Гарні фотошпалери на підлогу – оригінальне рішення для Вашого інтер’єру

Гарні фотошпалери на підлогу - оригінальне рішення для Вашого інтер'єру

Автор: Канарка Канта

Дата:

1. Наші рекомендації по наклеюванню шпалер на підлогу

2. Покрокова інструкція – як поклеїти фотошпалери на підлогу своїми руками?

3. Переваги нашого каталогу фотошпалер для підлоги

Як вам ідея обрати фотошпалери на підлогу? Звичайно, для багатьох звичніше бачити таке оформлення на стінах або стелі. Але хто сказав, що створити оригінальне підлогове покриття неможливо? Яскраві шпалери на підлогу з високою чіткістю зображення – це рішення, завдяки якому ви отримуєте можливість акцентувати стиль, грамотно використовувати простір, створюючи різні функціональні зони, забезпечити гарний настрій. Як домогтися результату? Наша галерея фото зображень допоможе розкрити художній потенціал, і за допомогою декору отримати унікальне підлогове покриття, що вражає уяву. Зробіть свій будинок дзеркальним відображенням внутрішнього світу, адже використовуючи фотошпалери, створити настрій досить просто!

шпалери на підлогу в інтер'єрі кухні

Секрет підлогового покриття з шпалер: наші рекомендації

Недорога обробка підлоги фотошпалерами дає оригінальний результат, однак, має деякі нюанси. Зважаючи на особливості матеріалу, обклеювання проводиться тільки на ідеально рівній поверхні. Оптимальним варіантом вважаються листи ДВП або ДСП, але інша основа також може підійти. Головним моментом в цьому випадку стає виконання попередньої підготовки: поверхня вирівнюється, стики та щілини закладаються, пошкоджені елементи замінюються новими.

Основна ж робота полягає в наступному:

  1. Наріжте шматки полотна потрібної довжини з невеликим запасом. Ретельно обробіть матеріал водно-дисперсійних лаком. Склад на акриловій основі обраний не випадково. Нешкідливий для здоров’я, він не пахне і сохне всього за кілька годин. Обробка лаком необхідна для додання шпалерам більшої міцності. Кращим варіантом, при цьому, вважаються паперові шпалери, оскільки тільки вони добре пропускають повітря та відрізняються високою адгезією, що необхідно для створення щільно прилягаючої до основи поверхні.
  2. Ретельно очистіть робочу поверхню, і нанесіть склад грунтовки. На даному етапі рекомендуємо ґрунтовку з антисептичними добавками, яка захистить основу від скупчення бактерій та розвитку цвілі.
  3. Приклеїти шпалери можна клеєм ПВА. Розведений водою, в співвідношенні 1: 2, він забезпечить плавне ковзання паперу в процесі роботи, а значить і більш якісний результат. Перед початком обклеювання, радимо витримати оброблені полотна деякий час (10-20 хвилин).
  4. Розмістіть шпалери, поєднавши малюнок, вирівняйте полотна та виженіть повітря. Останнє можна зробити, акуратно переміщаючи бульбашки до стиків. Використовуйте суху чисту ганчірку або щітку
  5. І останнім етапом є обробка готової поверхні паркетним лаком не менше трьох разів. Таке рішення забезпечить необхідний глянець і достатню міцність поверхні, яку можна порівняти з ламінатом. Зберегти результат надовго, при цьому, допоможе періодична обробка полу лаком, яку варто проводити не менше одного разу на два роки.

Тільки в цьому випадку ви отримаєте надійне покриття, з високою стійкістю до механічних пошкоджень. Дізнатися, як краще використовувати фотошпалери в якості покриття для полу, ви також можете, зв’язавшись з нашим консультантом для уточнення подробиць.

фотошпалери для полу в інтер'єрі спальні

Переваги нашого каталогу фотошпалер: сотні рішення для кожної з кімнат

При вирішенні знайти шпалери для полу в спальні, кухні, вітальні або дитячої, у вашому розпорядженні десятки тематичних галерей, послуга друку шпалер за індивідуальним ескізом і консультації дизайнера. Наші фото шпалери 3д на підлогу – це те, що допоможе знайти ідеальний варіант оформлення, не втрачаючи ентузіазму, часу і сил при довгих пошуках. На сайті ТМ «Walldeco» вам доступна як найбільша квіткова колекція, так і фото, адаптовані під всілякі стилі дизайну.

Разом зі звичайними принтами або 3д шпалерами на підлогу, ви отримуєте:

  • ідеальну якість друку, яка досягається при використанні сучасного обладнання;
  • полотно потрібного розміру (досить вказати параметри в замовленні);
  • швидке виконання роботи, без шкоди якості зображення;
  • готові фотошпалери для полу за розумною ціною.

фотошпалери на підлогу

І тематика малюнка не має значення. При роботі з паперовими, флізеліновимі або вііловимі шпалерами, ми використовуємо безпечний для здоров’я сертифікований матеріал високої якості. Кінцевий продукт, при цьому, завжди відповідає санітарно-гігієнічним нормам і здатний прослужити роками, не втрачаючи початкових характеристик.

Кошик