3д підлога із застосуванням фотошпалер – доступні нестандартні рішення

3д підлога із застосуванням фотошпалер - доступні нестандартні рішення

Автор: Канарка Канта

Дата:

1. Технологія 3д наливних підлог: фотошпалери + епоксидна підлога

2. Як роблять 3д підлогу

3. Розрахунок вартості

4. 3д підлога фото: стилі та практична реалізація

Walldeco продовжує читачів свого блогу знайомити з сучасними декоративними рішеннями, зокрема, багатьох клієнтів цікавлять 3д підлога із застосуванням фотошпалер. Цей спосіб обробки не так давно застосовувався тільки декораторами, але з часом став доступний і для всіх бажаючих, які роблять ремонт своїми руками. В інтернеті можна знайти безліч буквально приголомшливих уяву прикладів. Часто застосовується 3д підлога у ванній, що ідентично передає ефект акваріума. Нерідко клієнтами вибирається 3d підлога з екшн сюжетом і складними тривимірними зображеннями.

3д підлога в інтер'єрі вітальні

Цікаво, що досить складний візуальний ефект просто реалізується на практиці. 3д підлогу своїми руками можна зробити, використовуючи дві складових: фотошпалери з відповідним малюнком і прозору епоксидну наливну підлогу. Подібна обробка застосовується в будь-якому місці, особливо популярна при оформленні приміщень кухонь, ванних кімнат, передпокою або дитячої.

Технологія 3д наливних підлог: фотошпалери + епоксидна підлога

Для влаштування 3д підлог використовується двокомпонентна епоксидна наливна підлога. Цей обробний матеріал є у вільному продажу, причому представлена продукція різних виробників. Це дозволяє обирати спосіб обробки.

Епоксидна смола досить м’яка і нетривка, для її полімеризації використовують різні затверджувачі. Щоб отримати наливну підлогу 3д, два компоненти змішуються і методом наливу застосовуються для покриття попередньо декорованого полу. Після затвердіння така обробка придатна для використання в якості повноцінного підлогового покриття.

3д підлога в дитячій кімнаті

Як роблять 3д підлогу

Наливну підлогу 3д виконують в такій послідовності:

  • • Підготуйте чорнову основу. Зробіть стяжку і вирівняйте її наливними цементними сумішами. Це знизить витрати дорогих матеріалів.
  • • Наклейте фотошпалери на підлогу. Особливої уваги потребують можливі складки та бульбашки.
  • • Виконайте укладку наливної підлоги на попередньо підготовлений шар фотошпалер. При виборі суміші враховуйте, що повна полімеризація шару в різних матеріалах досягається за 3-42 дні.

За 3д підлогу ціна буде залежати від товщини епоксидного шару. Професійна заливка забезпечує більш глибокий оптичний ефект, але вимагає використання спеціалізованого інструменту. При самостійній обробці оптимальною вважається товщина епоксидного шару 3 мм. Витрата в цьому випадку становить 4 кг суміші на 1 кв. м. Така товщина надає достатню глибину оптичному ефекту будь-яких 3d підлог і покращує кольорові характеристики фотошпалер.

3д підлога в офісі

Розрахунок вартості

В результаті можна розрахувати вартість реалізації без чорнової підготовки:

  • • якісна наливна підлога 3d з високою прозорістю полімерної суміші і оптичною глибиною обійдуться від $ 20 за м2 або від $ 25 за кг при використанні топової продукції зарубіжних виробників. Аналогічні суміші українського виробництва коштують $ 5 за кг;
  • • фотошпалери – в $ 8 за м2.

У підсумку ціна без укладання з фотошпалерами і наливною сумішшю складе в 365-900 грн. Вартість результату досить висока, з цієї причини таку обробку застосовують для часткової обробки кімнати, поєднуючи зі звичним покриттям для підлоги або в невеликих приміщеннях. Наприклад, у ванній кімнаті.

3д підлога у ванній з акваріумом

3д підлога фото: стилі та практична реалізація

Варто відзначити, що покупців ніхто не обмежує у виборі. 3д підлога застосовуються в якості декору та походить до багатьох стилів дизайну. Як зробити та реалізувати ідеї, вирішує власник або декоратор.

Замість підлогового покриття в Hi Tech інтер’єрах використовується відповідна графіка, додаткова обробка у вигляді мармурової або металізованої крихти. Можна зробити імітацію мармуру або художнього паркету, що дуже близько передає оригінал. Особливо популярні 3D-ефекти, що розширюють та нестандартно оформляють навколишній простір.

Враховуючи, що наливна підлога 3д досить просто реалізуються на практиці, їх можна використовувати в будь-яких варіаціях і з будь-якими малюнками. В Україні запропоновані та вільно доступні в Києві наливні декоративні суміші українського виробництва, які мають хорошу якість та прийнятну ціну. Вони гарантовано обійдуться дешевше обробки мармуром або цінними породами дерева, але повністю передають ефект натурального матеріалу.

наливна 3д підлога в інтер'єрі кухні

Кошик