Якісний друк фотошпалер за вигідною ціною від ТМ Walldeco

Якісний друк фотошпалер за вигідною ціною від ТМ Walldeco

Автор: Канарка Канта

Дата:

Завантажте свою картинку:

Вибрати…

Ви можете додати файли
наступних форматів:
jpeg, jpg, png,tiff, eps, pdf

Як з вами зв’язатись?

phone

mail

Ми прийняли ваш запит!

Будь ласка, чекайте.

Скоро з вами зв’яжеться менеджер.

Помощь менеджера

phone

ПОЛУЧИТЬ КОНСУЛЬТАЦИЮ

Інтернет-магазин Walldeco – це сервіс, в якому покупцеві доступні кращі умови співпраці, низькі ціни та оперативне виконання поставленого завдання. Наші можливості дозволяють замовити друк фотошпалер, реалізувавши в оригінальній картині будь-які побажання, або ж знайти готове рішення в каталозі ідей, створених дизайнерами компанії. Працюючи над ескізами арт шпалер для вашого будинку, ми враховуємо нові тенденції в світі дизайну. Крокуючи в ногу з часом, наші фахівці створюють притягуючі погляди ескізи, насичені яскравими фарбами і глибиною.

друк фотошпалер гітара

До чого ми прагнемо

Для нас друк на шпалерах – не просто робота. Підбираючи фото для нових колекцій фотошпалер, ми бажаємо передати красу справжніх квітів, або життя нічного міста, свіжість гірського ранку або морського бризу. Кращі рішення для оригінального декору сучасного житла знаходяться поруч! Однак безліч варіацій зображень, які дає інтер’єрний друк на шпалерах – не єдине, що зробить вашу покупку приємною. Поряд з величезним асортиментом ідей, до переліку пропозицій компанії також входять:

  • Вибір матеріалу на фотошпалери, друк на якому здійснюється за допомогою високоточного обладнання. Це можуть бути як прості паперові шпалери, так і флізелінові або ж вінілові аналоги.
  • Допомога у створенні унікального ескізу, що повністю відповідає уявленням клієнтам про красу. У цьому випадку основою можуть стати індивідуальні фото, компоновка різних картин, види міста, природи та інші тематичні рішення. У процесі розробки ми пропонуємо використовувати не тільки досвід дизайнерів, але і ряд комп’ютерних програм.
  • Можливість отримати друк фотошпалер на замовлення, не турбуючись про якість, безпеку та дотримання санітарно-гігієнічних норм. Ми використовуємо сертифіковані фарби та полотна, що дозволяє нашим клієнтам прикрашати арт шпалерами не тільки вітальню, або передпокій, але спальню, і навіть дитячу кімнату.
  • Зручний широкоформатний друк фотошпалер дозволяє отримати полотно будь-якого розміру. Це зручно в ситуаціях, коли клієнт бажає отримати панорамні фотошпалери, або прикрасити яскравим панно окремі елементи стіни (наприклад, для зонування кімнати), стелі або балкона. Чіткий друк 3д шпалер – це найкраще рішення для дизайну, який дійсно здатний створити настрій.

друк шпалер акварель

Перевагою вибору пропозицій, доступних з компанією Walldeco ми вважаємо низькі ціни на матеріали та роботу фахівців, акції та спеціальні пропозиції. Сукупність переваг очевидна: будь-які шпалери у нас ви можете купити з максимальною вигодою.

фотошпалери зі слоном в інтер'єрі

Що ви отримуєте в результаті

Результатом вибору наших послуг стає друк шпалер високої якості, яка здійснюється в короткі терміни. Оригінальна обробка будь-якої із кімнат вашого будинку, доповнення дизайну інтер’єру стильним елементом і генерація позитиву: з нами це доступно без надмірних витрат і тимчасових затрат.

фотошпалери з метеликами в інтер'єрі

Кошик