. Свято кольору нового інтер’єру подарують фантазійні абстракції (посилання), акварельні етюди і химерні картинки з добірки “Арт”.

2. Декор і хобі. Панно для балкона підкреслить захоплення або рід діяльності мешканців будинку. Любителі кіно або мандрівники, творчі особистості або люди науки – це лише початок списку тих, хто знайде сюжет до душі. Для комфортного і швидкого пошуку скористайтеся формою пошуку по назвах картинок.

Кошик