Як підібрати шпалери до фотошпалер

Як підібрати шпалери до фотошпалер

Автор: Канарка Канта

Дата:

Гарні фотошпалери, приємна кольорова гамма та оригінальний сюжет: все це є основою створення інтер’єру, що розташовує до відпочинку. Однак для досягнення успіху важливий не тільки фотодрук і розміри полотна, але й обрамлення, роль якого виконає оздоблення стіни. Як підібрати шпалери до фотошпалер, і що слід пам’ятати при організації простору? Які методи вважаються надійними, та які краще для того або іншого приміщення? Давайте розберемося.

шпалери з 3д трояндами в інтер'єрі вітальні

Принципи комбінування

Сумніваєтеся, які шпалери підібрати до фотошпалер? Правила досить прості, та здебільшого відносяться до організації загального фону. Всього кілька кроків, рекомендованих дизайнерами, допоможуть легко домогтися бажаного без особливих зусиль. Отже:

  1. Уявіть, який простір має займати полотно для збереження пропорцій.
  2. Слідкуйте за тим, щоб зображення на фотошпалерах поєднувалося з дизайном шпалер, але не зливалося з ним
  3. Виберіть оптимальний варіант картинки з урахуванням функціонального призначення кімнати. Для спальні та вітальні це можуть бути красиві пейзажі, великі квіти, зображення міста. Для кухні, дитячої та ванної кімнат тематичні ідеї в соковитих тонах.
  4. Позбавтеся від стандартних кліше. Шпалери зовсім не обов’язково клеїти тільки на стіни. Оригінальні мотиви та гарна якість матеріалу допоможуть прикрасити стелю, окрему зону або протилежну фотошпалерам поверхню.

На перший план при цьому виходить якість та насиченість зображення, розміри його фрагментів і тематика. З огляду на такі нюанси, ви зможете легко розбити простір приміщення, виділити цікаві особливості дизайну, і зрозуміти які шпалери підійдуть до фотошпалер в даному випадку.

шпалери з квітами в інтер'єрі кухні

Як візуально розширити простір

Вітальня та кімнати без природного освітлення

Просте комбінування шпалер і фотошпалер – відмінна можливість розширити або зменшити простір кімнати. Особливо актуальним таке питання стає в маленьких і темних прихожих та ванною, які вимагають додаткової уваги. Наприклад, якщо подобаються міські пейзажі, але ви не знаєте, як підібрати шпалери до фотошпалер нічне місто, найкращим рішенням буде контраст. Єдиним способом зробити простір більш легким стає вибір світлих однотонних шпалер або полотен з дрібним малюнком. Так ви зумієте правильно розподілити акценти, не перевантажуючи інтер’єр непотрібними деталями.

фотошпалери ліс в інтер'єрі вітальні

Якщо вікна кімнати виходять на північ

Відмінне рішення для приміщень з мінімальним природним освітленням, стануть фотошпалери з великими яскравими елементами. Що стосується оздоблення стін, також рекомендуються світлі, але не занадто насичені відтінки. Наприклад, палітра жовтого притягує світло, створюючи більш теплу атмосферу.

фотошпалери з нічним містом в інтер'єрі вітальні

Добре освітлене приміщення

При бажанні прикрасити таке приміщення фотошпалерами, вдало обігравши ідею звичайними шпалерами, в таких приміщеннях обмежень не існує. Однак важливо знати, що розміри полотна і малюнка завжди повинні підбиратися під розміри кімнати.

арт шпалери в інтер'єрі спальні

Додаткові можливості

Використовуючи комбінацію шпалер можна просто прикрасити стіну, а можна і грамотно зонувати корисний простір. У цьому вам допоможуть поєднання вертикальних і горизонтальних смуг, окремі вставки із зображеннями та навіть окремі фрагменти фотошпалер. При цьому всім, що потрібно для успіху, стає особисті побажання і ваша фантазія.

Кошик