Шпалери для школи – економне та вигідне рішення

Шпалери для школи - економне та вигідне рішення

Автор: Канарка Канта

Дата:

У шкільних стінах ремонт доводиться робити щорічно. Це продиктовано гігієнічними нормами, необхідністю швидко змінити інтер’єр для нового потоку учнів, побажаннями батьків зробити затишними і гарними класні кімнати. До сих пір шпалери для школи – залишаються найбільш зручним і економним вибором. Для цього є кілька причин:

  • • матеріал нешкідливий для здоров’я – його «пропустить» будь-який найсуворіший СанПін;
  • • недорога обробка доступна за ціною навіть для сільської школи;
  • • фотошпалери для школи – допомагають створити гармонійну обстановку, естетичний інтер’єр, в якому великому колективу дітей буде комфортно.
Шпалери для школи - економне та вигідне рішення

Зверніть увагу! Важливою умовою успішного педагогічного процесу є хороша освітленість приміщення. Правильно підібрані шпалери в шкільний клас можуть зіграти в цьому питанні ключову роль! У однотонних світлих стін коефіцієнт світловідбивання вище, отже, учні краще сприймають інформацію, менше втомлюються їх очі.

фото шпалери для шкільного класу

Обираємо фотошпалери в школу – ідеї для ремонту шкільного класу

Вибрати шпалери сьогодні просто, так як виробники пропонують велику кількість самих різних варіантів. Однотонні, тиснені, з тематичними картинками і абстрактним малюнком – вони створюють у дітей гарний настрій, налаштовують на позитивний лад. Психологи рекомендують обирати шпалери для шкільного класу в «спокійній» кольоровій гамі. Якщо для молодшої школи доречний специфічний дитячий декор, то при виборі для старшокласників краще уникати складних зображень і насиченою кольорової гамми, щоб не відволікати увагу.

Фотошпалери для школи – справжня скарбниця ідей! Для кабінету географії можна вибрати карту світу, зображення країн і континентів. Там, де вчать історію, доречні знамениті архітектурні споруди. У кабінеті біології прекрасно виглядають зразки живої природи, в математичному класі – шпалери з геометричним малюнком. Можна знайти прекрасні фотошпалери для кабінетів образотворчого мистецтва, трудового виховання, музики, літератури.

шпалери для шкільного класу біології шпалери для шкільного класу географії
шпалери для шкільного класу хімії шпалери для шкільного класу математики

Школа – велика будівля. У ньому є не тільки навчальні класи. Фотошпалери можуть стати прекрасним вибором для:

  • • холу,
  • • їдальні,
  • • медичного кабінету,
  • • актового залу,
  • • кабінету директора.

Вони створять потрібну атмосферу, підкреслять стиль приміщення, його призначення, стануть засобом створення оригінального дизайну.

Шпалери для школи - економне та вигідне рішення

Важливо! Згідно з вимогою Державних санітарних правил і норм України (ДСанПіН 5.5.2.008-01) колір стін в шкільних установах повинен бути жовтим, зеленим або бежевим (матових пастельних тонів).

Як купити шпалери в школу і виконати обробку згідно гігієнічним нормам

Оформлення шкільних кабінетів підпорядковується певним правилам. Якщо шпалери, виконані в стриманій палітрі, доречні на будь-якій стіні, то фотошпалери для шкільного класу прийнято поміщати на «глухому» торці за спинами учнів. Малюнок не повинен відволікати учнів під час уроку і заважати природному освітленню.

Щоб дотримати санітарні норми, педагоги ретельно підбирають палітру кольорів і тематичне спрямування. Яскраві образи в стінах навчального закладу не вітаються. У той же час батькам подобається, коли діти ходять в красиву школу, де на стінах дитина бачить не тільки схематичні плакати, але й приємний естетичний декор.

фотошпалери для шкільного класу астрономії фотошпалери для шкільного класу

Якісні шпалери для шкільного класу дозволяють дотриматися інтересів обох сторін. Для педагогів такий ремонт – бюджетний варіант, що не вимагає великих людських ресурсів. Для батьків – гідний вибір європейського формату. Сьогодні шпалери в школу купують як маленькі школи з невеликим бюджетом, так і елітні навчальні заклади, в яких прийнято оточувати своїх учнів підвищеним комфортом. Сучасні дизайнерські колекції дозволяють обрати варіант на будь-який смак і гаманець!

Кошик