Фотошпалери в стилі хай-тек – технологічний стиль у всій красі

Фотошпалери в стилі хай-тек - технологічний стиль у всій красі

Автор: Канарка Канта

Дата:

Сучасне оформлення квартири або будинку досить сильно відрізняється від традиційного стилю своїм підходом, вибором декоративних елементів, функціональністю та особливістю меблів. Технологічний дизайн відображає нашу дійсність, трохи випереджаючи даний час. І цей напрямок активно використовується в дизайні квартир і будинків. Одним з методів досягти цікавих ефектів вважаються фотошпалери в стилі хай-тек, для них характерна візуальна реалістична імітація архітектурних конструкцій та фактур, які існують лише на фото.

фотошпалери в стилі хай-тек в інтер'єрі вітальні

10 ознак стилю хай-тек: як вибрати колір фотошпалер

Стиль хай-тек в інтер’єрі може бути інтерпретований і реалізований по-різному. Для цього використовуються характерні кольори, різні ефекти з простором для декору стін, а також технології, які прийнято відносити до високотехнологічних.

фотошпалери в інтер'єрі

Зазвичай до «інструментів» дизайнера відносяться:

  • Гнучкі лінії, що плавно перетікають одна в одну.
  • Стримана кольорова гамма фотошпалер;
  • Глибоко матові та ультраглянцеві фактури. Шпалери хай-тек можуть бути покриті глянцевим УФ-лаком або тонко передавати відчуття матового покриття;
  • Металізована обробка в хай-теці вважається очевидним доповненням інтер’єру;
  • Всі відтінки сірого та чорного – в цікавих поєднаннях або стримані кольорові зображення з неоновими ефектами. Сірі відтінки хай-тек багато виглядають на фактурних поверхнях стін, покритими фотошпалерами з фактурою льону або піску, відповідаючи особливостям брутального стилю;
  • Просторові форми 3D на фотошпалерах – шпалери стиль хай-тек часто зображують кубічні та спіральні форми, сюжети зі стриманою кольоровою гамою, що розширюють простір;
  • Фотошпалери в стилі хай-тек можуть передати всі деталі об’ємної текстури бетону і грубої кладки;
  • Реальні фото в чорно-білій або природної гамі з переважанням базового кольору часто використовуються на фотошпалерах.
  • Високотехнологічні продукти, які використовуються в дизайні стилю хай-тек, наприклад, у вигляді аерографічної зйомки на фотошпалерах.
  • Високотехнологічні фото – космос, земні архітектурні ансамблі та комплекси.

Шпалери в стилі хай-тек часто передають геометричну фактуру. Її можна декорувати за допомогою металізованих та перламутрових складів. Такий підхід підкреслює авторські ексклюзивні дизайнерські рішення, реалізовані у вашій вітальні, спальні, студії за допомогою фотошпалер. Його вибирають люди, які бажають створити свій особистий стильний простір.

інтер'єр в стилі хай-тек з креативними шпалерами

Класика як основа

Якщо ви любите класику, вона цілком може стати донором декоративних елементів стилю хай-тек, які зображуються на фотошпалерах. Вибір класичного орнаменту є природним, по-перше, підкреслюється філософський контекст та зв’язок часів, по-друге, барокові розетки відмінно виглядають з ефектом металік.

Фотошпалери хай-тек з елементами класичного декору зазвичай поєднують контрастні або близькі по тону відтінки, створюючи цікаву гру світла і тіні. Поєднання брутального необробленого бетону та вишуканих прикрас, як картинка прекрасного, – це гра на емоціях, що породжує безліч асоціацій.

шпалери хай-тек в інтер'єрі вітальні

Кошик