27 ідей для натхнення: інтер’єр з 3d шпалерами від Walldeco

27 ідей для натхнення: інтер'єр з 3d шпалерами від Walldeco

Автор: Канарка Канта

Дата:

1. Ілюзія рельєфу

2. 3D квіти на стінах

3. Квіткові стіни

4. Стереоскопічні квіти

5. Фони і текстури

6. Арт-геометрія

3D шпалери – це вражаючі образи, які повністю змінять ваше уявлення про життєвий простір. Тривимірні композиції, створені за допомогою сучасних графічних технік, створять ілюзію глибини і подарують відчуття безмежного простору.

Пропонуємо вашій увазі 27 ідей, як створити унікальний дизайн інтер’єру в різних стилях, використовуючи захоплюючі оптичні ілюзії.

Ілюзія рельєфу

“Декоративні гіпсові панелі”. Оптимальним рішенням для декорування вітальні в лаконічному європейському стилі стануть 3d обої з імітацією рельєфних панелей. Оформлена таким чином стіна гармонує з композицією інтер’єру, інсталяція виглядає об’ємно і реалістично, а обійдеться при цьому в рази дешевше, ніж облицювання. Для посилення ефекту рекомендовано підсвічування декору світильниками.

шпалери з ефектом панелей

“Фігурні рівні”. Художнє оформлення стіни можна виконати у вигляді фігурних рівнів. Така імітація гіпсових панелей стане недорогою альтернативою облицювання, гармонійно впишеться в сучасний інтер’єр.

фігурні рівні

“Барельєф”. Декоративна ліпнина, зображена на 3d шпалерах стане відмінним рішенням не тільки для класичних, а й для сучасних інтер’єрів. На відміну від попередніх прикладів, де використані абстрактні мотиви, стіна оформлена розкішним барельєфом з купідонами. Декорування подібними фресками збагатить естетику багатьох історичних інтер’єрів.

квітковий барельєф

Художній потенціал тривимірних фресок не обмежується лише стіновими поверхнями. Оригінальне рішення дизайнера прикрасити барельєфом стелю вдалось втілити в життя завдяки технології 3D друку.

шпалери на стелі

3D квіти на стінах

Композиції 3d шпалер цього типу різноманітні – це і об’ємні фото живих квітів, і стилізоване під handmade декорування стіни, і фантастична арт-графіка. Давайте дізнаємося, які дизайнерські рішення можна реалізувати з кожним з таких сюжетів

“Троянди на тканині”. Квіти на фресці не тільки додають інтер’єру жіночності і романтичності, а й підкреслюють рослинні мотиви оформлення. Плавні, зігнуті лінії стебел, фігурні складки атласної тканини, що виступають фоном для тривимірних квітів, надають простору легкості та ритмічності.

шпалери з трояндами на тканині

“Червоні троянди і діаманти”. Червоні квіти в ролі ефектного акценту для вітальні, яку оформлено в світлій гаммі. Приклад вдало обраної колірної гами шпалер: композиція виглядає збалансовано за рахунок нейтрального білого тла.

шпалери з трояндами і діамантами

“Монохромні кульбаби”. Приклад правильно підібраного декору: квіти додають інтер’єру динаміки, при цьому не конфліктують з пріоритетами стилю – монохромного гамою і простотою форм. Фон з кубів забезпечує глибину сюжету, тим самим візуально стираючи межі кімнати.

шпалери з кульбабами

“Гілки орхідеї”. Серед всіх квіткових мотивів орхідеї дуже популярні. Різноманітність сюжетів дає можливість підкреслити естетичність інтер’єрів різних стилів, гармонійно доповнити колірну гамму.

Рожеві орхідеї – відмінне рішення для вітальні, яка виконана в нейтральних і теплих відтінках.

шпалери з орхідеями

Холодний відтінок рожевого підібраний для композиції, витриманоюї в сірих тонах. В даному прикладі інтер’єр отримав динамічний акцент не тільки за рахунок яскравих вкраплень – хвилі тканини задають динаміку, створюють відчуття руху, ритму.

шпалери з орхідеями на тканині

Монументальна фреска з величезними суцвіттями якнайкраще оживила оформлення, витримане в базових відтінках. Тривимірне зображення ідеально передає текстуру дерев’яного фону, який органічно виглядає на фоні меблів. Відмінний декор для спальні в мінімалістичному стилі з елементами екодизайну.

тривимірні шпалери з орхідеями на дереві

Квіткові стіни

Зображення звисаючих зі стелі квітів може стати ідеальним прийомом для тих, хто хоче урізноманітнити інтер’єр мальовничими акцентами. Представлені сюжети будуть доречні не тільки в декоруванні кухні – 3d флористика буде доречною в спальні і вітальні, в офісі і ресторані.

тривимірні шпалери з квітами на кухні

Квітковий фон  це не тільки яскраві барви, а й особливий настрій. Наприклад, ось таку весняну життєрадісну атмосферу можна створити в залі …

тривимірні шпалери з трояндами в залі

Стереоскопічні квіти

За допомогою 3d друку можна надати оформленню цікавих ефектів. Сонячно-жовті кульбабки на тлі пірамід обов’язково привернуть увагу всіх присутніх – така інсталяції просто не може залишити байдужих.

стереоскопічні шпалери з кульбабами

Більш класичний сюжет підібраний для стіни в зоні відпочинку. Гілки з квітами виглядають майстерно виконаною скульптурою, оживляючи інтер’єр своїм незвичайним виглядом. Приклад вдало підібраного декору для вітальні, яку виконано в сіро-коричневій гамі.

тривимірні шпалери з квітучої гілкою

“Кульбаби і сфери”. Багатовимірна композиція, яка об’єднує геометричні та рослинні мотиви, стала вдалим рішенням для декорування ніші.

кульбаби і сфери

Квіткові мотиви – універсальний інструмент, який допоможе реалізувати різні задумки, незалежно від призначення приміщення. Наприклад, суцвіття, немов вирізані з паперу, вдало доповнять інтер’єр вітальні, спальні, робочого простору.

тривимірні шпалери з паперовими трояндами

Така стилізована квіткова композиція на сірому тлі виглядає ненав’язливо, але забезпечує вражаючий ефект.

стереоскопічні шпалери з квітами

“Фрактальні квіти”. Красиві композиції, створені за допомогою математичних обчислень, мають неповторну магію. Незвичайне цифрове мистецтво знайшло широке застосування в декоруванні стін. Подивіться, як оригінально задіяні фантастичні квіти в дизайні інтер’єру.

3д шпалери з квітами-фракталами

фрактальна квітка

Фони і текстури

Крім мальовничих сюжетів і фантастичних абстракцій, в числі представлених шпалер є ще один популярний напрям – це фони і текстури. Застосування 3d технології дозволяє задіяти для оформлення стіни незвичайні фактури природних матеріалів, тканин, шкіри.

Фон “Кам’яна кладка”. Такі шпалери надають розкоші чудовому бароко, говорять про добрий смак власників і підкреслюють їх високий статус. Нерівномірна структура і різноманіття відтінків надають інсталяції реалістичності. Даний тип покриттів представлений різноманітними варіантами, серед яких можна підібрати цікавий фон для багатьох історичних і сучасних інтер’єрів.

3д шпалери з імітацією кладки

“Бетонні куби”. Напевно припадуть до смаку тим, хто надає перевагу вражаючим ілюзіям. Величезні плити виглядають монументально, привносять в дизайн естетику industrial style.

3д шпалери з бетонними плитами

“Golden leather”. Відмінний спосіб надати розкоші стриманому оформленню спальні. Шкіряна текстура, імітація “каретної стяжки”, яку ми бачимо ще й в дизайні ліжка, – така композиція виглядає чудово.

3д шпалери з ефектом шкіри

Тривимірні шпалери – відмінна ідея для того, щоб розширити простір приміщення. По суті, всі 3d шпалери в меншому або більшому масштабі дозволяють реалізувати цю задумку, але є такі сюжети, які “працюють” ефективніше за інші. Їх композиція побудована на принципі перспективи – з акцентом на віддалені об’єкти.

3д шпалери коридор з квітами

3д шпалери з тунелем з кубів

Арт-геометрія

Геометричні мотиви художніх покриттів не менш затребувані, особливо коли мова йде про оформлення сучасного технологічного простору. Декор виграшно виглядає як в домашніх, так і в офісних приміщеннях. Як правило, 3d фігури на шпалерах ідеально поєднуються з такими інтер’єрами, як футуристичний, хай-тек, мінімалізм, urban style. При вмілому складанні композиції представлені сюжети гарно виглядають і в елегантних європейських інтер’єрах.

“Гексагони”. 3d панель з сотами гармонійно поєднується з інтер’єром вітальні в скандинавському стилі.

3д шпалери з гексагонами

“Прямокутники”. Багатошарове зображення продовжує простір кімнати, демонструє глядачу білосніжний всесвіт геометричних фігур. Виконана в білому кольорі фреска не конфліктує з палітрою дизайну, фігури акцентують увагу на естетиці мінімалістських форм – в цілому композиція виглядає гармонійно.

3д шпалери з геометричною абстракцією

“Кольорові куби”.Подібні 3d шпалери найчастіше вибирають прихильники новаторського креативного підходу. Яскраві неонові відтінки у вигляді величезного панно Art-geometry – це дійсно сміливе рішення!

кольорові куби

Тематичний декор, виготовлений за допомогою технологій тривимірного друку, широко застосовується в різних інтер’єрах і вважається універсальним. Ми розповіли про популярні напрямки, насправді художній потенціал 3D шпалер безмежний – їх з успіхом застосовують для створення унікального стилю в домашніх і громадських інтер’єрах.

Кошик