Дизайн кімнати в стилі аніме із застосуванням фотошпалер

Дизайн кімнати в стилі аніме із застосуванням фотошпалер

Автор: Канарка Канта

Дата:

Стиль аніме – це один із стилів дизайну інтер’єру, який став нашим сучасником. Він, і як наслідок – фотошпалери аніме, зараз дуже популярні серед молоді. В цьому році стали буквально модним інтер’єрним трендом. Продвинуті молоді люди не тільки з захопленням сприймають ідею подібного оформлення інтер’єрів з фотошпалерами, а й вибирають цей стиль для неформального одягу та фотолуков.

Дорослим складно причепитися до вибору дітей, тому що героїні японської анімації, як правило, відрізняються ангельським характером, скромністю в одязі та хорошим вихованням. Щоб виконати інтер’єр у цьому стилі, доведеться піти на серйозний крок – купити дитячі шпалери аніме на всю стіну і створити «мультяшний» простір в квартирі. Дизайн кімнати в стилі аніме, звичайно, дуже вдалий та модний вибір на сьогоднішній день в оформленні житлової площі маленьких домочадців.

аніме шпалери в інтер'єрі

Фотошпалери як основний елемент дизайну квартири

Аніме за своїм характером можна порівняти з двома попередніми видами дизайну інтер’єру – поп-артом і просто «поп» (англ. Pop – від «популярний»). У своїй основі прототипи – це схожі рішення в сфері інтер’єрного дизайну, засновані на поп-культурі XX століття, але які відносяться, по-перше, до різних часових періодів, по-друге, застосовуються різні інструменти оформлення. Їх ріднить і використання фотошпалер.

Наприклад, в американському «поп-арті» (є ще й англійська версія, для якої це не характерно) базову роль у формуванні у присутніх візуального враження грають фотошпалери, виконані в стилі коміксів чи раннього аніме. Або ж цей можуть бути популярні постери з сексуальними дівчатами, це трохи інший напрям, не пов’язаний із сучасною анімацією. Фотошпалери аніме поп-арту побудовані за сюжетами Роя Ліхтенштейна. Застосування аніме шпалер з сюжетами Енді Уорхола часто пов’язано з виготовленням великих постерів фотошпалер.

У «поп» аніме шпалери не використовуються. У таких інтер’єрах основне враження справляють кольорові меблі, а кімната більше нагадує ляльковий будиночок. Тим часом це виглядає свіжо, жваво й побіжно, іншими словами – відмінно підходить для молодіжної кімнати, оформленої фотошпалерами.

Сучасні аніме фото шпалери присвячені в основному сучасним популярним анімаційним серіалам. Саме вони стали тією основою нового дизайн-напряму, який відрізняється унікальними мистецькими особливостями, що виділяють його на фоні попередників.

інтер'єр з аніме фотошпалерами

Дитяча кімната в стилі аніме з фотошпалерами

Щоб виконати дитячу кімнату в аніме оформленні, досить деяких елементів. Наприклад, можна просто купити шпалери та переклеїти одну стіну, виконавши її в одному з популярних сюжетів. Підібрати фотошпалери досить просто – по самому улюбленому або популярному японському анімаційного серіалу. Безпрограшним варіантом будуть все манга шпалери на стіну – стиль «Манга» виділяють в цьому дизайн-напрямку. Він пов’язаний з одним з найпопулярніших напрямків у молодіжній літературі сучасності – японської манги або літературними коміксами по-японськи, які розміщуються на фотошпалерах.

Щоб створити повноцінний дизайн кімнати в стилі аніме потрібно поставитися з увагою до японської культури. На відміну від поп-арту оригінальний аніме більш функціональний та мінімалістичний, загальні риси – це гарні фотошпалери. Навіть традиційний японський дизайн дуже стриманий по відношенню до зайвих деталей.

Стиль манга в інтер’єрі – це поєднання в одній кімнаті:

  • фотошпалер аніме;
  • величезних постерів;
  • яскравих кислотних відтінків з нейтральними;
  • простих функціональних меблів в стилі мінімалізм.

При цьому кімната в стилі аніме в вашому авторському вирішенні може поєднувати класичні елементи японського дизайну – фотошпалери, пор-арту та «поп». Вийде гарантовано вдалий мікс, який можна порівняти з фьюжн. Це буде чудове поєднання особливо в тих випадках, коли квартира оформлена або оформляється саме в такому архітектурному напрямку.

інтер'єр дитячої з аніме шпалерами

Манга фотошпалери та аніме палітра

Центральним елементом оформлення дитячої, звичайно ж, стануть манга шпалери на стіну. Вибрати один з варіантів можна з дуже гарної колекції фотошпалер Walldeco. Дизайнери добре постаралися, щоб вдало підібрати сюжети, в яких нічого не потрібно змінювати і доповнювати. Щоб зробити подібний інтер’єр, досить пофарбувати стіни в яскраві кольори, вибравши їх за відповідною палітрою, і купити фотошпалери за сюжетами манга. Це буде відмінним сюрпризом до дня народження дитини.

Кошик