Інтер’єр в скандинавському стилі з фотошпалерами

фотошпалери в скандинавському стиліСветлый интерьер спальни в скандинавском стиле

Скандинавський інтер’єр багатьма мистецтвознавцями виділяється в окремий художній стиль, який успадкував риси і ознаки стилю Густава (короля Швеції Густава III). У своїй основі він сформувався під впливом неокласицизму і, як не дивно, рококо. Справа в тому, що рококо – це французький напрямок бароко, яке заперечувалося сучасниками неокласицизму. Саме в період рококо стала застосовуватися сюжетна обробка на стінах, подібна сучасним фотошпалерами, з цієї причини фотошпалери в скандинавському стилі іноді природно нагадують вже минулу епоху та захоплюють своєю пишністю.

кухня з фотошпалерами в скандинавському стиліСкандинавський стиль в інтер’єрі кухні з етно-шпалерами

У скандинавському стилі: від класики до мінімалізму в інтер’єрі

Ще в період правління Густава III класичний стиль в розумінні північних народів набув особливі риси. В інтер’єрах переважав білий колір і були відсутні зайві предмети меблів, в обстановці відчувалося захоплення простотою і порядком. При цьому кімнати ніби були наповнені світлом, повітрям та позитивними емоціями. Ці емоції набувають особливої гостроти в сучасному інтер’єрі і вплив на присутніх, якщо використані класичні для рококо фотошпалери в скандинавському стилі.

фотошпалери в скандинавському стиліІнтер’єр вітальні в скандинавському стилі з дизайнерськими фотошпалерами

Із часом та змінами моди стиль втратив всі ознаки класицизму крім характерною класичної організації простору інтер’єру, оздоблення розписом або фотошпалерами застосовувалася рідко. Зараз скандинавський стиль – це ультра-мінімалізм з властивою стриманістю і функціональністю. Для інтер’єру кімнат характерні світлі стіни, на великих прольотах все частіше з’являються світлі фотошпалери ніби з прозорим і ледве відчутним сюжетом. Фотошпалери хороші тим, що з їх допомогою можна створювати та управляти візуальними ефектами, створюючи автентичні образи, ідеально підходящі дизайнерському рішенню.

Скандинавський стиль в інтер’єрі – це не тільки контраст чорного з білим, але й благородство дерев’яних поверхонь, які можуть імітувати на стінах шпалери. Їм можна надавати будь-який ефект і витримувати білу гаму інтер’єру, якщо використовувати світлі фотошпалери в скандинавському стилі зі стилізованими під мінімалізм сюжетами в етно стилі. Таке відродження традицій, використання фотошпалер, управління простором, оптичні ілюзії, йде на користь і змінює скандинавський стиль в інтер’єрі.

зображення для фотошпалер
Підбірка фотошпалер для інтер’єру в скандинавському стилі

Білі стіни і фотошпалери як відображення навколишнього простору

Фотошпалери в скандинавському стилі стали своєрідним фічем і спробою любителів класики зробити досконалий мінімалістичний стиль більш теплим і комфортним, додавши в нього емоційності. Це їм вдалося, вивести фотошпалери і розпис стін в модні тенденції.

Інтер’єр в скандинавському стилі, виконаний «у всіх відтінках білого, синього та коричневого» – це гра світла і тіні на білому фоні. Уявіть, що через величезне вікно будинку пробивається сонячне або місячне світло і на стіні повторює тіні навколишнього саду – квітів, дерев та птахів, або ж причудливих візерунків. Виконайте дизайн інтер’єру в скандинавському стилі як на фото, використовуючи театральні елементи, насичені відтінки, ніби знаходяться в відображенні на стіні, ілюзію світла і простору. Зберігши природну автентичність північного стилю, сучасні дизайнери його наповнюють емоціями і комфортом.

Фотошпалери в скандинавському інтер’єрі будь-якої площі виглядають виключно. Переконайтеся самі.

спальня в скандинавському стилі з фотошпалерамиІнтер’єр спальні в скандинавському стилі з фотошпалерами

інтер'єр спальні в скандинавському стилі з фотошпалерами КітІнтер’єр спальні з фотошпалерами “Кішка”

мансарда з фотошпалерами в скандинавському стиліІнтер’єр в скандинавському стилі з фотошпалерами “Небо”

Кошик