Ремонт офісів: особливості та ідеї оформлення

Ремонт офісів: особливості та ідеї оформлення

Автор: Канарка Канта

Дата:

На сьогоднішній день якісний і стильний ремонт офісів є запорукою успішного ведення бізнесу та продуктивної роботи співробітників, незалежно від основної сфери діяльності компанії. Багато організацій стикаються з питанням ремонтних робіт в офісному приміщенні як на етапі становлення бізнесу, так і в подальшому, коли необхідно оновити інтер’єр. Ключовими факторами при цьому є комфорт, функціональність, стиль і економічність. На ці постулати й спираються керівники компаній, обираючи офісний дизайн. Ремонт офісів при цьому виконується кваліфікованими підрядниками. На сайті великих будівельних компаній можна дізнатися, скільки коштує той чи інший вид ремонту, можливість замовлення послуги під ключ, а також інші нюанси процесу, які ми розглянемо в статті.

ремонт в офісі з фотошпалерами

Ремонт в офісі: основні нюанси

Визначаючи масштаб планованого ремонту, слід враховувати кілька факторів:

  • • Бюджет. При правильному підборі оздоблювальних матеріалів можна зробити якісний дрібний ремонт офісу, уникаючи великих витрат. Наприклад, використання фотошпалер або шпалер для настінного покриття, при грамотній комбінації, створить унікальний і стильний дизайн. При цьому загальний інтер’єр буде виглядати стильно і презентабельно.
  • • Статус компанії та сфера її діяльності. Залежно від напрямку діяльності компанії слід підбирати інтер’єр офісного будинку. Наприклад, для туристичної компанії, цілком доречними будуть використання фотошпалер із зображенням морських пейзажів, що не цілком підійде для юридичної фірми або компанії, що займається бінарними опціонами.

ремонт офісу

Види офісних ремонтів

Грунтуючись на потребах і фінансових можливостях компанії, обробка, ремонт офісів може полягати лише в стилістичному оформленні та обклеюванню нових шпалер, або ж включати повну реконструкцію приміщення. З огляду на основні ремонтні роботи, можна виділити основні ремонтні категорії:

  • • Косметичний ремонт в офісі. Дана послуга включає в себе прості оздоблювальні роботи. Наприклад, заміна застарілих шпалер і підлогового покриття, зміна інтер’єрної стилістики, заміна облицювальних покриттів, пов’язаних з їх зносом. Косметичний ремонт офісів найменш витратний, і в порівнянні з іншими видами ремонту коштує дешево.
  • • Євро ремонт офісного приміщення. Проводячи євро ремонт, офіс, в кінцевому результаті, кардинально перетворюється. При цьому слід підготуватися до значних фінансових витрат, адже даний вид послуги включає в себе розробку унікального дизайн-проекту, проведення інженерного забезпечення, оздоблювальні роботи з використанням дорогих і високоякісних матеріалів. При цьому можуть використовуватися як якісні шпалери, фотошпалери, дизайнерська штукатурка або натуральний камінь.
  • • Капітальні ремонтні роботи. Даний спектр робіт може включати в себе повне перепланування будівлі, удосконалення комунікаційних та інженерних систем, облицювальні роботи.

Важливо! Вартість ремонту залежить не тільки від масштабів запланованих робіт, але й від використовуваних матеріалів. Наприклад, виділення однієї зі стін офісу фотошпалерами високого класу, обійдеться компанії дешевше, ніж обробка натуральним каменем.

ремонт в офісі із застосуванням шпалер

Оздоблення і ремонт офісів: стилістика інтер’єру

Офіс, будучи головним представництвом організації, передбачає відповідний зовнішній вигляд, з якого складається перше враження про фірму. Найбільш популярними стилістиками в оформленні інтер’єру офісного приміщення є:

  • • Класика передбачає використання стриманої і спокійної кольорової палітри та помірне використання декору.
  • • Модерн – використання чітких ліній і контрастів, яскравих акцентів, сміливих матеріалів для обробки. Наприклад, в якості акценту може використовуватися натуральний камінь на стінах, фотошпалери, яскраві картини або фото.

інтер'єр офісу після ремонту

Якість ремонту та оформлення інтер’єру офісу є запорукою успішності, створення позитивного враження про компанію у клієнтів. Тому слід уважно поставитися до питання ремонту і вибору підрядника. Перевірені будівельні компанії допоможуть в короткі терміни втілити в життя дизайнерські ідеї, створюючи модний інтер’єр офісу, що повністю відповідає рівню респектабельності компанії.

Кошик