Обратная связь
Головна
Жалюзі з фотошпалер

Жалюзі із шпалер: простота виготовлення та довговічність використанняя

1. Переваги зносостійких жалюзі із шпалер

2. Інструкція: виготовлення жалюзі на вікна із шпалер

3. Що знадобиться для таких жалюзі на вікна

4. Покрокові рекомендації - невеличкий майстер-клас

Жалюзі із фотошпалер хороші, перш за все, своїм нестандартним підходом до оформлення приміщень та вікон з обраним декором. На практиці являють собою щось схоже на римські штори на вікна, виконані із флізеліну або вінілу з нанесенням малюнка на фотошпалери що ідеально підходить до дизайну вашої кімнати. Такі жалюзі на вікна можуть бути використані як в моно варіанті, так і на додачу до штор.

жалюзі із фотошпалер, шпалери, вікно
Жалюзі із фотошпалер з квітковим малюнком

Переваги зносостійких жалюзі із шпалер

Такі «штори» на вікна, виконані із фотошпалер, мають цілий ряд переваг:

 • будь-який матеріал для фотошпалер витримує тривалу експлуатацію та виконує свої функції на вікнах, без будь-яких зусиль при підтримці зовнішнього вигляду та очищення;
 • спеціальне УФ-покриття таких шпалер зберігає яскравість фарб на вікнах навіть при тривалій експлуатації на яскравому сонці;
 • вони досить просто збираються своїми руками за допомогою ножиць, не вимагаючи трудомістких операцій;
 • просто кріпляться на віконну раму за допомогою скотча або липкої стрічки;
 • жалюзі із шпалер не вимагають прання, очищаються за допомогою губки для витирання пилу.

шпалери, фотошпалери, вікно, жалюзі із шпалер
Різновиди жалюзі із шпалер

Ключовою особливістю є можливість вибору і створення дизайну вікна на основі фотошпалер відповідно до інтер'єрного рішення, а також заміни та оновлення при необхідності змінити зовнішній вигляд кімнати. Термін експлуатації таких жалюзі із шпалер становить не менше 5 років з мінімальними витратами сил на підтримку їх ідеального стану.

Інструкція: виготовлення жалюзі на вікна із шпалер

Якщо вас зацікавило таке рішення, завжди можна зробити жалюзі із шпалер своїми руками. Їх можна зібрати всього із пари смуг фотошпалер або ж одного рулону шпалер за пару годин. Швидкість збірки - це ще один із плюсів цього рішення, за допомогою фотошпалер урізноманітнити зовнішній вигляд квартири, закрити вікна від палючого сонця або додати весняний настрій в ваше житлове приміщення. Подивившись приклади, наведені в нашому невеликому огляді, як зробити жалюзі із шпалер, будете напевно здивовані простоті реалізації ідеї оформлення вікон в інтер'єрі.

фотошпалери, квіти, жалюзі, вікно
Жалюзі із 3d фотошпалер

Що знадобиться для таких жалюзі на вікна:

 • ножиці або ніж для паперу;
 • дирокол;
 • довга лінійка (опціонально);
 • направляюча планка;
 • кріплення у вигляді «липкою» стрічки або скотча;
 • шпалери або фотошпалери.

Основна складність полягає в розкрої та виборі довжини майбутньої штори, роль якої в даному випадку виконують фотошпалери на вікно. Розрахунок буде дуже простий, треба поміряти висоту вашого вікна і додати 30 см.

фотошпалери, 3д, квіти
Підбірка гарних 3д фотошпалер для жалюзі

Покрокові рекомендації - невеличкий майстер-клас

  1. Зробіть на фотошпалерах складки майбутніх жалюзі по попередньо нанесеним мітках відповідно до розміру вікна за допомогою довгої лінійки.
  2. Проробіть дірочки для кріплення жалюзі за допомогою діркопробивача по розмітці. У нашому випадку в середині. Як показано на фото.
   шпалери, інструкція, майстер-клас
  3. Закріпіть на фотошпалерах направляючу планку і підготуйте складки для драпірування в нижній частині штори.
  4. Закріпіть у верхній частині фотошпалер клейку стрічку: за допомогою скотча або клею.
  5. Завершіть складання жалюзі, протягнувши досить міцну шовкову або капронову нитку. Нижні складки також кріпляться цією ниткою до направляючої планки або збираються в гарне віяло.
  6. Прикріпіть штори до вікна.

Протягом кількох годин ваші фотошпалери на вікно будуть готові. В окремих випадках подібні функціональні жалюзі можна виконати із шпалер, але можливість вибрати малюнок по своєму смаку що підходить до дизайну приміщення - це більш виграшний варіант.

фотошпалери, квіти, вікно, жалюзі
Жалюзі декоровані фотошпалерами в стилі Прованс

А якщо у вас на вікнах вже є жалюзі, але ви хочете, щоб вони виглядали яскраво та оригінально, то теж можете задекорувати їх. Просто обережно обклейте жалюзі вподобаними фотошпалерами.