Постери на стіну – оригінальна бюджетна ідея для сучасного оформлення квартир

1. Виставочний зал – постери як картини

2. Бібліотека з постерів

3. Тераса замість стіни на постері

4. Емоційна дитяча з постерами

5. Заповніть будь-яку стіну за допомогою постера з фото

Для сучасної архітектури властиве прагнення до відкритих просторів, відсутність стін, що, безсумнівно, позначилося на внутрішніх інтер’єрах. Але як це можна реалізувати в умовах малих площ наших стандартних квартир, де навіть знесення додаткових стін між кімнатами не дозволяє отримати велику площу приміщення? Незважаючи на нібито невирішуване завдання, вона реалізується дизайнерськими засобами. У цьому можуть допомогти постери на стіну і фотошпалери з абстрактними та природними сюжетами, що створюють ефект навколишнього простору саме за рахунок стін.

Даний спосіб оформлення за допомогою постерів можна назвати не тільки вдалим по ідеї, але й бюджетним за витратами. З його допомогою можна реалізовувати різні візуальні ефекти. Зверніть увагу, що постери на стіну можуть розміщуватися «від стіни – до стіни» або робляться в рамці, яка може носити умовний характер. Все залежить від основного рішення, прийнятого за основу в дизайні квартири. Як можна цікаво використовувати шпалери постери на стінах в інтер’єрі, дає поради наш дизайнер інтер’єру.

фреска постер в интерьере Фотошпалери фрески для ніші в інтер’єрі вітальні

Виставочний зал – постери як картини

Одним з цікавих способів внести сучасну ноту в оформлення інтер’єру є використання «виставочних рішень». Що для них характерно:

  • фарбування стін в нейтральні тони;
  • невелика кількість декору в кімнатах, контрастує зі стінами й доповнює постери;
  • мінімум громіздких та нефункціональних меблів, що розташовані по центру і не наближені до стіни;
  • великі постери на стінах в рамках або без.

Щоб уявити свою квартиру у вигляді виставочного рішення, спробуйте для себе розмістити на стінах картини або постери, визначитеся з їх стилем, колірною гаммою і сюжетом. Зверніть увагу, що яскраві полотна краще виглядають на однотонних сірих фонах. Можуть використовуватися й інші відтінки стін: теплі бежеві тони роблять кімнату менше і затишніше, салатові та блакитні – прохолодніше і більше. Одним из самых удачных способов подбора оттенка является «смешивание» серого с дополнительным цветом. Такая отделка сделает квартиру живее, а яркие обои постеры на стенах внесут современный оттенок и динамику в оформление.

постеры как картиныПостери як картини в інтер’єрі вітальні

Бібліотека з постерів

Напевно, не всі наші читачі знають, коли з’явилося поняття апартаменти і такі звичні функціональні кімнати як, наприклад, вітальня, спальня, дитяча. Якщо дитяча з’явилася набагато пізніше, то вітальня, бібліотека і покої влаштовувалися в королівських палацах ще в період пізнього Ренесансу. У вітальні приймали гостей – це була парадна кімната, в бібліотеках вели переговори – це була альтернативна гостьова кімната для прийому найважливіших гостей. Стіни прикрашали тканинами і картинами.

В галереях, віталень і бібліотеках на стінах висіли величезні полотна картин, які в наш час можуть замінити фотошпалери постери. При оформленні кімнати в стилі бібліотеки буде мати гарний вигляд фальш-камін з розміщеним над ним величезним полотном, реальні або надруковані книжкові полиці. Фальш-камін можна замінити комодом біля стіни, або ж просто замість нього поставити журнальний столик, який разом з постером стане центром композиції в приміщенні.

постер из фотообоиев бибиотекаІмітація бібліотеки з фотошпалер

Тераса замість стіни на постері

З минулого перенесемося в майбутнє і стилістику просторів, характерних для сучасності. Уявіть собі, як би виглядала ваша квартира і її стіни, якби вона перебувала у висотному будинку або хмарочосі. Інтер’єр пентхауса можна імітувати, якщо замовити постер на стіну з видом міста з висоти пташиного польоту. Таке оформлення стін самодостатнє, невимоглива, яке ідеально підходить для будь-якої квартири.

Емоційна дитяча з постерами

Багато батьків не завжди знають, як оформити дитячу кімнату. Для цього використовуйте фотошпалери постери на стіні з фотозображенням з улюбленого фільму або мультфільму дитини. Таке оформлення ваш малюк оцінить по достоїнству.

Постери на стіну - оригінальна бюджетна ідея для сучасного оформлення квартирПостер в інтер’єрі спальні “Дедпул”

Постери на стіну - оригінальна бюджетна ідея для сучасного оформлення квартирПостер для кімнати підлітка “Харлі Квінн”

Постери на стіну - оригінальна бюджетна ідея для сучасного оформлення квартирПостер в інтер’єрі спальні “Пірати карибського моря”

Заповніть будь-яку стіну за допомогою постера з фото

Завжди можна постери на стіну купити по готовому дизайну, в асортименті нашого інтернет-магазину готових фотошпалер можна знайти цілий ряд цікавих фотообразів та плакатів для стін. Перевагою такого оформлення стає більш низька ціна, можливість вибору сюжету з готових дизайнерських рішень. Це відмінний спосіб оновити інтер’єр квартири та зовнішній вигляд стін за 1-2 дня, зробити подарунок коханим або просто зі смаком почати новий етап свого життя.

Постери на стіну - оригінальна бюджетна ідея для сучасного оформлення квартирПостер для кімнати дівчинки із фото

Кошик