Фотошпалери Абстракція: колекція за межою реальності

Відомо, що важливою складовою в житті особистості є прагнення до гармонії. Воно проявляється у формуванні іміджу, міжособистісних відносинах, саморозвитку. Ми підбираємо стрижку за формою обличчя, одяг – за типом фігури. А що стосується оформлення життєвого простору? Воно також може бути гармонійним і відповідати вашому смаку. І допоможе в цьому тематична художня обробка. Представляємо одну з таких – колекцію фотошпалер з абстракціями. Давайте дізнаємося коротку історію про появи абстракції в мистецтві.

фотошпалери з абстракцієй

абстракція на шпалерах

Академізму всупереч: витоки абстракціонізму

На початку бурхливого і багатого подіями ХХ століття зароджуються альтернативні напрямки в образотворчому мистецтві. Нові віяння знаменують свободу духу і творчості художника. Реалістичне відображення дійсності і академічні канони втрачають актуальність, настрій картини і манера писання підпорядковані світогляду автора. Осмислити такі сюжети за гранню реального світу можливе на рівні почуттів, емоцій, підсвідомості. Одна з цілей абстрактного мистецтва – створити гармонію колірних сполучень і геометричних форм, щоб викликати у споглядача різноманітні асоціативні образи.

Фотошпалери з абстракцією: 3 ідеї для стилізації

фотошпалери з абстракціями

Чіткість геометричних форм. За допомогою таких панно можна використовувати різні по функціональності і дизайну приміщення. Наприклад, універсальність і якась абстрактність картинки декору стає відмінним доповненням до інтер’єру офісного простору, химерність інших сюжетів натякає на креативне оформлення арт-студій, 3д абстракції підкреслюють естетику футуристичного дизайну абсолютно будь-яких типів приміщення.

декор інтер'єра шпалерами з абстракцієй

Надихаюча сила мистецтва. Фантазійні сплетіння колій, штрихів і колірних плям, народжені в підсвідомості художника, – такі замальовки мають всі шанси перетворитися на стильну інсталяцію і зіграти роль головної скрипки андеграундного інтер’єру. Полотна знаменитих абстракціоністів – стоять біля витоків жанру і сучасних – зі стін музеїв і світових галерей втілені у вигляді репродукцій. Яскраві ескізи – простий спосіб розфарбувати палітру композиції.

фреска с абстракціями

Загадкові сюжети зі світу флори і фауни. У художніх замальовках та графіці вгадуються обриси рослин, бутонів квітів, метеликів, птахів. Такий варіант декорування – оригінальне використання рослинної і зооморфної тематики в дизайні інтер’єру. Тут ви зможете знайти, наприклад, химерні сюжети, виконані в акварельного техніці та інші неординарні замальовки в розділі Фотошпалери Абстракція.

Кошик