Маленькі фотошпалери – стильні емоційні акценти для великих та малих кімнат

Маленькі фотошпалери - стильні емоційні акценти для великих та малих кімнат

Автор: Канарка Канта

Дата:

У багатьох людей, що роблять ремонт економ класу, навіть невеликі фотошпалери миттєво асоціюються з великими вкладеннями. Безумовно, обклеїти стіну суцільно й зробити масштабну фотокомпозицію багато хто не тільки не можуть собі дозволити, але і не прагнуть до цього. Фотографія у вигляді шпалер, яка б абстрактна вона не була, зобов’язує. Така стіна формує і передає емоцію та не завжди підходить до настрою власника.

маленькі фотошпалери в інтер'єрі

Маленькі фотошпалери – як емоційні акценти

Фотошпалери невеликих розмірів за своїм дизайнерським потенціалом «здатні» на більше, ніж зображення на всю стіну. Логіка цього твердження така, що емоція цінується, коли її рівно стільки скільки потрібно і навіть трохи не вистачає. Фотографічні фрагменти відрізняються деякою наскрізною думкою. Навіть за умови, що у вас розміщено всього одне невелике зображення, до нього завжди більше притягається погляд, ніж до величезної фотографії.

Уявіть невеликі фотошпалери в інтер’єрі маленької спальні. Ви можете обклеїти всю стіну або тільки невеликий фрагмент в головах. Імітація сучасного балдахіна роблять фотошпалери або скоріше фотофрагмент невеликим дизайнерським ходом, який делікатно задає в вашому інтер’єрі тон емоціям, а не заміщає їх.

Ідея дизайну з невеликими фотошпалерами, звичайно ж, вигідна за коштами, але справа не в цьому, вона дозволяє грати з простором, перетворювати його, ставити інтонації. При цьому приміщення не буде пересиченим або навіть вульгарним, як це часто буває, якщо не вгадано кольорове виконання або проекція.

спальня з маленькими фотошпалерами

Фрагменти фотошпалер для вітальні та вітальні

Фотофрагменти в вітальні задають ритм та роблять інтер’єр більш динамічним. Невеликі фотозображення, як би обрізані та незакінчені по композиції, підштовхують глядача зазирнути в них та дізнатися, що ж ще не показано і де продовження. Вертикальні фотошпалери маленьких розмірів на псевдооб’емних колонах з гіпсокартону здатні створити ефект перспективи і умовно прозорої перегородки, при цьому для збільшення простору немає необхідності купувати зображення на всю стіну.

Такі вертикальні вставки в монотонний інтер’єр у вітальні добре поєднуються із дзеркальною обробкою, створюючи ефект безлічі прочинених дверей. В результаті гра перспективи створює дивовижну ілюзію постійно рухомого простору навколо вас. Фотошпалери для маленької кімнати, будь то вітальня або невелика робоча зона, зроблена з комори, є ідеальним рішенням в сучасному стилі. Особливо це стосується невеликих приміщень з другим світлом.

невеликі фотошпалери в інтер'єрі

Фотоемоціі для невеликої спальні

Оформлення невеликих кімнат – завжди складніше завдання, ніж дизайн великої площі. У маленькому приміщенні не тільки потрібно вмістити функціональні меблі, а й створити необхідні кольорові акценти. Як правило, дизайнери радять використовувати ванільні відтінки та дрібний орнамент. Наша рекомендація – це фотошпалери для маленької спальні. Цей варіант можна представити у вигляді постера, габаритами якого ви можете варіювати, розрізати на різні фрагменти, розміщуючи в різних місцях стіни. Просторова конструкція реалізується за допомогою гіпсокартону.

Коли вибираєте невеликі фотошпалери для маленької спальні, звертайте увагу на різні графічні абстракції, а також абстрактну макрозйомку чи малюнок. Фрагменти фотозображень крупним планом відмінно розширюють невеликий простір і добре сприяють відпочинку в такій кімнаті.

невеликі фотошпалери в інтер'єрі спальні

Фотошпалери для маленької кухні

Фотошпалери для малогабаритної кухні – це класика, популярні різні варіанти пейзажів з перспективою. Дизайнери бренду Walldeco рекомендують обирати вертикальні вузькі постери з яскравими сюжетами. Гарантуємо, що у вас вийде стильний і сучасний інтер’єр з невеликими витратами на фотошпалери.

Кошик