Дизайн маленького балкону

Дизайн маленького балкону

Автор: Канарка Канта

Дата:

Дизайн маленького балкона оформляють, враховуючи просторові характеристики приміщення. Скромний метраж візуально розширюють, використовуючи деформуючі зорові прийоми, серед яких головний – шпалери.

дизайн маленького балкона з фото шпалерами

Балкон – багатофункціональна територія. При правильному підході її призначення виходить за рамки складу або місця для сушіння білизни. Інтер’єрний діапазон поширений від створення простої зони релаксації до формування якісного робочого простору, що сприяє продуктивній діяльності.

Підбираючи дизайн маленьких балконів, дивляться на площу. Тому спочатку її звільняють від зайвих предметів та меблів. Лоджія може бути відкритого і закритого типу, з перегородкою і без неї – що входить до складу кімнати. Залежно від таких параметрів обирають конкретний підхід, який визначить майбутній дизайн маленького балкона в квартирі.

дизайн маленького балкона в квартирі

Ідеї дизайну маленького балкона

Популярним інтер’єрним рішенням стала вагонка. Оздоблення лоджії під дерево створює особливий флер Провансу, що гарантує затишок і спокійну атмосферу. При цьому не виключено використання шпалер. Дерев’яні реї формують чіткий просторовий ритм, геометричну структуру, яка здатна візуально збільшити балкон. При цьому шпалери доповнять ефект, забезпечивши подовження перспективи. Прості шпалери не підійдуть.

Фотошпалери – ідеальний «помічник» невеликої площі. Дизайн балкону маленького метражу з використанням фотоефекту (проникнення в «чужий» або «інший» простір) забезпечить зорову зміну габаритів лоджії.

дизайн маленького балкона в квартирі фото

Вагонка – специфічний матеріал, який вимагає умілих, досвідчених рук. Сучасні варіанти інтер’єрів включають модернові ходи експлуатації пластика. Сайдингові реї замінять дерево, при цьому забезпечать ідеальне поєднання зі склопакетом. Сайдинг актуальний і для дизайну маленького відкритого балкону, так як стійкий до зовнішніх кліматичних впливів. Простота монтажу сайдингу дозволить створити ефектний дизайн маленького балкону своїми руками.

Пластик органічно поєднується з шпалерами. Колірний діапазон пластика і варіативність фотошпалер гарантують якісно високий ступінь колористичної бази ремонту лоджії. Обидва елементи доповнюють один одного, роблячи балкон об’ємніше.

дизайн маленького балкона своїми руками

Дизайн маленького балкона в хрущовці

Скромний метраж лоджії вимагає нетривіального підходу. Колись популярні і високо оцінені балкони хрущовських будинків сьогодні викликають подив. Деякі вважають їх настільки маленькими, що призначення такого простору залишається приховано десь за межами цієї хрущовки.

Однак, за дизайнерським досвідом, все маленьке – мило. Тому в інтер’єрних рішеннях маленьких балконів роблять упор на затишок. Стіни оформляють флористичними деталями – підвісними горщиками. Або сімейними фотографіями. Ставлять невелике, але дуже м’яке крісло, покривають його затишним пледом. Поруч поміщають журнальний столик в пол, щоб не скрадав квадратні метри.

дизайн маленького балкона з фотошпалерами

Фотошпалери – привід для включення «ігрового» початку в ідейну структуру невеликої лоджії. Дизайн маленького балкону фото не просто візуально розширює. Тут прихований потенціал для експерименту. Звичні фотошпалери з квіточками замінюють на орнаментальний сюжет або створюють 3D-візуалізацію. Сьогодні цей спосіб обробки йде від своєї провінційної репутації, стаючи популярним серед дизайнерів технік просторової гри. Їх включають в простір, поміщаючи на стіни або стелю. При цьому крім описаних прийомів фотоефекту створюють фрески. Це симуляція роботи художника, яка сформує враження стильового рішення, що утворюється в залежності від вибору напрямку художнього твору – модернові картини, морські пейзажі, “теплі” натюрморти.

дизайн маленького балкона в стилі лофт

Малі розміри лоджії – не вирок. Вірний підхід, сміливі рішення і смак зроблять з непривабливого «складу» для непотрібних речей комфортну зону відпочинку.

Кошик