Шпалери з Гаррі Поттером

Шпалери з Гаррі Поттером

Автор: Канарка Канта

Дата:

Знаменита історія про хлопчика-чарівника підкорила серця не тільки дітей, а й дорослих. Чарівна атмосфера Хогвардса запам’ятовується з перших хвилин фільму. Так, чому б не привнести в свій інтер’єр трохи казки і магії? Шпалери з Гаррі Поттером стануть цікавим дизайнерським рішенням, що створює неймовірно затишну обстановку.

фото шпалери Гаррі Поттер

Застосування в інтер’єрі шпалер з Гаррі Поттером

Багато хто вирішать, що подібна тематична лінія підійде в інтер’єр тільки для дитини, але це не так. При правильному поєднанні можна цікаво обіграти подібний елемент декору в інтер’єрі. Давайте, розглянемо кілька цікавих ідей:

  • • Якщо ви хочете використовувати подібні шпалери в спальні, то намагайтеся брати до уваги основну кольорову гамму приміщення. Є як світлі, так і темні варіанти, все залежить від уподобань.
  • • Можна обрати шпалери в стилі Гаррі Поттера, тоді вони будуть створювати ту саму таємничу атмосферу, але при цьому не будуть виглядати в інтер’єрі нарочито і по-дитячому. Тоді меблі повинні бути в єдиному стилі елегантні, під старовину. Додатково можна знайти світильники у вигляді ліхтарів.

інтер'єр в стилі Гаррі Поттера

Також шпалери з Гаррі Поттером чудово підійдуть для студійних приміщень. Казкова атмосфера буде відмінно передаватися на фото. В якості додаткових атрибутів в інтер’єрі можна знайти різні чарівні палички, світильники або гірлянди. Подібні речі відмінно виглядають в кадрі і доповнюють загальну стилістику простору.

Шпалери з Гаррі Поттером

Важливо! Якщо ви купуєте фотошпалери з Гаррі Поттером, то необхідно пам’ятати, що оптимальним рішенням буде розмістити його на вільній від меблів стіні. Тоді зображення буде притягувати погляди і приміщення не буде здаватися перевантаженим.

Найбільш гармонійно подібна тематика виглядає в дитячій кімнаті. Багато дітей є шанувальниками мага. Єдине, не варто обирати занадто темні варіанти, адже дітям потрібно багато світла.

Де купити шпалери з Гаррі Поттером?

В інтернет-магазині «Walldeco» представлений великий асортимент різноманітних шпалер з Гаррі Поттером. У нас ви можете недорого купити вподобаний варіант, також ми можемо виготовити для вас ексклюзивні фотошпалери в стилі Гаррі Поттер. Наш дизайнер зможе відредагувати підібране вами зображення, а саме змінить розміри, скоректує кольорову гамму. При цьому будуть враховані всі побажання замовника. Просто завантажте вподобані зображення на нашому сайті.

інтер'єр з шпалерами в стилі Гаррі Поттера

Шпалери з Гаррі Поттером

Важливо! Зображення повинно бути з високою роздільною здатністю, щоб при друку не погіршилася якість.

Замовити шпалери можна прямо зараз. Можна придбати супутні товари, наприклад клей, що підходить до обраного типу шпалер. Якщо у вас з’явилися питання, що стосуються замовлення, то скористайтеся зворотною формою зв’язку.

Кошик