Фотошпалери в східному стилі: доступна розкіш для сучасних і традиційних інтер’єрів

Фотошпалери в східному стилі: доступна розкіш для сучасних і традиційних інтер'єрів

Автор: Канарка Канта

Дата:

інтер'єр в східному стилі з фотошпалерами

Для Сходу характерний особливий шарм, що привертає представників різних культур, включаючи європейців. Фотошпалери в східному стилі користуються попитом у дизайнерів незалежно від категорії оформлюваного приміщення завдяки багатогранності та внутрішньому «вбудованому» шику, що не є властивою жодному іншому стилю дизайну. Ще для будь-якого інтер’єрного об’єкта характерна багата суміш відтінків, м’якість фактур, складне графічне виконання, свій стиль. У європейців також устоявся стереотип, східний стиль – це, перш за все, розкіш, виражена в тканинах, фактурах і предметах декору.

Отже, що стосується вибору обробки для стін, фотошпалери в східному стилі відрізняються багатством малюнка та відтінків, внутрішньою гармонією і гармонізуючим ритмом, добре балансуючим стан здоров’я. Якщо дотримуватися повної автентичності напрямку, в інтер’єрах зазвичай використовується орнаментальне оформлення з імітацією кахельного або мозаїчного облицювання.

Обираючи східну тематику, власники квартир і дизайнери, часто стикаються з проблемою. Вона пов’язана з тим, що готові шпалери не завжди дозволяють реалізувати поставлену задачу. Для цих цілей ідеально підходять саме фотошпалери. У традиційному інтер’єрі вони можуть бути додатково декоровані, що дозволяє посилити візуальний ефект. Використовуючи авторський 3D дизайн на фотошпалерах зі східними елементами, можна реалізувати сучасні імітації східного орнаменту в форм-факторі новітнього мистецтва contemporary art.

інтер'єр з фотошпалерами в східному стилі

Багатогранні відтінки Сходу в інтер’єрі

Східний стиль в інтер’єрі може відрізнятися за характером реалізації дизайн-проекту в приміщенні. Це може бути традиційний інтер’єр з фотошпалерами, сучасна інсталяція, богемний арт-деко з східними елементами, веселий поп-арт або розкішна суміш стилів ф’южн. Реалізація, кольорова гамма і характер деталей, характерних для Сходу, істотно відрізняється. Будуть також відрізнятися шпалери в східному стилі у виконанні, відтінкам зображення.

У традиційному східному приміщенні все підпорядковано правилам і геометрії. Це добре простежується за численними фото відомих релігійних споруд. Основне завдання дизайнера, що підбирає шпалери в східному стилі, визначитися з ідеєю, кольоровою гамою, характером інтер’єру, а також виконанням фотошпалер.

У колекції Walldeco або інших постачальників ексклюзивних шпалер можна знайти як традиційні орнаменти на будь-який смак, так і авторські інтерпретації. При підборі матеріалів, інтерес для сучасних інтер’єрів з арабськими мотивами представляють східні фотошпалери c імітацією 3D. Перед тим, як обрати остаточно стиль виконання і декор для стін – традиційний або сучасний зі східними елементами, рекомендуємо ознайомитися з доступною колекцією фотошпалер.

світлий інтер'єр зі східними шпалерами

Коли мова йде про традиційні інтер’єри, не варто забувати про оформлення в японському, китайському, індійському і навіть єгипетському стилі. Якщо для Індії і Марокко характерний яскравий дизайн, то «єгипетську» кімнату будуть наповнювати в різних інтерпретаціях пісочний, червоні та чорні відтінки. Фотошпалери і східний стиль Єгипту базується на етно-графіці та натуральних відтінках.

Китайський та японський традиційний інтер’єр відрізняється стриманістю, могутньою внутрішньою енергетикою, нібито організуючою весь простір навколо себе. З багатьох причин поняття фотошпалери Схід – напрям багатогранний, що дозволяє реалізувати як традиційний дизайн, так і новітні інтерпретації східного базового стилю.

Сучасні інтер’єри з елементами Сходу

Якщо ви налаштовані знехтувати традиційним виконанням, можна порекомендувати насичені та багаті оздобленням шпалери в східному стилі в інтер’єрі поєднати з урбанізмом. Сірі бетонні стіни гармонійно поєднуються з арабськими орнаментами і підкреслюють їх живу енергетику. Орнаментальна графіка, нанесена на фотошпалери, в «порожніх» мінімалістичний сучасних приміщеннях задає певний ритм і динаміку, наповнює їх кольором та світлом, відмінно підкреслює нейтральні тони і блиск металу.

Коротко про переваги

Розкішний східний стиль при використанні в якості обробки фотошпалер можна реалізувати навіть в рамках бюджетного ремонту з наступних причин:

  • у виробників доступні орнаменти з художніх колекцій;
  • фотошпалери можна додатково декорувати металізованими фарбами, камінням та бісером;
  • є можливість повністю скопіювати дизайн вподобаного приміщення в палацовому стилі.

Тільки ці переваги надають необмежені можливості реалізації задуманої ідеї.

інтер'єр вітальні з фотошпалерами схід

Кошик