Як обрати шпалери в дитячу для хлопчика – ділимося основними ідеями

Як обрати шпалери в дитячу для хлопчика - ділимося основними ідеями

Автор: Канарка Канта

Дата:

шпалери в дитячу для хлопчиків

Ми прагнемо зробити життя наших дітей гарним і комфортним. Дитяча кімната – особлива територія, вона живе за своїми законами. Якщо доросла людина може не звертати уваги на забарвлення стін, то психіка дітей дуже сприйнятлива до навколишнього оточення. Обираючи шпалери в дитячу для хлопчика, варто врахувати наступні чинники:

 • • вік дитини,
 • • захоплення і схильності,
 • • темперамент,
 • • орієнтація вікон (на сонячну або темну сторону);
 • • розміри приміщення.

Майже всі сучасні види шпалер не становлять небезпеки для здоров’я дитини. Вони – найбільш екологічний вибір з усіх оздоблювальних матеріалів (поряд з побілкою і натуральним деревом). Шпалери в дитячу хлопчика можуть бути самими різними за якістю – флізеліновими, вініловими, паперовими. Також гарні фотошпалери. Вони можуть стати справжнім святом для допитливої дітвори!

дитячі шпалери для хлопчика

Як обрати дитячі шпалери для хлопчиків в залежності від віку

Діти різного віку по-різному ставляться до навколишнього простору. Виділимо кілька основних категорій:

 1. Від 0 до 3-х років. Дитину мало цікавить сюжет і малюнок на шпалерах. Завдання батьків – провести ремонт, зробити кімнату світлою і затишною, підібрати «спокійне» забарвлення без агресивних кольорів та яскравих акцентів. Про сюжетні фотошпалери можна подумати пізніше.
 2. Від 3-х до 7-ми років. Найактивніший і допитливий вік. Малюк з цікавістю оглядається на всі боки – ніщо не вислизне з його поля зору! У такому віці доречно підбирати шпалери в дитячу кімнату для хлопчика, орієнтуючись на запити його статі. Прекрасний варіант – машинки, ракети, кораблики, а також фотошпалери з морськими і космічними сюжетами. Але не захоплюйтеся надмірно блакитним і синім! Вони відносяться до холодних кольорів спектра – в такому приміщенні дитині може бути дуже незатишно.
 3. Від 7-ми до 12 років. При оформленні інтер’єру бажано підбирати дизайн, який налаштує дитину на робочий лад. Доречно включити в декор елементи шкільного життя: фотошпалери із зображенням географічної карти, атомів і молекул, міських пейзажів. Добре сприймаються шпалери для дитячої кімнати хлопчика з фотографіями аеродрому, швидкісної траси, спортивних змагань.
 4. Старше 12 років. У такому віці батьки мало що вирішують! Підліток цілком здатний обрати шпалери для своєї кімнати самостійно.

інтер'єр дитячої з шпалерами для хлопчика

Як обрати шпалери в дитячу для хлопчика - ділимося основними ідеями

Важливо! Обираючи шпалери для дитячої хлопчика, дивіться в майбутнє. Діти швидко дорослішають; відверто дитячі сюжети швидко стають неактуальні.

Як знайти ідеальний колір

Не завжди шпалери в дитячу для хлопчиків вибирають за віковим критерієм. Має значення характер дитини та її схильності. Психологи вивели формулу ідеальної колірної гами: це салатовий, бежевий, а також їх відтінки і поєднання. Подібний декор заспокійливо впливає на дитину (на дівчаток також), при цьому не пригнічує його нервову систему. Червоний і оранжевий діють на малюка збудливо, тому не підходять активним і непосидючим дітям. Сірий і чорний зовсім протипоказані дітлахам, так як негативно впливають на їхній емоційний стан.

крейдяні шпалери в дитячій для хлопчика

Як обрати шпалери в дитячу для хлопчика - ділимося основними ідеями

Зверніть увагу! Легкозбудливій дитині підійдуть холодні кольори спектра (білий, світло-сірий, блакитний). Спокійний буде радий природним відтінкам (салатовому, пісочному, блідо-бузковому). В інтер’єр флегматика – можна включити яскраві фрагменти (помаранчевий, червоний, жовтий).

Шпалери для дитячої кімнати хлопчика: фото, особливості стилю

Хлопчаки одностайно визнані неакуратними істотами. Вони здатні перетворити свою кімнату в що завгодно – від військового полігону до наукової лабораторії! Тому вигідно купувати шпалери для дитячої кімнати для хлопчика, що задають певний стиль. У гарно оформленому приміщенні навіть самий невгамовний малюк буде дотримуватися порядку!

шпалери для дитячої кімнати хлопчика фото

Шпалери в дитячу кімнату для хлопчика на фото дають уявлення про різні варіанти обробки. Всі вони виконані досвідченими дизайнерами з урахуванням особливостей:

 • • юнацької психіки;
 • • габаритів приміщення;
 • • розташування вікон, дверей, меблів;
 • • єдності стилю і змісту.
Як обрати шпалери в дитячу для хлопчика - ділимося основними ідеями

Це цікаво! Хочете, щоб дитина росла спокійною та врівноваженою, придивіться до оформлення шкіл та дитячих садків. Спокійна кольорова гама, тільки найнеобхідніші меблі, безпечні матеріали, які легко відмити, замінити або перефарбувати! Що стосується прикраси інтер’єру, то кращим декором стають вироби, винаходи і малюнки маленького члена сім’ї.

Ніде в списку стилів інтер’єру ви не знайдете такого стилю як «дитячий». Однак він існує. По суті, це стара добра класика з елементами новаторства, новими героями і сюжетами. Вибір декору для стін грає одну з основних ролей в розвитку і становленні дитини. Варто поставитися до нього уважніше.

шпалери в інтер'єрі дитячої для хлопчика

Кошик