Фотошпалери модерн – незвичний декор для оформлення інтер’єру будинку

Фотошпалери модерн - незвичний декор для оформлення інтер'єру будинку

Автор: Канарка Канта

Дата:

Інтер’єр в стилі модерн виділяється відсутністю різких ліній, витонченістю та зручністю. Замість стандартної прямокутної архітектури тут спостерігається велика кількість м’яких та плавних хвиль. При цьому його еклектична природа, зобов’язана своєю появою, змішенню різних стилів та напрямків, і може проявлятися абсолютно по-різному. Для того щоб склалася єдина картина, а інтер’єр виглядав злагоджено та гармонійно, при ремонті необхідно приділити особливу увагу до оздоблення приміщення.

інтер'єр в стилі модерн з фотошпалерами

Дизайн інтер’єру модерн: особливості вибору матеріалів

Традиційною кольоровою гамою оздоблювальних матеріалів вважаються пастельні відтінки і натуральна палітра. Світлі кольори візуально розширюють простір і приховують осьові лінії кімнати, створюючи м’які та плавні переходи.

Щоб уникнути небажаних геометрично правильних форм, характерних для вітчизняного типового планування, в обробці стін, підлоги і стелі краще уникати будь-якої строгості та симетрії. Гарною підмогою в створенні потрібної атмосфери в умовах сучасного житла служать фотошпалери в стилі модерн.

При цьому вдало вписуються в загальну стилістику:

  • багаторівневі стельові конструкції;
  • асиметрична обробка підлоги ковроліном, ламінатом, паркетом або плиткою;
  • зонування кімнати за допомогою декору стін та комбінованого підлогового покриття;
  • розпис та ліпнина.

шпалери модерн в інтер'єрі ванної кімнати

Шпалери модерн в домашньому інтер’єрі

Незважаючи на нерозривний зв’язок стилю з витіюватими лініями та природною округлістю форм, інтер’єр повинен бути досить лаконічний і простий. Шпалери в стилі модерн дуже універсальні та гармонійно поєднуються не тільки з одноіменним інтер’єром, але й з класичними та мінімалістськими напрямками, оскільки їх естетика має багато спільного.

Оформлення вітальні

Обстановка в цьому стилі вимагає розслабленості і повинна розташовувати до відпочинку, тому в обробці вітальні бажано віддати перевагу заспокійливим забарвленням і орнаменту. Найчастіше для цього використовується світлий фон і флористичні візерунки, хоча також доречно виглядають абстрактні хвилі та урбаністичні мотиви, що виражаються в ненав’язливих міських пейзажах і графічних імітаціях їх силуетів.

Подібна обробка стін особливо гарна при оформленні окремих зон. Зазвичай акцент робиться в місцях розташування телевізора або дивана. Чим менше приміщення, тим менш контрастним і великим повинен бути малюнок.

фотошпалери модерн в інтер'єрі вітальні

Фотошпалери в стилі модерн на кухні

Стиль модерн також органічний на кухні та в їдальні. Щоб уникнути візуального зменшення простору тут варто віддати перевагу світлим фотошпалерами з дрібним орнаментом. Їх забарвлення повинне не контрастувати з дизайном меблів чи кухонного фартуха, а доповнювати і продовжувати його. Для цього досить акцентувати увагу на обідній зоні або частині стіни біля гарнітуру.

Одним з найбільш цікавих варіантів служать шпалери з 3D-ефектом. Тривимірне полотно візуально розширює межі та додає відсутнього обсягу і глибини. Поряд із загальноприйнятими рослинними кольорами, не варто нехтувати імітацією кам’яної чи цегляної кладки, а також збуджують апетит малюнками різноманітних страв і напоїв.

Модерн в інтер’єрі спальні

Спокійна обстановка спальні не розташовує до яскравих кольорових акцентів, тому для оформлення кімнати можна купити шпалери в стилі модерн:

  • з ненав’язливим абстрактним візерунком;
  • з імітацією матеріалів – фотошпалери фони і текстури;
  • прикрашені рослинним візерунком та квітами;
  • з графічним чорно-білим полотном.

У спальні в стилі модерн шпалери можуть бути використані як для облицювання окремих стін і розстановки акцентів, так і по всьому периметру.

фотошпалери модерн в інтер'єрі

Кошик