Інтер’єр в стилі кантрі: душевність та затишок

Інтер'єр в стилі кантрі: душевність та затишок

Автор: Канарка Канта

Дата:

Все нове – це добре забуте старе. Це твердження можна застосувати не тільки до моди, але й до оформлення інтер’єру. Не має значення, чи живете ви в мегаполісі або мешкаєте в невеликому селі. Кожен з нас прагне оформити житло максимально лаконічно, сучасно і нетривіально. На допомогу прийде дизайн інтер’єру в стилі кантрі, який користується величезною популярністю не тільки в іменитих дизайнерів, а й у людей, хто вирішив зайнятися декором свого житла самостійно.

фотошпалери нічний ліс в інтер'єрі кантрі

Для кожної країни стиль несе щось своє. Це залежить від національного колориту і характерних особливостей того чи іншого народу. Наприклад, французи вважають за краще оформляти простір, використовуючи фотошпалери кантрі з малюнком квіток, також надаючи приміщенню легкості за допомогою невагомих штор і світлих меблів. Стримані англійці обирають натуральні відтінки, меблі з рідкісних порід дерева, дотримуючись основ мінімалізму.

Незважаючи на ці особливості, стиль кантрі різних країн має й свої загальні риси:

  • Природна палітра є неодмінною умовою в оформленні житлового простору. Бежевий, пісочний, коричневий, оливковий відтінки будуть виглядати максимально природно та невимушено.
  • Натуральність і практичність є філософією даного стилю. У загальну концепцію впишуться натуральні матеріали: камінь, дерево, мідь, скло.
  • Особливу увагу слід приділити текстильному декору кімнат. Багатошарові покривала, самобутні килимки і штори доповнюють скатертинами та серветками з ручною вишивкою.
  • Колоритний посуд – незамінний атрибут кантрі. Такий посуд виготовляється з глини і кераміки, відрізняється простотою форм та часто має квітковий орнамент.

фотошпалери в стилі кантрі в інтер'єрі вітальні

Чому варто вибрати шпалери в стилі кантрі

Фотошпалери кантрі стануть незамінним помічником у створенні самобутнього і унікального інтер’єру будь-якої з житлових кімнат вашого будинку. Вони візуально розширять простір і стануть родзинкою приміщення: вітальні, спальні, кухні або залу. Фотошпалери в стилі кантрі славляться своєю різноманітністю та невимушеністю. Серед безлічі принтів, найбільшим попитом користуються шпалери з рослинним візерунком або з текстурою під текстиль. Покриття для стін можуть імітувати камінь, декоративну штукатурку або цегляну кладку. Такий дизайн допомагає домогтися максимальної природності при мінімальних капіталовкладеннях.

кантрі шпалери в інтер'єрі вітальні

Оформлення житлового простору за допомогою меблів в певному стилі може не вистачити. Потрібно приділити особливу увагу не тільки аксесуарам, але й декору стін. Шпалери кантрі допоможуть додати вашому будинку не тільки вишуканості, але й подарують відчуття захищеності та теплоти.

Кантрі в інтер’єрі – показник гарного смаку господаря, що прагне створити неповторну атмосферу сімейного затишного вогнища. Сільський стиль обов’язково зачарує своєю пишністю й навмисною простотою гостей вашого будинку, а також розташує до душевних посиденьок в колі сім’ї та друзів.

інтер'єр в стилі кантрі з фотошпалерами

Кошик