Фотошпалери на фартух кухні – бюджетне рішення з ексклюзивним дизайном

фартух із фотошпалер в інтер'єрі кухні

Для багатьох людей стоїть питання, як зробити недорогий, але максимально ефектний по оздобленні ремонт. Враховується цілий ряд факторів, перш за все, мова йде про доступну вартість оздоблювальних рішень та матеріалів. Фартух на робочу стіну в кухню ще недавно безапеляційно виконувався з керамічної плитки. Потім була запропонована дорожча кераміка з нанесенням фотографічного зображення. Зараз стали популярні фотошпалери на фартух кухні виконані з вінілу з лаком або ж з самоклеючого матеріалу SmartStick.

кухонний фартух із фотошпалер

Варіанти дизайну оздоблення кухні

Купити фотошпалери на фартух кухні можна тільки через великий асортимент фотографічного дизайну. За допомогою цього матеріалу можна створювати різні ефекти в інтер’єрі. Наприклад, використовуйте фотошпалери на кухню з панорамними зображеннями, імітуючи вид на нічное місто, можна добиватися ефекту акваріума, проекції погляду на квітучий луг, використовувати авторські графічні рішення.

Вибираючи фотошпалери для кухонного фартуха, ви без зайвих клопотів можете скористатися елементами фен-шуй, випробувавши їх на практиці. У східній культурі за допомогою фотошпалер зараз прийнято зображати на стінах продукти харчування, тим самим залучаючи достаток в будинок. Наскільки цей спосіб корисний на практиці, можна без зайвих вкладень випробувати на своїй кухні. У будь-якому випадку це буде виглядати свіжо і вражаюче. Фотошпалери для кухонного фартуха зроблять будь-яку кухню динамічною, де ви будете із задоволенням готувати каву вранці.

фартух із фотошпалер нічне місто

Вибір матеріалів для кухонних фотошпалер та фартуха

Особливу увагу, вибираючи фотошпалери на фартух кухні, потрібно приділити матеріалами, з якого вони будуть виготовлені. Для кухонного фартуха рекомендують:

  • вініл – це дуже міцний та зносостійкий матеріал для надійних фотошпалер, який можна приклеїти просто на стіну. З покриттям лаком такий фартух виглядає як зробленим із пластику;
  • самоклеящуюся плівку, перевагою являється полегшений монтаж та щільна фіксація на основі. Зверніть увагу, що можна використовувати не тільки білу плівку, а й прозору, зображення на прозорому матеріалі друкується інверсно;
  • скіналі – плівку наклеюють на загартоване скло та отримують повністю захищене від пошкоджень покриття.

Матеріали фотошпалер дають можливість зробити фартух кухні не тільки привабливим, але й зручним у використанні. Його просто мити, по краях зображення не відклеюється від основи. Зрештою, будь-які шпалери на фартух для кухні можна замінити з мінімальними витратами, без безладу та дискомфорту. Саме така концепція простежується у багатьох сучасних оздоблювальних матеріалів, де фотошпалери займають гідне місце в рішеннях для кухні.

шпалери на фартусі в кухні

Кошик